Teknede Parti

Teknede Parti

Teknede Parti, Eğlence Ve Kutlama Organizasyonları

İstanbul boğazında teknede parti denildiğinde yapılabilecek bir çok organizasyon akla geliyor. Bunlardan bazıları doğum günü partisi, nikah sonrası parti, club partileri, mezuniyet partileri, şirket yıl sonu partileri gibi.. Teknede parti organizasyonunuzdan bahsedin size en uygun tekneyi sunmamızı bizi bırakın. Teknelerimizin yapısı kapasitesi ve ses sistemleri tüm partilerinize ev sahipliği yapmak için yeterli düzeydedir.

Teknede parti, doğum günü, beklediğiniz bir haberin sevinç kutlaması yada dostlarınıza yaşatmak istediğiniz özel saatler. Sıradan yerlerde parti vermekten sıkıldıysanız, Boğaziçi’ nin inanılmaz atmosferi tam aradığınız ortam. Kaç kişi olursanız olun, Mayna Tekneleri bünyesinde barındırdığı geniş yelpazeye sahip alternatifleri ile beklentilerinize cevap verecektir. Birlikte karar verebileceğimiz zengin menü çeşitleri ve içeceklerle, oluşturmak istediğiniz ortama en uygun aksesuar ve süsleme tercihleriyle detaylarda gizli güzellikleri ana temada oluşturabilmek farklılığını birlikte yaşayalım. Yalıların alkışları eşliğinde siz partinizi verin, Tekne organizasyonu bu özel gün için size gerekenleri…

Doğum Günü Partisi, After Party ve dahası..

Bir partiden beklentiniz ne ise hepsini karşılıyoruz. Doğum günü partisi, after party, bekarlığa veda partisi, mezuniyet partisi, yılbaşı partisi gibi bir çok parti organizasyonuna ev sahipliği yapıyoruz. Parti organizasyonlarında güvenliği önemsiyoruz ve sorunsuz bir organizasyon vaat ediyoruz.


SIKÇA SORULAN SORULAR
Alkol getirebilir miyiz?

Evet. Tapdk bandrollü ve faturalı olan alkolünüzü kendiniz getirebilirsiniz.

Ön ödeme(kapora) gerekli mi?

Evet. İlgili tarihin adınıza rezerve edilebilmesi için bir miktar kapora ödemesi yapmanız gerekiyor.

Sadece tekneyi kiralayabilir miyiz?

Evet. Sadece tekneyi kiralayarak parti organizasyonunuzu düzenleyebilirsiniz.

Süsleme yapılıyor mu?

Evet. Dilediğiniz şekilde isterseniz kendiniz süsleme yapabilir. Dilerseniz bizler soft süslemeyi ücretsiz sağlayabiliriz.