Site Loader

Hoşgeldin 2020 !

2019 yılını acısıyla, tatlısıyla geride bırakırken; 2020 ye muhteşem bir organizasyonla girmek ister misiniz? Boğazın en büyük teknelerinden olan 3 katlı tosunpaşa isimli teknemiz ile muhteşem bir teknede yılbaşı partisi düzenliyoruz.

Tekneye bindiğiniz andan itibaren başlayan birbirinden özel şovlar ve dj performans ile sınırsız eğlencenin tadına varın. 20:00 gibi tekneye binişler başlayarak 21:00 civarı tekne hareket eder ve 02:00 civarı sonlanır. Leziz menüler ile muhteşem bir akşam yemeği ardından hızlanan program akışı, gece yarısına gelirken yerini eşsiz bir partiye bırakır. Saatler 00:00 ı gösterirken şampanyalar patlar ve istanbul boğazı havai fişek gösterileri ile adeta alev alır. Gece boyunca doyasıya eğlenen misafirlerimiz arasında güvenlik görevlileri de hizmet verecektir.

İstanbul teknede yılbaşı programı, yeni yıla giriş için şahane bir tercih olacaktır. Maske ve şapka dağıtımları teknede yapılmakta olup misafirlerimizin rahatı için kapasite dolduğu anda rezervasyonlar kapatılmaktadır. Sizde bu muhteşem organizasyondan mahrum kalmamak için bir an önce yerinizi ayırtın.

Bir gün değil, her gün organizasyon tecrübesi ile Teknede Yılbaşı..

İstanbul boğazında yemekli boğaz turlarında 25 yıllık tecrübemiz, kesintisiz her gün eğlenceli programlar ve yemekli boğaz turu düzenlediğimiz teknemiz ile bu özel günü muhteşem bir yılbaşı partisi ne çevirmek adına tüm ekibimiz seferber olmaktadır. Profesyonel ekibimiz ve yabancı dil konuşabilen garsonlarımız ile eşsiz bir parti ve unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşayacaksınız.

Program

Oryantal gösterisi,
Dansöz grubu gösterisi,
Alev gösterili kılıç dansı,
Roman dansı ve gösterileri,
Kafkas ve zeybek dans gösteri,
Bayan danscılar,
Türk halk oyunları,
Canlı müzik,
Profesyonel DJ Performansı ve daha fazlası..

Menü

Kokteyl çeşitleri (Çerez, cips, kurudite vs.)
Soğuk meze tabağı (10 çeşit) 
Mevsim Salata 
Sigara böreği veya Paçanga böreği 
4 çeşit Ana Yemek(Seçiniz) 
– Izgara Balık (roka, soğan ve limonla servis edilir) 
– Izgara Tavuk Biftek (Pilav ve patates ile servis edilir)
– Izgara Köfte (Pilav ve patates ile servis edilir)
– Vejetaryen Yemeği (sebzeli yemek, pizza veya sebze tabağı) 
Baklava ve Mevsim Meyveleri
Sınırsız alkollü ve alkolsüz içecekler

Yazar: Tekne Organizasyonu