Gündüz boğaz turları, genellikle sabah 09:00 ile aksam 17.00 saatleri arasindadir. İsteğe göre saat dilimi değişebilir. istanbul denince akla gelen ilk yer istanbul boğazıdır. Mavi ve yeşilin birleşimi, ihtişamlı yalı ve sarayları canlı görmek oldukça keyifli. İstanbul boğazının gündüz görmek istediğiniz manzaralarını gerek kültür turu tarzında gerekse eğlence amaçlı düzenlenen bu tekne turları her kesimden insana hitap etmekte olup bütçeniz doğrultusunda farklılıklar gösterebilmektedir.
Gündüz boğaz turları dört saat boğaz gezisi olarak gece turları konseptinde de yapılabilmektedir. Dilerseniz erken saatler için kahvaltı ve ana yemek konsepti ile dilerseniz ördevr tabağı ve ana yemek konseptinde olabilmektedir. Sadece zengin kahvaltı menüsü ile de tamamlayabilirsiniz. Gündüz boğaz turları ile türkçe veya ingilizce sunum yapabilen rehber eşliğinde boğazın tüm tarihçesini canlı olarak öğrenebileceğiniz kültür turları yaklaşık dört saatte tamamlanmaktadır. Bu kültür turları dilerseniz sadece tekne kiralama dilerseniz yemekli tercih edilebilmektedir.

TUR DÜZENI

Anadolu yakasindaki misafirlerimizi saat 09:00’da Beylerbeyi Vapur iskelesi’nden, Rumeli yakasindaki misafirlerimiz de saat 09:30’da Bebek Çamlibahçe’den alinarak (Tercihe bagli olarak degisim gösterebilir, Arnavutköy, Kabataş iskelesi), 1 saatlik bogaz turu yapilir. Ardindan Karadeniz çikislarindaki nadir temiz koylardan Büyükliman veya Poyrazköy’de tekne demirlenir. Denize girme, yemek yeme, güneslenme gibi eglenceli aktivitelerin ardindan saat 16:30’da tekne demir alir. Gelis istikametinin tam tersi yönünde tekrar bir bogaz turu yapilarak saat 17:00 da kalkis noktalarina misafirler birakilarak tur tamamlanir. Yukarida belirtilen saatler içinde tekne tamamen gurubunuza tahsis edilerek tekneye baska misafir alinmaz.

SADECE TEKNE KIRALAMA

Bu turlarda misafirlerimiz sadece tekneyi kiralayip, yiyecek ve içeceklerini kendileri getirebilirler. Teknemizde tüm servis malzemeleri mevcuttur. Bu tür gündüz boğaz turları nda tekne kirasi ve varsa servis bedeli ayri ayri hesaplanir. Teknenin güzergahi bogaz içi sinirlarinda kalmak sarti ile misafir tarafindan belirlenebilir.