Teknede Düğün

Erken Rezervasyon Fırsatları
Teknede Düğün

10 kişiden 650 kişiye kadar düzenleyeceğiniz teknede düğün organizasyonlarınız için özenle hazırlanmış lüks teknelerimiz de ister yemekli, ister kokteyl organizasyonuyla, özel orkestra eşliğinde en önemli gecenizi unutulmaz bir anıya dönüştürüyoruz.

Başından sonuna kadar teknede düğün organizasyonunuz için sizinle ilgilenecek ekibimiz bu özel günün farkındalığı ve hassaslığı ile çalışmakta. Organizasyon sonunda tekne düğünü ayrıcalığını fark edecek, yapılan seçimin ne kadar yerinde olduğunu sizler ve misafirleriniz tekrar fark edeceksiniz. Sıkıcı ve basık düğün salonlarında boğulmuyor musunuz? Ferah ve nefis görsel manzaralar eşliğinde yapılan teknede düğün organizasyonları nefis görüntülere ve hiç bitmesin diyeceğiniz bir anı haline dönüşmektedir.

Teknede Düğün ile Unutulmaz Organizasyonlar

Hepimizin tüm yaşamının sonuna kadar unutamayacağı belki de en önemli andır ” O AN “. Günlük hayatımızda binlerce defa kullandığımız sıradan bir kelimenin sadece o an için inanılmaz bir anlam boyutuna girdiğini, siz ve aileniz kadar “Mayna Tekne Organizasyonu” ailesi olarak bizlerde hissediyor ve aynı duygularla sizin için beyaz geceler hazırlıyoruz.

Mayna Tekne organizasyonu O Gece ” için, Davetinize en uygun tekne alternatifini belirler. Yemek yada kokteyl menü tercihlerinizi oluşturur. Teknemizin masa düzeni, süslemeler gibi geceye en uygun ortamını hazırlar. Gecenin başından sonuna kadar uzman ekibiyle her şeyi kontrol eder. Tüm organizasyon için tek sorumlu olur ve size sadece kıtaların şahitliğinde “EVET ” demek kalır…

Mevcut ses sistemimiz düğün organizasyonları için oldukça yeterli alt yapıya sahip olmakla birlikte her yöreden müzik portföyüne sahiptir. Profesyonel dj ekibimizin muzik yayını haricinde dilediğiniz her türlü yayını ekibimiz ile organize edebilirsiniz. Standart değil, dilediğiniz gibi sloganımız ile en özel gününüzü hayallerinize uygun tasarlayalım.

Kaç kişi olursanız olun, Mayna Tekne organizasyonu bünyesinde barındırdığı geniş yelpazeye sahip alternatifleri ile İstanbul da tekne düğünü beklentilerinize cevap verecektir. Birlikte karar verebileceğimiz zengin menü çeşitleri ve içeceklerle, oluşturmak istediğiniz ortama en uygun aksesuar ve süsleme tercihleriyle detaylarda gizli güzellikleri ana temada oluşturabilmek farklılığını birlikte yaşayalım. Yalıların alkışları eşliğinde siz partinizi verin, tekneorganizasyonu.com ise en özel gününüz için size gerekenleri…

Teknede Düğün Fiyatları

Bir çok kişinin düşündüğü gibi “tekne düğünü pahalı mı?” sorusunu duyar gibiyiz. Tekne düğünleri de diğer mekanlar gibi bir çok alternatif ve kaliteye göre sınıflandırılmaktadır. Teknede düğün fiyatları; Herhangi bir salon fiyatına da yapılabilmekle beraber otellerde yapılan düğün organizasyonları fiyatlarına kadar yapılabilmektedir. En uygun fiyatlı tekne düğünün bile kapalı mekanlardan çok daha hoş ve nezih olacağı tartışılmaz bir gerçektir.

Teknede düğün araştırması içerisindesiniz peki ya teknede kına organizasyonuna ne dersiniz? Aşağıda belirtilen Teknede Kına sayfamızdan organizasyon detayına ulaşarak fikir edinebilirsiniz.

https://www.tekneorganizasyonu.com/teknede-kina/
Teknede Düğün Fotoğraf Galerisi
Teknede Düğün Videoları
Teknede Düğün
Sıkça Sorulan Sorular
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?

Tabi ki. Dışarıdan fotoğrafçı gelebilir. Fakat önerimiz çalıştığımız fotoğrafçılardır. Sebebi ise yıllardır boğazın en güzel noktalarını ve teknenin açılarını bilmelerinden dolayı hoş pozlar yakalayabilirler.

Teknede düğün nasıl olur?

Sıradanlaşan salon ve kır düğünlerinin yerini tekneler almaya başladı. Boğazın ortasında muhteşem manzara, eğlence, yemekli yada yemeksiz düzenlenebilen düğünlerde kapasite 600 kişiye kadar çıkmaktadır.

Teknede nikah da kıyılabilir mi?

Evet. Dilerseniz nikah memurunuzu organize edip tekneye davet edebilirsiniz. Gerekli düzenlemeler tarafımızdan yapılmaktadır. Yada çalıştığımız temsili nikah memuru tarafından nikahınız kıyılabilir.

Süsleme fiyata dahil mi?

Evet. Soft süsleme fiyata dahildir. Tekne ön kısmı tüllerle süslenmesi, Sandalye tül süslemeleri, Masalarda şamdan yada çiçek. Gelin-Damat masası.

Ekstra süsleme tercihleri nelerdir?

Masalara canlı çiçekler, Supla, Balon giydirmeleri, gösterişli gelin damat masası.

Kapora (Ön ödeme) gerekli mi?

Evet. Her düğün mekanı gibi ön ödeme tekneler içinde geçerlidir.

Teknede düğün kaç saat sürmektedir?

Teknenin boğazda gezinti süresi 4 saattir.

Teknede düğün fiyatları ucuz mudur?

Kişi sayısı, yemekli yada yemeksiz tercihlere göre değişmekte olup genelde salon ve kır düğünü mekanları civarındadır. Her salonun fiyatı bir olmadığı gibi teknelerde de değişken fiyatlar olabilmektedir.

Tekne düğününde ne giyilir?

Uzun kuyruklu modeller ya da kabarık elbiseler ile yüksek topuklu ayakkabılar hareket alanını daraltacağı için düz kesim uzun abiyelere ya da midi boy elbiselere yönelebilirsin.

Eğlence ve müzik nasıl oluyor?

Standart paketlerde profesyonel dj düğün boyunca dilediğinizce müzik yayınını ücretsiz yapıyor. Orkestra, sanatçı, fasıl grubu gibi canlı müzik tercihleri ücretlidir.

Sadece tekneyi kiralayabilir miyiz?

Tabi ki. Dilerseniz sadece tekneyi kiralayarak tüm organizasyonu kendiniz düzenleyebilirsiniz.

Teknede Düğün Yorumları
 • Çok kalabalık olmayan ama en ince ayrıntısına kadar özel olmasını istediğimiz bir düğün organizasyonunda bizlere yardımcı olduğunuz için teşekkürler. Türk yörelerinden biraz farklı düğün adetlerimiz vardır. Katolik düğünlerini bilenler anlayacaktır beni. Türkiyede bu düğünü bu kadar sorunsuz tamamlayabileceğimizi düşünmüyorduk. Teknenin süslenmesi ve hazırlanmasında bize çok yardımcı oldular ve tamamen ücretsiz bir çok süsleme yaptılar. Ayrıca tekne çok temiz ve ekip çok ilgiliydi. Her konuda bize yardımcı oldular. Yemekler taze ve doyurucuydu. Sürekli içecek servisi yapılması da isteğimizdi ve hakkını verdiler açıkcası. Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir firmadır. 10 üzerinden 10 verebiliriz. Bize bu yorumu yapma fırsatı sunduğunuz için ayrıca teşekkürler.

 • Tuğba & Semih
  Tuğba & Semih
  2019-10-05
  Google

  Kır düğünü planımız varken aldığımız bir davetiyeden teknede düğün fikri oluşmuştu kafamızda. Yinede vazgeçmeyip hem kır düğünü hem teknelerden fiyatlar aldık araştırdık. Bizi her konuda aydınlatıp fikirler verip olabilecek olumlu ve en önemlisi olumsuz yanlarını bile çekinmeden bize aktaran Kemal bey güvenimizi boşa çıkarmadı. Söylenilen her şey eksiksizdi. Fotoğraf konusunda dışarıdan getirmemize de olanak verdiler ama daha uygun fiyat alamadığımızdan yine yardımlarınızı istedik 🙂 Yemekler tekne hizmet her şey bence 10 üzerinden 10 alır. Kesinlikle tavsiye edeceğim bir firmadır.

 • Erol & Buse
  Erol & Buse
  2019-07-20
  Google

  Merhaba Arkadaşlar, Teknede düğün gerçekten kulağa hoş geliyor fakat kafamızda bir milyon tane soru vardı. Bizi aylarca dinleyip problemlerimize çözüm olan kemal beye tekneorganizasyonu.com ekibine öncelikle tekrardan bi teşekkür etmek istiyorum. Bize hiç unutamayacağımız bir gün yaşattılar. Dj arkadaşımız efsaneydi zaten 🙂 Yemek konusunda çok fazla darlamıştık ondanmıdır bilmiyorum ama 250 kişiye sorunsuz ve sıcak servis gerçekten takdire şayandı. Kendileriyle alakası olmayan alakasız konularda bile yardımcı oldular saolsunlar. Biz herhangi bir sıkıntı yaşamadık. Herşey konuşulduğu gibiydi. Seçimimizdeki en büyük etken sonradan fiyat farkları çıkarmamalarıydı teklifte neyse o fiyattan herşey yapıldı. Teşekkürler. Hayırlı işler dilerim.

 • Eşimle Türkiyede küçük bir düğün yapmak için araştırmaya başladık. Koksaltur ile karşılaştığımız için çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Çünkü bazı firmaların konuşma tarzı bile hoşumuza gitmedi kimbilir düğünde neler yaşardık. Yabancı misafirlerimizi otelden aldırıp tekneye kadar getirdiler. Tekne çok temiz ve güzeldi. Herhangi bir ücret almadan süslemede yaptılar. Biz çok abartılsın istemiyorduk tamda tadında yapılmıştı. Yemekleri oldukça beğendik. Biz iranda yaşıyoruz ve irandan misafirlerimiz de geldi ve Kemal bey bizim için iranlı dj sina yı ayarlamış bu çok hoşumuza gitmişti. Hem uygun fiyata hemde kusursuz bir düğün günü yaşattıkları için teşekkür ediyorum.

 • Zeynep & Ender
  Zeynep & Ender
  2019-06-22
  Google

  Düğünümüz icin bir çok yer araştırdık. En sonunda koksaltur tekneorganizasyonu sayesinde hayallerimizi gerçekleştirebildik. Düğünün başından sonuna kadar her sey muhteşemdi. Kemal bey ve ekibinin güleryüzü ile geceyi keyifle ve sorunsuz bir şekilde sonlandırdık. Tekrardan emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

 • Kenan
  Kenan
  2019-06-15
  Google

  Gerçekten çok iyi bir hizmet sundular.Yemekleri taze ve porsiyonları doyurucuydu. Beklediğimizden fazlasını aldık diyebilirim.Fotoğrafçıyı ve müzisyeni seçme konusunda sizi özgür bırakıyorlar istediğiniz gibi her şeyi yapabiliyorsunuz zorluk çıkarmıyorlar. Tekne Sarıyer sahilden misafirlerimizi aldı çok güzel bir organizasyon gerçekleştirdiler. Gezdiğim diğer tur firmalarına göre fiyat performans olarak çok iyilerdi.

 • Elif & Murat
  Elif & Murat
  2019-06-08
  Google

  Hayallerimizdeki düğünü yapmamızda baştan sona bıkmadan usanmadan yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler. Harikasınız !

 • Pelin & Arda
  Pelin & Arda
  2018-08-25
  Google

  Kendi düğünüm diyemi bilmiyorum ama bu zamana kadar gördüğüm en mükemmel düğündü bence 🙂 Tekne oldukça güzeldi. 4-5 tekne baktık bu platformdakiler dahil hiçbirini beğenmemiştik. Çok eğlendik eksik veya hatalı olan bir durum olmaması da morelimizi yüksek tuttu. Yemekler taze ve doyurucuydu (Gelin damata özel mi yaptılar bilmiyorum ama:) ) Şaka bir yana biz çok memnun kaldık. Herkese öneririz.

 • MOHAMMED
  MOHAMMED
  2014-09-20
  Google

  Konuşulan ve görsellerde onayladığımız her şey eksiksiz yerine getirilmişti , çok teşekkür ederiz çok güzel bir organizasyondu …

Hemen Teklif İsteyin