Teknede İftar

Teknede İftar

Farklı bir iftar için İstanbul boğazında herkese açık teknede iftar programı yada size özel tekne ile boğazda iftar programı seçeneklerimize bir göz atın.

Gruplara Özel Yatta İftar Programı

Birbirinden şık teknelerimiz ile sadece sizlerin bulunduğu unutulmaz bir iftar yemeği vermek ister misiniz? Bu organizasyonlarda tekne tamamen size ayrılır ve dışarıdan misafir kabul edilmez. Menü ve kalkış noktaları tamamen sizin isteğinize göre revize edilebilir. Özel yatta iftar yemeği ile grubunuza özel bir iftar yemeği verebilirsiniz. 20 kişiye kadar grubunuza özel yatlarda iftar açabilirsiniz. En uygun teknede iftar fiyatları için bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Size Özel Tekneler İle İftar Yemeği

20 kişiden 500 kişiye kadar ağırlayabileceğimiz teknelerimiz ramazan boyunca geniş, konforlu ve şık yüzer restoranlarımız toplu iftar yemekleriniz için farklı bir mekan olarak hizmetinizdedir. Dilerseniz zengin iftar menümüzü tercih edin, dilerseniz kendi menünüzü oluşturun. Farklı ambiyansı ve deneyimli personeliyle yüzer restoranımızda unutulmaz bir iftar yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. Şirket, okul, dernek, vakıf gibi tüm kuruluşlarınız için toplu boğazda iftar yemeği verdiğiniz misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamaktan onur duyarız. Tadımlık değil doyumluk olan menülerimizde kullanılan malzemelerde kalite ve tazeliğe önem verilmektedir. Boğazın nefis görüntüsü eşliğinde harika bir iftar yemeği yemek istemez misiniz? Üstelik dilerseniz canlı ney dinletisi ya da ilahi grubu eşliğinde.

2023 TEKNEDE İFTAR FIRSATI – Münferit (Karışık) Katılımlı

Her akşam düzenlediğimiz teknede iftar programına kaç kişi olursanız olun katılabilirsiniz. Herhangi bir otelde yada restoranda iftar yemeğine gider gibi teknemize katılabilir ve programa dahil olabilirsiniz. Karışık katılımlı iftar yemeği turunda semazen gösterisi ve müzikli eğlencelerde bulunmaktadır. Dilerseniz bu eğlencelere katılabilir, dilerseniz de iftar dan sonra üst katta boğaz manzarasında çayınızı yudumlayabilirsiniz.

Karışık Katılımlı Teknede İftar Menüsü

İftariye Tabağı
Beyaz Peynir, Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin, Kuru Kayısı, Hurma, Tereyağı, Bal, Reçel, Tombul Peynir, Domates, Salatalık
Günün Çorbası
Süzme Mercimek Çorbası
Ara Sıcak
Paçanga Böreği, Mücver
Ana Yemek
Karışık Izgara Tabağı(Tavuk şiş, Kasap köfte, Pilav ve patates püresi eşliğinde veya Mantarlı Et sote, pilav ve patates püresi eşliğinde
Meyve ve Tatlılar
Mevsim Meyvesi veya Kemalpaşa tatlısı
İçecekler
Limitsiz Meşrubatlar, Çay ve Kahve

Tekne Biniş – Dönüş Saati ve Limanları

Tekne Biniş Saati
18:30 Kabataş Petrol Ofisinin Arkası Den Tur İskelesi
19:00 Üsküdar Mihriban Sultan Cami Karşısı Üsküdar İskelesi
18:30 Eminönü Eski Ticaret Odası Arkası (Ek tekne)
19:00 Üsküdar Mihriban Sultan Cami Karşısı Üsküdar İskelesi (Ek tekne)

Tekne Dönüş Saati
22:00 Üsküdar Mihriban Sultan Cami Karşısı Üsküdar İskelesi
22.30 Kabataş Petrol Ofisinin Arkası Den Tur İskelesi
22:00 Üsküdar Mihriban Sultan Cami Karşısı Üsküdar İskelesi (Ek tekne)
22:30 Eminönü Eski Ticaret Odası Arkası (Ek tekne)

NOT: Rezervasyonsuz katılım sağlanamamaktadır.

Hemen Rezervasyon Yapın

Whatsapp iletişimi için tıklayın
Yada Hemen aramak için 0555 695 33 09

Teknede İftar Fiyatları

Size özel yatta iftar programlarında; kişi sayısı, tekne ve menü değişkenlik gösterebileceğinden özel fiyat alınmalıdır. Hemen teklif istemek için yukarıdaki iletişim tercihlerinden yararlanabilirsiniz.

Karışık katılımlı teknede iftar programlarında; kişi başı fiyatlar henüz belirlenmemiştir.

2023 Teknede İftar

Oruç ibadetlerimizi yerine getirdiğimiz beraberinde huzuru ve bereketi getiren mübarek ramazan ayı geldi çattı. 2023 teknede iftar menümüz ve fiyatlarımız belirlendi. Ramazan boyunca her gün düzenlenen karışık (münferit) iftar turları programımıza davetlisiniz.

Gemide iftar akşamı birbirinden lezzetli iftariyelikleri, kıvamında ve sıcak servis edilen çorbaları, doyurucu yemek ve tatlıları ile keyifli bir iftar yemeği sizi bekliyor. Standartlaşan iftar yemekleri dışında keyifli bir iftar alternatifi için bizlere ulaşınız. Üstelik cazip fiyatlarla !

Yemekten hemen sonra namaz kılmak, dua etmek amacıyla teknemiz en yakın cami kıyısına yanaşarak müşterilerimizin ibadetini tamamlamasını beklemekte, ardından boğaz turu sefasına devam etmektedir. İlahi ve dinletiler eşliğinde boğazın nefis manzarasıyla huzur dolarak, leziz yemeklerle muhteşem bir iftar turu her gün yapılmaktadır.

Dj Müzik, Semazen Gösterisi ve Eğlenceler eşliğinde…

İstanbul iftar mekanları aramayı bir kenara bırakıp hemen 2023 teknede iftar organizasyonu na katılmalısınız. Ayrıca diğer boğazda iftar seçeneklerimiz için hizmetlerimiz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Teknede iftar organizasyonlarına ister size özel tekneler ile grubunuza tahsis edelim, isterseniz her akşam düzenlenen iftar organizasyonu na katılım sağlayabilirsiniz. Karışık katılımlı boğazda iftar turları menüsü sabit olurken, size özel teknelerde iftar menüleri değiştirilebilmektedir. Bu sebeple ister 1 kişi ister 500 kişi her türlü organizasyonunuz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular
Teknede iftar turuna en az kaç kişi katılabiliriz?

Münferit karışık gruplardan oluşan iftar teknemize 1 kişi dahi katılabilirsiniz.

Grubumuza özel teknede iftar organizasyonu düzenleyebilir miyiz?

Evet. Sadece grubuna ait teknede/yatta iftar organizasyonu düzenleyebilirsiniz.

Teknede iftar eğlenceli mi?

Programımız semazen gösterisi ve tasavvuf müziği ile başlar iftar yemeği sonrasında canlı müzik ve dj performans ile eğlenceli zaman mevcuttur.

Teknede namaz kılabilir miyiz?

İftar teknemiz programında namaz molası da mevcuttur. Cami kıyısında tekne mola verirken misafirlerimiz camide namaz kılabilirler.

Olumsuz hava koşullarında tur oluyor mu?

İstanbul boğazında fırtına ve olumsuz hava koşullarıyla karşılaşılmaz. Yağmur durumunda ise teknenin kapalı salonu kullanılmaktadır.

İftar menüleri nasıl hazırlanıyor?

Menülerimiz teknemizin mutfağında profesyonel ahçılarımız tarafından hazırlanmaktadır. Mutfağımız ve teknemiz T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı denetimindedir.

İftar teknelerinin kalkış noktaları neresidir?

Gruba özel organizasyonlar isteğe göre düzenlenebilir. Karışık iftar teknesi ise Kabataş, Eminönü ve Üsküdar kalkışlıdır.

Rezervasyon için ne yapmalıyım?

1-10 kişiye kadar ön ödeme(kaparo) gerekmeden 05556953309 numaralı telefondan rezervasyon yapabilirsiniz. Kalabalık gruplar için ise bir miktar ön ödeme sonrası rezervasyonunuz yapılmaktadır.

Hemen Teklif İsteyin