Teknede Düğün

20 kişiden 500 kişiye kadar düzenleyeceğiniz teknede düğün organizasyonlarınız için özenle hazırlanmış lüks teknelerimiz de ister yemekli, ister kokteyl organizasyonuyla, özel orkestra eşliğinde en önemli gecenizi unutulmaz bir anıya dönüştürüyoruz.

Başından sonuna kadar teknede düğün organizasyonunuz için sizinle ilgilenecek ekibimiz bu özel günün farkındalığı ve hassaslığı ile çalışmakta. Organizasyon sonunda teknede düğün ayrıcalığını fark edecek, yapılan seçimin ne kadar yerinde olduğunu sizler ve misafirleriniz tekrar fark edeceksiniz. Sıkıcı ve basık düğün salonlarında boğulmuyor musunuz? Ferah ve nefis görsel manzaralar eşliğinde yapılan teknede düğün organizasyonları nefis görüntülere ve hiç bitmesin diyeceğiniz bir anı haline dönüşmektedir.

Hepimizin tüm yaşamının sonuna kadar unutamayacağı belki de en önemli andır ” O AN “. Günlük hayatımızda binlerce defa kullandığımız sıradan bir kelimenin sadece o an için inanılmaz bir anlam boyutuna girdiğini, siz ve aileniz kadar “Tekneorganizasyonu boğaz turlari” ailesi olarak bizlerde hissediyor ve aynı duygularla sizin için beyaz geceler hazırlıyoruz.

Tekne organizasyonu O Gece ” için, Davetinize en uygun tekne alternatifini belirler. Yemek yada kokteyl menü tercihlerinizi oluşturur. Teknemizin masa düzeni, süslemeler gibi geceye en uygun ortamını hazırlar. Gecenin başından sonuna kadar uzman ekibiyle her şeyi kontrol eder. Tüm organizasyon için tek sorumlu olur ve size sadece kıtaların şahitliğinde “EVET ” demek kalır…

Mevcut ses sistemimiz düğün organizasyonları için oldukça yeterli alt yapıya sahip olmakla birlikte her yöreden müzik portföyüne sahiptir. Profesyonel dj ekibimizin muzik yayını haricinde dilediğiniz her türlü yayını ekibimiz ile organize edebilirsiniz. Standart değil, dilediğiniz gibi sloganımız ile en özel gününüzü hayallerinize uygun tasarlayalım.

Kaç kişi olursanız olun, Tekne organizasyonu bünyesinde barındırdığı geniş yelpazeye sahip alternatifleri ile tekne düğünü beklentilerinize cevap verecektir. Birlikte karar verebileceğimiz zengin menü çeşitleri ve içeceklerle, oluşturmak istediğiniz ortama en uygun aksesuar ve süsleme tercihleriyle detaylarda gizli güzellikleri ana temada oluşturabilmek farklılığını birlikte yaşayalım. Yalıların alkışları eşliğinde siz partinizi verin, tekneorganizasyonu.com ise en özel gününüz için size gerekenleri…

Teknede düğün ile unutulmaz bir gün geçirmeniz dileğiyle..