Yüzme Turları

Yüzme Turları

Yüzme turları organizasyonlarında tercih edilen teknelerimizin tümünde denize girmek için özel alanlar bulunmaktadır. Bu alanlardan merdiven ile denize giriş çıkışlar kolaylıkla yapılabilmektedir. Ayrıca güneşlenmek için üst katta bulunan minderleri kullanabilirsiniz. Güneşten bunalan misafirlerimiz için hali hazırda bekleyen alt salonumuzda bulunabilirler. Bu organizasyonlarda tekne sadece size ait olduğundan teknenin her alanını kullanabilirsiniz. İster 1 kişiden 20 kişi ye kadar özel lüks yat kiralayarak bu koyları gezip, denizin ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Dilerseniz 20 kişi üzeri organizasyonlarında yüzme turu için uygun teknelerimiz ile 300 kişiye kadar hizmet verebilmekteyiz.

Boğazda Yüzme Turları

yüzme turu

Boğazda Yüzme turları, belirlenen hareket noktasından  09:00 dan itibaren kısa bir boğaz turu yaparak Asya tarafı kıyı şeridini takiben Anadolu Kavağı geçilerek Boğazın Karadeniz çıkışı yakınındaki bölgeye varır. Bu süre kalkış yerine göre 1-2 saat arası değişmektedir. Tekne motorlarının stop edilmesiyle birlikte Poyraz köy açıklarında 5-6 saatlik güneşlenme ve yüzme molası verir. Ayrıca yüzme molası için beykoz, büyük liman ve fil burnu gibi farklı koylarda tercih edilebilir. Teknemiz Akşam 16.00 saatlerinde yüzme koyundan demir alarak dönüşüne başlar ve hareket noktamızda tur sonlandırır. Bu güzergahlar misafirlerimiz ile uygunluk çerçevesinde düzenlenebilmektedir.

Adalarda Yüzme Turları

İstanbul yüzme turları, boğazın Karadeniz tarafından hariç Adalar çevresinde de düzenlenmektedir. Boğaz dan 09:00 civarı alınan misafirlerimiz boğaz turuyla beraber Marmara denizine çıkarak adalara doğru yol alır. Heybeli ada, büyük ada, burgaz ada ve sedef adası gibi çevrelerinde müsait olan koylarda demirleyerek yüzme ve güneşlenmesi molası verilir. Akşamüstü ise 16:00 civarında demir alan kiralık yatınız varış noktasına hareket eder. Kalkış ve bitiş saatleri müsaitliğe göre değişiklik gösterebilir.

Günübirlik Yüzme Turları

Arkadaşlarınız, aileniz ve sevdikleriniz ile günübirlik yüzme turları düzenleyebilirsiniz. Şirket etkinliği olarak da tercih edilebilecek bu turlarda grubunuza özel tekne ve motor yatlar kullanılmaktadır. Sabah saatlerinde rezervasyonunu yaptığınız tekneye girişinizle gününüz başlar. Boğaz yada adalar olarak tercihe bağlı seçilen bölgelerde bulunan en temiz koylara tekne demir atar. Gün boyu denize girme eğlenme sonrasında akşam üzeri demir alarak kalkış noktasına ulaşılır. Tabi bu arada öğle yemeği imkanı ve ses sistemi de tekne ve yatlarımızda mevcuttur.

Kaç kişi olursanız olun yüzme turu için size uygun tekne yada yat mutlaka vardır..

yüzme turları

İstanbul yüzme turlarımızda kaliteli mutfağımızın özel menülerinden birini seçerek kahvaltı, brunch veya öğle yemeği servisimizi deneyimli garsonlarımızla tercih edebilirsiniz. Güne zinde başlamak adına tekneniz yüzme koylarına ilerlerken boğazın güzelliğini seyrederek zengin menümüz eşliğinde kahvaltınız verilir. Siz denizin kumun ve güneşin keyfini çıkartırken öğle yemeğiniz hazırlanır. Sıcak sıcak servis edilen karışık ızgara tabaklarınız ardından meyve servisi yapılır. Tüm gün boyunca soğuk ve sıcak meşrubat servisi yapılmaktadır.

yuzmeturu

Dilerseniz tüm ihtiyaçlarınızı kendiniz temin ederek sadece tekneyi kiralayabilirsiniz. Kiralanan teknenin tüm olanaklarını kullanabilirsiniz. Getirilen yiyecek ve içeceklerin servisinde yardımcı olmak amacıyla ayrıca garson hizmeti de verilebilmektedir. Butik organizasyonlarda servis konusunda tekne personelimizde yardımcı olabilir. Dilerseniz teknenin mutfağı ve tüm ekipmanları kullanılmak üzere misafirlere sunulabilmektedir.

Yüzme Turları Fiyatları

Yüzme turlarında seçilen tekne, kişi sayısı, hafta sonu tercihi gibi bir çok detaya göre fiyatlar değişebiliyor. Hemen en uygun fiyatı almak için aşağıda belirttiğimiz hızlı iletişim tercihlerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

İSTANBULDA YÜZME TURU SADECE GRUBUNUZA ÖZEL YAPILMAKTADIR. KARIŞIK KATILIMLI YÜZME TURU DÜZENLENMEMEKTEDİR.

Hızlı İletişim Tercihleri

Whatsapp iletişimi için tıklayın
Yada Hemen aramak için 0555 695 33 09

Yatta & Teknede Yüzme Turu Görselleri
Teknede Yatta Yüzme Turu Videoları
Sıkça Sorulan Sorular
Karışık gruplarla yüzme turu yapılıyor mu?

Hayır. Yüzme turları sadece gruplara özeldir. Yılın belirli günlerinde karışık organizasyonlarda yapılabiliyor. Bunun için iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Kaç kişi yüzme turu düzenleyebiliriz?

1 kişiden başlayarak 300 kişiye kadar kişi sayınıza göre uygun tekne yada yatımız ile yüzme turu düzenleyebilirsiniz.

Teknede mangal yapabilir miyiz?

Evet. Izgara malzemelerinizi yüzme turuna gelirken getirmeniz durumunda, teknenin mangalında etleriniz hazırlanır.

Kaç saat sürüyor?

Yüzme turları genelde sabah 09:00 – akşam 17:00 arasında düzenlenmektedir.

Kaç farklı koya gidiliyor?

Yüzülebilecek en güzel koyları kaptanımız size sunacaktır. En az 2 ayrı koyu ziyaret edebilirsiniz.

Tekneden denize girmek zor mu?

Yüzme teknelerimizin arka kısmında bulunan denize girme alanından rahatça denize girip çıkabilirsiniz.

Güneşlenme alanı var mı?

Evet. Tekne ve yatların üst veya ön kısımlarında güneşlenebilmeniz için uygun alanlar mevcuttur.

Yüzme turu fiyatları uygun mudur?

İstanbul plajlarının giriş ücretlerini değerlendirecek olursak yüzme turu düzenlemek caziptir.

İstanbul da nerelerde yüzebiliyoruz?

Boğaz hattında Büyük liman, Poyraz köy, Fil burnu gibi koylar(3.köprü çevresi) ve adalar.

Hemen Teklif İsteyin