Yat Kiralama

İndirimli
Yat Kiralama

İstanbul boğazında Yat kiralama hizmetimizden yararlanmak çok kolay. Günün her saati kiralayabileceğiniz yatlarımız son model donanıma sahiptir. Lüx yat adının tamamıyla hakkını veren yatlarımız ve ekibimiz değerli müşterilerimizin özel günlerini unutulmaz bir anı haline getirmek için hizmetinizde.

Yat Kiralama İstanbul

Sessiz seyir edebilen, boğazın sessizliğini dinleyebileceğiniz birbirinden güzel kiralık yat larımız ile ister gündüz ister gece tüm organizasyonlarınıza cevap veriyoruz. Yemekli veya yemeksiz de planlayabileceğimiz yat turları için yerinizi önceden ayırtmanız gereklidir. Dilersen İstanbul boğazında kiralık yat ile kokteyl düzenleyebilir, boğazın ışıltısında ve ay ışığıyla içkinizi yudumlayabilirsiniz. İstanbul da yat kiralama hizmeti ile organizasyonlarınıza en uygun yatı seçip hemen boğazın tadını çıkartın.

Saatlik Yat Kiralama

İstanbul da bir çok noktada saatlik kiralık yatlarımız bulunuyor. Genellikle en az 2 saat kiralama yapılır. 3, 4 yada 5 saat olması programın ve sizlerin talebine bağlıdır. Saatlik yat kiralama hizmetinde yatın bulunduğu iskeleden hariç bir noktaya çağırılırsa ulaşım süresinde geçen zaman kiralanan saatten düşmektedir. Yada ekstra fark ödenebilir. Saatlik kiralamalar rezervasyonla belirli saatler arası yapılır. Örneğin; 20:00-22:00 arası 2 saat kiraladığınız yat belirtilen saatlerde size ayrıldığından geç kalıp yata 20:15 de binseniz dahi bitiş süresi yine 22:00 olacaktır. Eğer sonrasında bir programımız yok ise bu kural esnetilebilir.

Günlük Yat Kiralama

Günlük yat kiralama hizmeti daha çok yüzme turları için kullanılmaktadır. Sabah 09:00 civarı binişler başlar, akşam 17:30 gibi son bulur. Bu süre içerisinde yat sadece size ait olur. Belirlenen noktalara gidip demir atılabilir yada çeşitli noktalar gezilebilir. Kaptan, yakıt gibi masraflar fiyata dahil olduğundan günlük kiralamanın programı daha önceden belirlenerek fiyat alınmalıdır. Kaptansız yat kiralama yapamıyoruz. Tüm kiralamalarda kaptan ve gemicimiz yatta bulunmak zorundadır.

Konaklamalı ve Haftalık Yat Kiralama

İstanbul da yat tatiline ne dersiniz? Dilerseniz hafta sonunuzu değerlendirmek için dilerseniz tüm hafta boyunca haftalık yat kiralama yaparak beş yıldızlı otel konforundaki lüks yatlarımızda konaklamalı yat kiralama yapabilirsiniz. İki kabin, üç kabin, dört kabin ve beş kabin olabilen motor yatlarımızı birkaç çift olarak da kiralayıp ayrı odalarda konaklayabilirsiniz. Tüm yatlarımızda buz dolabı, klima, televizyon, tuvalet, duş, ocak gibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek donanımlar mevcuttur. Konaklamalı yat kiralamalarda yeme içme genelde misafire ait olur. Dilerseniz konaklama sırasında uygun yerlere yanaşarak alınır. Dilerseniz önceden getirebilirsiniz. Kaptansız kiralamamız yoktur. Tur boyunca personellerimiz sizleri en iyi şekilde ağırlamak için çalışırlar.

Boğazda Yat Kiralama Ayrıcalığı

İstanbul boğazında yat kiralama hizmeti denildiğinde akıllara gelen eşsiz köprü manzaraları ve yapılardır. Boğazın ışıltısına denizden şahitlik etmek gerçek bir ayrıcalıktır. Boğazda kiralık yatlar genelde lüks olmaları ile öne çıkmaktadır. Boğazın en kaliteli yatları ile gece ve gündüz boğazın ışıltısında boğaz turu yaparken bir çok etkinliğe de imza atabilirsiniz. Boğaz içinde uygun olan bir çok iskeleden kalkışla kiralayabileceğiniz yatlarımız günün her saatinde hizmetinizdedir.

Sevdiklerinizle İstanbul da Yat Kiralama Hizmeti İle Mükemmel Bir Hafta Sonu Geçirin

Aileniz yada arkadaşlarınız ile güzel bir hafta sonu geçirmek için için özel yat kiralayarak ile İstanbul boğazının en güzel koylarını gezebilir, denize girebilir ve güneşlenebilirsiniz. Denizin ve güneşin tadını çıkartmadan önce güzel bir kahvaltı ve gün boyunca yemek servislerimizden yararlanabilirsiniz. Kiraladığınız teknenin denize girmek için merdiven ve alanı mevcuttur.

Kiralık Yat ile Tüm Organizasyonlarınızı En Özel Şekilde Düzenleyin

Yat kiralama hizmeti ile doğum günü partisi, evlenme teklifi, evlilik yıl dönümü, sevgililer günü, yılbaşı partileri gibi özel günlerin dışında romantik bir gece, ailenizle sıcak bir ortam, arkadaşlarınızla felekten bir gece veya yüzme turları düzenleyebilirsiniz. Kiralık yatlarımız bir çok organizasyona cevap verebilecek kapasitede olup sessiz seyir etme özelliğine sahiptir.

İstanbul boğazında yılların vermiş olduğu tecrübe ile müşterilerimizi sadece yat ile gezdirmek değil, boğazın güzelliklerini göstermek ve bunun için çeşitli olanakları sağlamak amacımızdır. Gezinti esnasında teknenin hızından güzergahına kadar ince ayrıntıların gizli olduğu kaliteli tekne turu ile sizleri ağırlıyoruz. Dilerseniz İstanbul boğazında tecrübeli rehberlerimiz boğazın tüm tarihçesini en ince ayrıntısına kadar sizlere ister Türkçe ister İngilizce aktarabilmektedir.

Yat Kiralama Fiyatları

Yat kiralama fiyatları oldukça değişkendir. Fiyat hesaplanırken tüm hizmetleri müşterilerimize fiyatlarıyla sunarız. İstediğiniz hizmetler ile kiralanan yatın saatlik yada günlük fiyatı hesaplanarak tutar belirlenir. Bu sebeple oldukça şeffaf fiyat politikası ile sunulmuş olmaktadır.

Aşağıda sunulan yat kiralama fiyatı hesaplama modülü sayesinde hizmetinizle alakalı fiyatı kendiniz oluşturabilirsiniz. Unutmayın ki bazı fiyatlarda değişiklik olabilir. Hemen net teklif almak ve kısmi kampanyalardan yararlanmak için hızlı iletişim tercihlerinden iletişime geçebilirsiniz.

Two columns
Vertical
Horizontal
Yat Kiralama Fiyatı Hesaplama
Hesaplama Özeti
Name Total
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart
Have a promocode?
Promocode Hide Show

Fiyatlar bütçenizi aştı mı? Hemen hızlı iletişim tercihlerinden bizlere ulaşmayı deneyin. Size uygun alternatifler mutlaka vardır.

Hızlı İletişim Tercihleri

Whatsapp iletişimi için tıklayın
Yada Hemen aramak için 0555 695 33 09

Yat Kiralama Görselleri
Yat Kiralama Videoları
Sıkça Sorulan Sorular
Yat kiralama en az kaç saat yapılabilir?

Günün müsaitliğine göre 1 saat dahi yat / tekne kiralama yapabilirsiniz.

Kaptan ve yakıt ücreti fiyata dahil mi?

Evet. Tüm kiralama hizmetlerimizde kaptan ve yakıt ücreti fiyata dahildir.

Yat kiralamak için nasıl rezervasyon yapabilirim?

Hemen iletişime geçerek detaylar belirlendikten sonra toplam tutarın 3/1 i kadar kaparo ödemesi elden yada havale ile alınarak rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

Dışarıdan yiyecek ve içecek getirebiliyor muyuz?

Evet. Dışarıdan getirilen malzemelere ve kişi sayısına göre garson eklemesi yapılması gerekebilir.

Yat kiralama günlük ve haftalık olabilir mi?

Evet. Günlük yada hafta boyu istenirse konaklamalı şekilde kiralama yapılabilir.

Kiralık yat ve teknelerin kapasiteleri nedir?

En yüksek kapasiteli yat 60 kişiliktir. En yüksek kapasiteli tekne ise 650 kişiliktir. Boy boy kiralık yat ve teknelerimiz mevcuttur.

Teknede bizden başkası oluyor mu?

Kiralık tekne ve yatlarda sadece tekne personeli ve siz bulunursunuz. Harici misafir kabul edilmez.

Kiralık yat ile ne tür organizasyonlar yapılır?

Boğaz turu, evlilik teklifi, özel gün yemeği, şirket toplantıları, transferler, yüzme turları gibi bir çok organizasyonu yapabilirsiniz.

Kiralık tekne ile ne tür organizasyonlar yapılır?

Düğün, nişan, kına, sünnet, şirket etkinlikleri gibi bir çok organizasyon yapabilirsiniz.

Nerede hizmet veriyorsunuz?

İstanbul içerisinde hizmet vermekteyiz. Sadece mavi tur programlı uzun süreli kiralamalarda yine İstanbul dan kalkan yatlar Egeye, Akdenize vs gidebilir.

Süsleme yapabilir miyiz?

Tabi ki. Tarafımızdan süsleme hizmeti verildiği gibi özel süslemelerinizi kendinizde yapabilirsiniz.

Ses sistemi var mı?

Evet. Kiralık yat ve teknelerde ses sistemi kullanımınıza sunulabilir.

Kredi kartı ile ödeme yapılabilir mi?

Evet. Kiralama ücretine + kdv ve banka komisyonu eklenerek ödeyebilirsiniz.

Kiralık yat / tekneler mürettebatlı mı?

Evet. Tekne mürettebatı sabittir. Ek olarak yemek ve organizasyona göre garson eklenebilir.

Benim için doğru yat / tekne yi nasıl seçerim?

Organizasyonunuz ile alakalı detayları, isteklerinizi bize bildirmeniz durumunda size en uygun yönlendirmeyi yapmaktayız.

Kiralama ücreti ne kadar tutar?

Fiyatlar; tekne kapasitesi, kalitesi, yoğunluğa göre belirlenir. Bu sebeple ücretler değişkendir.

İki noktadan kalkabilir miyiz?

Evet. Avrupa yakası-Anadolu yakası gibi iki ayrı noktalardan kalkış ve bitiş yapılabilmekle beraber başlangıç ve bitiş noktaları farklı da olabilir.

Rota nasıl belirleniyor?

Kalkış noktasından itibaren Avrupa yakasından gidilir, Anadolu yakasından dönülür. Bu hava durumu ve akıntı yönüne göre tersi de olabilir.

Hemen Teklif İsteyin