İstanbul Yüzme Turları

İstanbul Yüzme Turları

İSTANBUL YÜZME TURLARI

İstanbul da yaşayıp tekneden denize girme keyfini yaşamadınız mı? Kalabalık ve kirli plajlarda denize girmekten sıkıldınız mı? Bu durumda İstanbul yüzme turları tam size göre !

İstanbul un tertemiz ve dalgasız koylarında tekneden yada karaya çıkarak denizin keyfini çıkarmak! Üstelik tekneler sadece size özel !

İster yat, ister tekne, ister gulet her türlü teknelerimiz ile İstanbul un gizli güzelliklerini keşfetmek ve bu güzel koylarda dilediğinizce denize girmek için yüzme turları hizmetimizi incelemenizi öneririz. İstanbul boğazının karadenize açılan koylarında yada Marmara denizinin meşhur adalar koylarında denizin ve güneşin keyfine sürebilirsiniz. Tatile şehir dışına gitmenize gerek yok. Tatil keyfini İstanbul da yaşayın.

Dilerseniz sadece tekne kiralama hizmetinden yararlanarak yiyecek ve içeceklerinizi kendiniz getirin, dilerseniz muhteşem bir teknede kahvaltı sonrası brunch ve ana yemek hizmetlerimizden yararlanarak denizin ve güneşin keyfini çıkarın.

Her bütçeye ve talebe göre müsait teknelerimiz ile en uygun fiyatlar ile yüzme turu düzenleyebilirsiniz. İstanbul yüzme turu denildiğinde akla gelen yerler; büyükliman, poyrazköy, filburnu gibi koylar olmakla beraber adalara da gidilebilmektedir. Yüzme turu için organize edilen teknelerimizin tümü denize giriş çıkış ve güneşlenmek için uygun teknelerdir.

Plaj ve havuzlardan sıkılmadınız mı? istanbul yüzme turları ile ayrıcalığı hissedin..

Plajlar ve havuzlar gerek sağlık açısından gerekse kalabalığından artık cazip gelmiyor. Fiyatlar ve içeriye yiyecek vs sokulamaması gibi kurallar sebebiyle insanlar uzaklaşmaktadır. Fiyatlarda göz önünde bulundurulduğu teknede yüzme turları cazip gelmeye başlıyor.

Birbirinden özel tekne ve yatlarımız yüzme turu organizasyonunuz için hazır bulunmaktadır. Güneyde daha yaygın yatta yüzme turunu İstanbul da düzenleyebilmenin tadına varın.