Site Loader

Tüm öğrenci kardeşlerimiz ! Uzun bir maratonu bitirdiniz ve mezuniyetin izi kutlamak istiyorsunuz. Öyleyse teknede mezuniyet balosu tam size göre.

Öğretim hayatı sonunda lise ve üniversite öğrencilerinin arkadaşlarına ve değerli öğretmenlerine veda etmek için düzenledikleri yıl sonu partileri artık gelenek haline gelmiştir. Öğrenim hayatınızda karşılaştığınız tüm zorluk ve stresi mezuniyet kutlaması ile bir kenara bırakıp hayatınızın geri kalanını planlama vakti gelmiştir.

Teknede mezuniyet balosu düzenlemeniz için birbirinden şık teknelerimiz hizmetinizdedir. İster 20 kişi ister 400 kişiye kadar düzenlenebilen mezuniyet törenleri boğazın muhteşem manzarası ile unutulmaz bir anı haline gelmektedir. Sadece size özel tekneler ile yapılan mezuniyet partileri nde birbirinden özel menüler ve müzikler ile doyasıya eğlenebilirsiniz.

En uygun teknede mezuniyet töreni organizasyonu yapabilmek adına her bütçeye göre menü ve teknelerimizi tercih edebilirsiniz. Dilerseniz yemekli, yemeksiz veya kokteyl ortamında yapılabilen teknede mezuniyet kutlamaları adeta bir görsel şova dönüşen boğaz turu ile tamamlanmaktadır. Boğazın ışıltısında uzun süre beraberlik sürdürdüğünüz arkadaş ve öğretmenleriniz ile güzel bir akşam yemeği sonrası gönlünüzce eğlenmeniz için tüm müzik tertibatı hizmetinizdedir. İster kendi müziklerinizi çalın, ister devasa müzik birikimimiz ile eğlenmenize bakın.

En uygun bütçeler ile…

Tabi ki mezuniyet balosu öğrencilere kitap ettiğinden fiyatlar öğrenci dostudur. Öğrenim hayatını bitirmiş iş hayatına başlamak için çaba sarf eden öğrencilere fiyatlarda elimizden gelen tüm imkanı sağlamaya çalışıyoruz. En ucuz teknede mezuniyet balosu için tüm ekipmanlarımızı minimum maliyet ile çalıştırmaktayız. Fakat bu özel günü uygun fiyata yapabilmek adına kaliteden ödün kesinlikle verilmemektedir. En iyisi en uyguna sloganıyla organizasyonlarımızı yürütmekteyiz.

Boğazın en şık tekneleri ile…

Boğazın en şık davet tekneleri olan teknelerimiz boğazda mezuniyet organizasyonu için oldukça idealdir. Kişi sayısı yirmiyi geçmeyen gruplar için yatta mezuniyet partisi seçeneğimizde bulunmaktadır. Lüx yat ile yapılan bu mezuniyetler törenleri oldukça şık, iç içe ve sıcak bir ortamda yapılmaktadır. Kişi sayısı yirmi üzerinde olan gruplar için ise birbirinden şık davet teknelerimiz bu unutulmaz güne ev sahipliği yapabilmek için hazırdır. Teknede mezuniyet fiyatları tamamen öğrenci dostu olmakla beraber elimizden gelen tüm olanakları sağlamak için yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Sizde teknede unutulmaz bir teknede mezuniyet balosu düzenlemek için bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Yazar: Tekne Organizasyonu