Site Loader

Yemekli Boğaz Turu

Hayatınızı mükemmel geçirmek için fazla uzağa gitmenize gerek yok. İstanbul içerisinde alacağınız mükemmel Yemekli Boğaz Turu hizmeti sonucunda, hiç olmadığınız kadar mutlu olabilirsiniz. Kendinize iyilik yapıp, normal ve sıkıcı geçen bir günü mükemmel hale getirebilirsiniz. Üstelik fazla uğraşmanız veya zorluklarla karşılaşmanızda gerekmiyor. Yemekli Boğaz Turları, günümüzün en popüler hobilerinden olup, insanların hafta sonlarınızı aileleri veya sevdikleriyle geçirmelerine fırsat sunarken; aynı zamanda da, eğlenceli ve keyifli anlar yaşamalarının önünü açmaktadır. İstanbul’un boğucu ve sıkıcı havasından tam anlamıyla soyutlanacağınız ve sorunsuz bir gezintiyle, deniz üzerinden İstanbul’u farklı şekilde göreceğiniz mükemmel bir durumda kalmanız sizi mutlu edecektir. Sevgilinizle en güzel anları yaşamak istediğiniz zamanlarda güzel bir çözüm olacak ve ne yapacağınızı düşünmeden sorunsuz hizmet kalitemizle de tanışmak için, hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Yemekli Boğaz Turu yaparak kazanacağınız keyif ve duyacağınız hazla birlikte, gününüzü mükemmel geçirmeniz de mümkündür. Çünkü hayatınızda her zaman bulamayacağınız bu fırsatla birlikte, sevgilinizi veya arkadaşlarınızı da eğlendirebileceğiniz mükemmel bir gün ve içerisinde bulunan eşsiz hizmet kalitesiyle beraber, Yemekli Boğaz Turları gerçek manada ihtiyaç haline gelecektir. Kendinizi iyi hissetmek istediğiniz zamanlarda, çeşitli aktivitelere katılmak yerine, boğazda mükemmel bir gün geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Tamamen profesyonel ekip, özenle hazırlanmış gezi planı ve oldukça uygun fiyata seyahat keyfini sizlere sunan şirketimiz, her koşulda sorunların önüne geçmektedir. Dilediğiniz zaman rezervasyon yaptırabileceğiniz ve sorunsuzca hizmet alabileceğiniz gibi, en uygun fiyatla da fazla masrafa girmemiş olacaksınız.

Dilediğiniz gibi eğleneceğiniz ve gezeceğiniz Yemekli Boğaz Turu sayesinde, kendinize en iyi sürprizi ve iyiliği yapabilirsiniz. En iyi yatlarımızla sizlere sunduğumuz bu hizmet sonucunda, haftanın stresini atabilir; keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Hemen bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşarak, sorunsuz hizmet almanın tadını çıkarın.

İstanbul boğazında her gece eğlence..

Yemekli boğaz turları, haftanın her günü sabit kalkışlı türk gecesi konseptinde mevcuttur. Bu turlarda ana yemek menüsü alakart olarak hizmet verilmekte olup, ordövr tabağı, ara sıcak, tatlı ve meyve servisleri yanı sıra limitsiz içecek ve içki serviside bulunuyor. Ayrıca grubunuza özel lüx davet teknelerimiz ve yatlarımız ile de menüyü tamamen kendiniz belirleyebileceğiniz şekilde boğazda nefis bir yemekli tekne turu organize edebilirsiniz.

Yazar: Tekne Organizasyonu