Teknede Şirket Yemeği

Teknede Şirket Yemeği

İstanbul Boğazında teknede şirket yemeği organizasyonu düzenlemek ister misiniz? Bu durumda yapmanız gereken tek şey; Profesyonel ekibiyle donanımlı firmamızdan iş yemeğiniz için fiyat almak ve akabinde organizasyonu tamamen bize bırakmak. Birbirinden kaliteli teknelerimiz ile düzenlenecek organizasyonunuz için bizimle iletişim kurarak şirketiniz için yemek rezervasyonu oluşturabilirsiniz.

Teknede Şirket Yemeği Emin Ellerde Düzenlenmeli

Teknede şirket etkinlikleri konusunda lider konumda yer alan öncü firmamız sayesinde yüksek maliyetlere girmeden en kaliteli organizasyonu düzenleyebilirsiniz. Güler yüzlü ve deneyimli personellerimiz ile şirketiniz için tercihiniz doğrultusunda alkollü veya alkolsüz yemek menüleri seçebilirsiniz. Yüzlerce kurumsal referanslarımızdan bazılarını buradan inceleyebilirsiniz. Çalışanlarınıza kalite bir yemek ve eğlenceli bir etkinlik düzenleyebilmeniz için Mayna Tekne Organizasyonu olarak hizmetinizdeyiz.

Teknede Şirket Yemeği ve İş Yemeği Etkinlikleri

Teknelerimizde son derece keyifli ve kusursuz şirket yemeği sayesinde firma çalışanlarınıza yeni dönemde yüksek motivasyon sunabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz sayesinde en uygun fiyatlar üzerinden şirket yemeğinizi teknelerimizde düzenleyebilir, birlikte muhteşem bir gece geçirebilirsiniz.

Şirket çalışanlarınız için yada firma çalışanları arasında düzenlenmek istenilen tüm etkinliklere de ev sahipliği yapıyoruz. Teknede yapılabilecek aklınıza gelen tüm etkinlikler(eğlenceler, yüzme turları vb.) birbirinden özel tekne ve yatlarımız ile düzenlenebilmektedir.

Teknede Şirket Yemeği Avantajları

Sıradan restoranlara nazaran teknede şirket yemeği hizmetinden faydalanarak pek çok yönden avantajlı olabilirsiniz. Bu sayede gerek bireysel olarak deşarj olmanız, gerekse çalışanların motivesi açısından oldukça etkili olacaktır. Aynı zamanda farklı ve kaliteli bir organizasyon olduğundan firmanızın prestijini arttırmanıza da yardımcı olacaktır. Teknede firma yemeğinize 2-500 personelinizi davet edebilirsiniz. Bu sayı yeterli gelmedi mi? Toplamda 6 adet davet teknemizden diğeri ile destek olabilir iki tekne şeklinde de binlerce misafir ağırlayabiliriz.

Mayna Tekne Organizasyonu ile Yatta Kurumsal Organizasyon

İstanbul’un en çok tercih edilen tekne organizasyonu firması olan Mayna sayesinde yüksek fiyat tarifesinden kurtulabilirsiniz. Rezervasyon sözleşmesi ile sunulacak tüm hizmetler kalem kalem sıralanır ve fiyatlandırılır. Bu sayede tur sonunda sürpriz fatura ve ek fiyatlarla karşılaşmazsınız. Tüm menülerimiz teknelerimizin mutfağında profesyonel aşçılarımız tarafından taze olarak hazırlanır ve sıcacık servis edilir. Birbirinden farklı müzik türleri, sanatsal ve kültürel aktiviteleri ve dj organizasyon gibi birçok eğlenceli aktiviteleri de sağlayabiliyoruz. Yılların deneyimi ve İstanbul Boğaz’ın en kaliteli teknelerine sahibiz.

Organizasyon Rezervasyonu

Yatta Şirket yemeği ve kurumsal organizasyonlardan yararlanmak için hemen bizlere aşağıda belirtilen hızlı iletişim tercihlerinden yada teklif formundan ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim Tercihleri

Whatsapp iletişimi için tıklayın
Yada Hemen aramak için 0555 695 33 09

Teknede Şirket Yemeği Fotoğraf Galerisi
Sıkça Sorulan Sorular
Fatura kesiliyor mu? Kdv oranı nedir?

Evet. İstenildiğinde %18 kdv ile fatura kesilebilmektedir.

Tekne bize özel midir?

Evet. Kiralanan tekne sadece şirket misafirlerine özel olacaktır.

Şirket yemeğinde toplantı yapılabilir mi?

Tabi. motivasyon, toplantı yada ödül töreni tarzında yapılabilmektedir.

Hangi saatler düzenlenebilir? Kaç saat sürer?

Saat aralığı tamamen size kalmış. Uygun olan her saat düzenlenebilir. Ortalama 4 saat sürmektedir.

Hemen Teklif İsteyin