Teknede Kahvaltı

Teknede Kahvaltı

Firmamızın düzenlediği teknede kahvaltı keyfine ne dersiniz? Her hafta sonu düzenlenen teknede kahvaltı turumuzla güne güzel başlayabilirsiniz. İstanbul boğazının eşsiz güzelliğinde yalılar, Kız kulesi, camiiler, kasırlar ve sarayların önünden geçerek güzel bir kahvaltı keyfi yapabilirsiniz.

Teknede kahvaltı turu ile Dolmabahçe Sarayı, Çırağan Sarayı, Ortaköy Camii, Rumeli Hisarı, Anadolu Hisarı, Perili Köşkü, Hadiv Kasrı gibi tarihi yerleri görmeniz imkânını bulabilirsiniz. Tarihi yerleri görerek kahvaltı keyfi ayrı bir keyifli oluyor.

Teknede Kahvaltı Organizasyonunuzu İstanbul Boğazına Taşıyın

teknede yatta kahvaltı

Mayna Tekne Organizasyonu olarak düzenlediğimiz boğazda kahvaltı organizasyonunda gezi rehberimiz de sizlere hizmet veriyor. Gezi rehberimiz sayesinde İstanbul’un tarihi mekânları hakkında daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Merak ettiğiniz her konuyu gezi rehberimize danışarak kahvaltı eşliğinde genel kültürünüzü arttırabilirsiniz. Gündüz boğaz turları ile kahvaltı boğazın vazgeçilmezlerindendir.

Kahvaltı keyfinizi ister açık terasımızda ister kapalı salonumuzda sürdürebilirsiniz. Yazın ısıtan güneş eşliğinde açık terasta kahvaltı keyfi daha bir güzel olurken kış mevsiminde kapalı salonlarımız daha çok tercih ediliyor. Böylece bütün bir haftanın yorgunluğunu teknemizde kahvaltı eşliğinde üstünüzden atabilirsiniz.

Tekne Kalkış Yer ve Saatleri

Teknelerimiz boğazın müsait olan herhangi bir noktasından hareket edebilmektedir. Kalkış ve bitiş yerleri için önceden iletişime geçilip karşılıklı teyit edilmesi durumunda misafirlerin isteğine göre ayarlanabilmektedir.

Kahvaltı teknesi genellikle 09:00 ile 10:00 arası kalkmakta olup ortalama tur dört saat sürmektedir. Bu zaman dilimi isteğe göre uzatılabilir yada kısaltılabilmektedir.

Teknede Kahvaltı Menümüzde Neler Var?

Teknede kahvaltı yapacağınız zaman açık büfe ve serpme kahvaltı çeşitlerimizi tercih edebilirsiniz. Serpme kahvaltı çeşitlerimiz zeytin, peynir çeşitleri, reçel çeşitleri, bal, kaymak, çikolatalı fındık ezmesi, patates kızartması, sosis, tereyağı, haşlanmış yumurta, salata, domates, biber olarak sıralanır ve açık büfe kahvaltılıklarımız da börek, poğaça, simit, mısır gevreği, kek, menemen, omlet sıralanır.

İsteğinize göre menü seçenekleri arasında diyet menü de yer almaktadır. Eğer diyet yapıyorsanız diyet kahvaltı menülerini tercih edebilirsiniz. Firmamız en kaliteli kahvaltılıkları alarak sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için elinden geleni yapıyor. Sizler de firmamızı tercih ederek kendiniz için bir günün tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Hemen Teklif İsteyin