Teknede Kahvaltı

Teknede Kahvaltı

Firmamızın düzenlediği teknede kahvaltı keyfine ne dersiniz? Her hafta sonu düzenlenen teknede kahvaltı turumuzla güne güzel başlayabilirsiniz. İstanbul boğazının eşsiz güzelliğinde yalılar, Kız kulesi, camiiler, kasırlar ve sarayların önünden geçerek güzel bir kahvaltı keyfi yapabilirsiniz.

Dilerseniz grubunuza özel yatta kahvaltı turu da düzenleyebilirsiniz. Sadece size özel olacak yat ile aileniz yada arkadaşlarınızla güzel bir güne merhaba demek için detayları inceleyebilirsiniz.

Teknede Kahvaltı Organizasyonunuzu İstanbul Boğazına Taşıyın

teknede yatta kahvaltı

Mayna Tekne Organizasyonu olarak düzenlediğimiz boğazda kahvaltı organizasyonunda gezi rehberimiz de sizlere hizmet veriyor. Gezi rehberimiz sayesinde İstanbul’un tarihi mekânları hakkında daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Merak ettiğiniz her konuyu gezi rehberimize danışarak kahvaltı eşliğinde genel kültürünüzü arttırabilirsiniz. Gündüz boğaz turları ile kahvaltı boğazın vazgeçilmezlerindendir. Boğaz turu eşliğinde özel teknede kahvaltı yapmanın keyfi bambaşkadır.

Kahvaltı keyfinizi ister açık terasımızda ister kapalı salonumuzda sürdürebilirsiniz. Yazın ısıtan güneş eşliğinde açık terasta kahvaltı keyfi daha bir güzel olurken kış mevsiminde kapalı salonlarımız daha çok tercih ediliyor. Böylece bütün bir haftanın yorgunluğunu teknemizde kahvaltı eşliğinde üstünüzden atabilirsiniz.

Tekne Kalkış Yer ve Saatleri

Teknelerimiz boğazın müsait olan herhangi bir noktasından hareket edebilmektedir. Kalkış ve bitiş yerleri için önceden iletişime geçilip karşılıklı teyit edilmesi durumunda misafirlerin isteğine göre ayarlanabilmektedir.

Kahvaltı teknesi genellikle 09:00 ile 10:00 arası kalkmakta olup ortalama tur dört saat sürmektedir. Bu zaman dilimi isteğe göre uzatılabilir yada kısaltılabilmektedir.

Teknede Kahvaltı Menümüzde Neler Var?

Teknede kahvaltı yapacağınız zaman açık büfe ve serpme kahvaltı çeşitlerimizi tercih edebilirsiniz. Serpme kahvaltı çeşitlerimiz zeytin, peynir çeşitleri, reçel çeşitleri, bal, kaymak, çikolatalı fındık ezmesi, patates kızartması, sosis, tereyağı, haşlanmış yumurta, salata, domates, biber olarak sıralanır ve açık büfe kahvaltılıklarımız da börek, poğaça, simit, mısır gevreği, kek, menemen, omlet sıralanır.

İsteğinize göre menü seçenekleri arasında diyet menü de yer almaktadır. Eğer diyet yapıyorsanız diyet kahvaltı menülerini tercih edebilirsiniz. Firmamız en kaliteli kahvaltılıkları alarak sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için elinden geleni yapıyor. Sizler de firmamızı tercih ederek kendiniz için bir günün tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Teknede Kahvaltı Fiyatları

Teknede kahvaltı fiyatları grubunuza özel olduğunda kiralanan yat, kişi sayısı, menü ve tarih gibi bir çok etkene göre değişmektedir. Bunun için bizlerle iletişime geçerek size özel en uygun fiyatı çıkartmamız için ulaşabilirsiniz. Hafta sonları düzenlenen kahvaltı turu fiyatı ise henüz belirlenmemiştir.

Hızlı İletişim Tercihleri

Whatsapp iletişimi için tıklayın
Yada Hemen aramak için 0555 695 33 09

Sıkça Sorulan Sorular
Teknede kahvaltı hangi saat aralığında düzenlenir?

Size bağlı olmakla birlikte genelde 09:00 civarı başlayarak genelde 3-4 saat sürmektedir. Bu süre kısaltılabilir veya uzatılabilir. Fakat en az 2 saat olmalıdır.

Karışık katılımlı kahvaltı turları yapılıyor mu?

Karışık katılımlı turlar sezonun yoğun hafta sonları planlı olarak düzenlenebiliyor. Bunun için iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Yatta kahvaltı kaç kişi düzenlenebilir?

Motor yatlar ile kahvaltı turları 2 kişiden 60 kişiye kadar düzenlenebilmekle beraber daha yüksek katılımlarda davet tekneleri ile düzenlenebilir.

Kendi kahvaltımızı getirebilir miyiz?

Tabi. Sadece yat ve teknelerimizden kiralama yaparak kahvaltılıklarınızı dışarıdan getirebilirsiniz. Mutfak kullanımı ve servis konusunda yardımcı oluyoruz.

Çay servisi limitsiz mi?

Tabi ki. Çay ve meşrubatlar sınırsız sunulmaktadır.

Hemen Teklif İsteyin