Yat Kiralama

Yat Kiralama

İstanbul boğazında Yat kiralama hizmetimizden yararlanmak çok kolay. Günün her saati kiralayabileceğiniz yatlarımız son model donanıma sahiptir. Lüx yat adının tamamıyla hakkını veren yatlarımız ve ekibimiz değerli müşterilerimizin özel günlerini unutulmaz bir anı haline getirmek için hizmetinizde.

Yat Kiralama Hizmeti

Sessiz seyir edebilen, boğazın sessizliğini dinleyebileceğiniz birbirinden güzel kiralık yat larımız ile ister gündüz ister gece tüm organizasyonlarınıza cevap veriyoruz. Yemekli veya yemeksiz de planlayabileceğimiz yat turları için yerinizi önceden ayırtmanız gereklidir. Dilersen İstanbul boğazında kiralık yat ile kokteyl düzenleyebilir, boğazın ışıltısında ve ay ışığıyla içkinizi yudumlayabilirsiniz. İstanbul yat kiralama hizmeti ile organizasyonlarınıza en uygun yatı seçip hemen boğazın tadını çıkartın.

Sevdiklerinizle İstanbul da yat kiralama hizmeti ile mükemmel bir hafta sonu geçirin..

Aileniz yada arkadaşlarınız ile güzel bir hafta sonu geçirmek için için yat kiralama ile İstanbul boğazının en güzel koylarını gezebilir, denize girebilir ve güneşlenebilirsiniz. Denizin ve güneşin tadını çıkartmadan önce güzel bir kahvaltı ve gün boyunca yemek servislerimizden yararlanabilirsiniz. Kiraladığınız teknenin denize girmek için merdiven ve alanı mevcuttur.

Yat kiralama ile tüm organizasyonlarınızı en özel şekilde düzenleyin.

Yat kiralama hizmeti ile doğum günü partileri, evlenme teklifleri, evlilik yıl dönümü, sevgililer günü, yılbaşı partileri gibi özel günlerin dışında romantik bir gece, ailenizle sıcak bir ortam, arkadaşlarınızla felekten bir gece veya yüzme turları düzenleyebilirsiniz. Kiralık yat larımız bir çok organizasyona cevap verebilecek kapasitede olup sessiz seyir etme özelliğine sahiptir.

İstanbul boğazında yılların vermiş olduğu tecrübe ile müşterilerimizi sadece yat ile gezdirmek değil, boğazın güzelliklerini göstermek ve bunun için çeşitli olanakları sağlamak amacımızdır. Gezinti esnasında teknenin hızından güzergahına kadar ince ayrıntıların gizli olduğu kaliteli tekne turu ile sizleri ağırlıyoruz. Dilerseniz istanbul boğazında tecrübeli rehberlerimiz boğazın tüm tarihçesini en ince ayrıntısına kadar sizlere ister türkçe ister ingilizce aktarabilmektedir. Yat kiralama fiyatları tüm maliyetlere rağmen oldukça uygun fiyatlıdır.

Hızlı İletişim Tercihleri

Whatsapp iletişimi için tıklayın
Yada Hemen aramak için 0555 695 33 09

Detaylı bilgi için kiralık yat sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.


SIKÇA SORULAN SORULAR

En az kaç saat kiralayabilirim?

Günün müsaitliğine göre 1 saat dahi yat / tekne kiralama yapabilirsiniz.

Rezervasyon için ne yapmalıyım?

Hemen bizle görüşüp gün ve saat belirlendikten sonra toplam tutarın 3/1 i kadar kapora ödemesi elden yada havale ile alınarak rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

Dışarıdan yiyecek ve içecek getirebiliyor muyuz?

Evet. Dışarıdan getirilen malzemelere ve kişi sayısına göre garson eklemesi yapılması gerekebilir.

Günlük ve haftalık kiralanabilir mi?

Evet. Günlük yada hafta boyu istenirse konaklamalı şekilde kiralama yapılabilir.

Kiralık yat ve teknelerin kapasiteleri nedir?

En yüksek kapasiteli yat 60 kişiliktir. En yüksek kapasiteli tekne ise 650 kişiliktir. Boy boy kiralık yat ve teknelerimiz mevcuttur.

Teknede bizden başkası oluyor mu?

Kiralık tekne ve yatlarda sadece tekne personeli ve siz bulunursunuz. Harici misafir kabul edilmez.

Kiralık yat ile ne tür organizasyonlar yapılır?

Boğaz turu, evlilik teklifi, özel gün yemeği, şirket toplantıları, transferler, yüzme turları gibi bir çok organizasyonu yapabilirsiniz.

Kiralık tekne ile ne tür organizasyonlar yapılır?

Düğün, nişan, kına, sünnet, şirket etkinlikleri gibi bir çok organizasyon yapabilirsiniz.

Nerede hizmet veriyorsunuz?

İstanbul içerisinde hizmet vermekteyiz. Sadece mavi tur programlı uzun süreli kiralamalarda yine İstanbul dan kalkan yatlar Egeye, Akdenize vs gidebilir.

Süsleme yapabilir miyiz?

Tabi ki. Tarafımızdan süsleme hizmeti verildiği gibi özel süslemelerinizi kendinizde yapabilirsiniz.

Ses sistemi var mı?

Evet. Kiralık yat ve teknelerde ses sistemi kullanımınıza sunulabilir.

Kredi kartı ile ödeme yapılabilir mi?

Evet. Kiralama ücretine + kdv ve banka komisyonu eklenerek ödeyebilirsiniz.

Kiralık yat / tekneler mürettebatlı mı?

Evet. Tekne mürettebatı sabittir. Ek olarak yemek ve organizasyona göre garson eklenebilir.

Benim için doğru yat / tekne yi nasıl seçerim?

Organizasyonunuz ile alakalı detayları, isteklerinizi bize bildirmeniz durumunda size en uygun yönlendirmeyi yapmaktayız.

Kiralama ücreti ne kadar tutar?

Fiyatlar; tekne kapasitesi, kalitesi, yoğunluğa göre belirlenir. Bu sebeple ücretler değişkendir.

İki noktadan kalkabilir miyiz?

Evet. Avrupa yakası-Anadolu yakası gibi iki ayrı noktalardan kalkış ve bitiş yapılabilmekle beraber başlangıç ve bitiş noktaları farklı da olabilir.

Rota nasıl belirleniyor?

Kalkış noktasından itibaren Avrupa yakasından gidilir, Anadolu yakasından dönülür. Bu hava durumu ve akıntı yönüne göre tersi de olabilir.