Teknede Şirket Yemeği

Teknede Şirket Yemeği

İstanbul Boğaz manzarasına karşı teknede şirket yemeği organizasyonu düzenlemek istemez miydiniz? Bu durumda yapmanız gereken tek şey profesyonel ekibiyle donanımlı firmamızdan teknede şirket yemeği için online rezervasyon formu doldurmaktır. Birbirinden kaliteli teknelerimiz için sitemiz üzerinden yada telefon ile iletişim kurarak firmanız için yemek rezervasyonu oluşturabilirsiniz. Lider bir konumda yer alan boğaz turu konusunda öncü firmamız sayesinde yüksek maliyetlere girmeden konforlu tekne üzerinden teknede şirket gezisinde yer alabilirsiniz. Firmanızın tüm etkinlikleri için de tekne turu firmasından faydalanabilirsiniz. Kaliteli ve garantili tekne turu hizmetlerinin sunulduğu firmadan hizmet ödemenizi ise tercihinize göre nakit veya kredi kartınızdan gerçekleştirebilirsiniz. Güler yüzlü ve eğitimli personele sahip olan firmadan şirketiniz için tercihiniz doğrultusunda alkollü veya alkolsüz yemek menüleri seçebilirsiniz.

Teknede Şirket Yemeği ve İş Yemeği Etkinlikleri

Teknelerimizde son derece keyifli ve kusursuz şirket yemeği sayesinde firma çalışanlarınıza yeni dönemde yüksek motivasyon sunabilirsiniz. Profesyonel teknede şirket yemeği sitesi sayesinde düşük bir maliyet üzerinden uzun süreler boyu şirket yemeği organizasyonunda sevdikleriniz ile birlikte muhteşem bir gece geçirebilirsiniz. En iyi fiyat garantisi sunulan teknede şirket toplantısı firması sayesinde İstanbul Boğaz’ının tümünü deniz yolu üzerinden dolaşabilir ve muhteşem Boğaz manzarası ile bütünleşebilirsiniz.

Teknede Şirket Yemeği Avantajları

Sıradan restaurantlara nazaran teknede şirket etkinliği hizmetinden faydalanarak pek çok yönden avantajlı olabilirsiniz. Bu sayede gerek bireysel olarak ve gerekse de firmanızın sektörde yüksek kariyer elde edebilmesi açısından tekne turundan faydalanabilirsiniz. Çalışanlarınızın eşsiz Boğaz manzarası ile tanışması ve muhteşem oksijenli Boğaz havası soluması gerek kendi açınızdan ve gerekse çalışan personeliniz açısından pozitif yönde bir etki sunacaktır. Teknede firma yemeğinize 2-500 personelinizi davet edebilirsiniz. Bu sayı yeterli gelmedi mi? Toplamda 6 adet davet teknemizden diğeri ile destek olabilir iki tekne şeklinde de binlerce misafir ağırlayabiliriz.

Mayna Tekne Organizasyonu ile Tekne Turları Sitesi Avantajları

İstanbul’un en çok tercih edilen tekne turları sitesi sayesinde yüksek fiyat tarifesinden kurtulabilirsiniz. Bununla birlikte tekne turu şirket yemeği organizasyonu boyunca herhangi bir ek ücret ödemeniz de söz konusu olmuyor. Firma zengin yemek menüsü sunduğundan beklediğiniz tüm etkinlikleri tekne turu gezisi boyunca görebilirsiniz. Birbirinden farklı müzik türleri, sanatsal ve kültürel aktiviteleri ve dj organizasyon gibi birçok eğlenceli aktiviteleri tekne turu firmasından bulabilirsiniz. Yılların deneyimlerine sahip olan tekne turları sitesinden bu sayede firmanız için güvenle hizmet talep edebilirsiniz. İstanbul Boğaz’ın en kaliteli teknelerine sahip olan site üzerinden geniş referansları da inceleyebilirsiniz. Pek çok firma tarafından da tercih edilen tekne turları, web sitesinden rezervasyon yaptırarak garantili olarak teknede bayi toplantısı hizmeti alabilirsiniz. Geniş kadrosu sayesinde avantajlı hizmetler sunan firmayı ayrıca diğer şirketlere de güvenle tavsiye edebilirsiniz.

Organizasyon Rezervasyonu

Teknede Şirket yemeği, teknede şirket toplantısı, teknede firma yemeği ve teknede şirket etkinliği gibi hizmetlerden yararlanmak istediğinizde size uygun günde müsaitlik bulunabilmesi için önceden rezervasyon yapmanızı öneririz.

Hemen Teklif İsteyin