Yüzme turları, belirlenen hareket noktasından  09:00 dan itibaren kısa bir boğaz turu yaparak Asya tarafı kıyı şeridini takiben Anadolu Kavağı geçilerek Boğazın Karadeniz çıkışı yakınındaki bölgeye varır. Tekne motorlarının stop edilmesiyle birlikte Poyraz köy açıklarında 4- 5 saatlik güneşlenme ve yüzme molası verir. Ayrıca büyük liman, fil burnu gibi farklı koylarda tercih edilebilir. Yada musaitlik çerçevesinde hepside gezilebilir. Teknemiz Akşam 16.00 saatlerinde Yüzme koyundan demir alarak dönüşüne başlar ve hareket noktamızda tur sonlandırır. Bu güzergahlar misafirlerimiz ile uygunluk çerçevesinde düzenlenebilmektedir.

Yüzme turları organizasyonlarında tercih edilen teknelerimizin tümünde denize girmek için özel alanlar bulunmaktadır. Bu alanlardan merdiven ile denize giriş çıkışlar kolaylıkla yapılabilmektedir. Ayrıca güneşlenmek için üst katta bulunan minderleri kullanabilirsiniz. Güneşten bunalan misafirlerimiz için hali hazırda bekleyen alt salonumuzda bulunabilirler. Bu organizasyonlarda tekne sadece size ait olduğundan teknenin her alanını kullanabilirsiniz. İster 1 kişiden 20 kişi ye kadar özel lüx yat kiralayarak bu koyları gezip, denizin ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Dilerseniz 20 kişi üzeri organizasyonlarında yüzme turu için uygun teknelerimiz ile 300 kişiye kadar hizmet verebilmekteyiz.

Yüzme turları mızda kaliteli mutfağımızın özel menülerinden birini seçerek kahvaltı, brunch veya öğle yemeği servisimizi deneyimli garsonlarımızla tercih edebilirsiniz. Güne zinde başlamak adına tekneniz yüzme koylarına ilerlerken boğazın güzelliğini seyrederek zengin menümüz eşliğinde kahvaltınız verilir. Siz denizin kumun ve güneşin keyfini çıkartırken öğle yemeğiniz hazırlanır. Sıcak sıcak servis edilen karışık ızgara tabaklarınız ardından meyve servisi yapılır. Tüm gün boyunca soğuk ve sıcak meşrubat servisi yapılmaktadır.

Dilerseniz tüm ihtiyaçlarınızı kendiniz temin ederek sadece tekneyi kiralayabilirsiniz. Kiralanan teknenin tüm olanaklarını kullanabilirsiniz. Getirilen yiyecek ve içeceklerin servisinde yardımcı olmak amacıyla ayrıca garson hizmeti de verilebilmektedir.