Deniz Transferleri

Deniz Transferleri

Mayna Tekne Organizasyonu, günün her saatinde İstanbul boğazının her iki yakasındaki restoranlara dilerseniz yalılara geçit hizmeti sunmaktadır. Bu deniz transferleri sadece boğaz içi ile sınırlı kalmayıp adalar ve özel izinle şehir dışına da hizmet verilmektedir. Gerçekleştirmiş olduğunuz organizasyonlarınızı harika bir şekilde, günün trafik ve benzeri aksamalarına geçit vermeden tamamlayarak müthiş bir gün geçirmek için tekne transferleri hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz 3-5 kişi dilerseniz 600 kişiye kadar transfer sağlayabilme imkanı ile. Üstelik tek tekne ile…

Deniz Transferleri İle İstanbul Trafiğinden Kurtulun

deniz transferleri

Deniz transferi, özellikle İstanbul trafiğinin en yoğun olduğu avrupa – anadolu yada anadolu – avrupa geçişleri için tercih edilmektedir. Fatih sultan mehmet ve 15 temmuz şehitler köprüsünde, trafikte zaman kaybetmemek hemde boğaz havası alarak ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Dilerseniz balık ekmek gibi aperatif yiyecekler ile siz yemeğinizi yerken gideceğiniz yere ulaşmış olacaksınız. Ayrıca fatih sultan mehmet ve 15 temmuz şehitler köprüsünü kullanamayan otobüsler için yavuz sultan selim köprüsünden ulaşım oldukça uzun ve yorucu olmaktadır. Bu durumlar içinde deniz transferleri kullanılmakta olup otobüsleriniz köprüleri geçmeden belirtilen noktada beklerken misafirlerimizi boğaz içinde gidecekleri yerlere götürüp, getirirken hoş zaman geçirmesini sağlamaktayız.

Önceden belirtilen noktadan alınan misafirlere, deniz transferleri sırasında istenirse çerez ve kokteyl ikramı, harika müzikler eşliğinde hedef noktaya ulaştırılır. Dönüşte ise nane likör, çerez ve gecenin yorgunluğunu alan Türk kahvesi ikramı ile başlangıç noktasına geri dönülür.

Tekne Transferleri Hizmeti

Her boyutta ve kalitede teknelerimiz siz değerli misafirlerimiz için hazırlanmaktadır. Deniz transferleri hizmetimizden ister 1 kişi isterseniz 600 kişiye kadar yararlanabilirsiniz. Bu transferler lüx yatlar ile davet gemileri ile yada transfer gemileri ile yapılabilmektedir. Kişi sayınıza göre tekne tipi değişebilmekle beraber isteğe göre de uyarlanmaktadır.

deniz transferleri

Bu seyir esnasında can güvenliğiniz bizim için esas konu olmakla beraber tekne limitinden fazla can yeleği ve can simitleri bulunmaktadır. Her sene bakımları yapılmaktadır ve tüm müşterilerimiz transfer boyunca sigortalıdır.

Sizlerde gerek İstanbul içi gerekse şehirler arası tüm tekne transferleriniz ve deniz taxi için güvenli bir liman olan Mayna teknelerine uğrayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular
İstanbul dışına transfer yapıyor musunuz?

Evet. Önceden rezervasyon ile şehirler arası yada yakın dış ülkelere yat ile transfer sağlayabilmekteyiz.

Tekne transferleri kaç kişiliktir?

Tekne ve yatların boyutlarına göre değişmektedir. 600 kişi dahi tekne transferi yapılabilir.

Deniz Taksi hizmetiniz varmı?

Evet. İstanbul içerisinde deniz taksi hizmeti veren botlarımız mevcuttur.

Transfer esnasında yeme içme seçeneği var mı?

Tabi. Önceden bilgilendirme ile kokteyl, yemek gibi seçenekler sunulabilir. Çay ve meşrubat servisi her durumda mevcuttur.

Hemen Teklif İsteyin