Motoryat Kiralama

Motoryat Kiralama

Motoryat kiralama istanbul da hizmet vermekteyiz. Birbirinden özel ve her bütçeye uygun motoryatlarımız 7/24 hizmetinizdedir. Lüx yada ultra lüx olarak hizmet veren motoryatlar tüm organizasyonlarınıza cevap verebilecek düzeydedir. Günlük yada saatlik kiralanabildiği gibi uzun süreli kiralamalarda yapılabilmektedir.

motoryat kiralama

Hayatınıza bir farklılık katıp, kendinizi ödüllendirmek istemez misiniz? Her koşulda mükemmel bir ortama kavuştuğunuz gibi, Dilediğiniz organizasyonu düzenleyebilirsiniz. Hemen anın tadını çıkartıp, güzel bir güne başlayabilirsiniz.

En uygun fiyatlarla motoryat kiralama..

İstanbul boğazında geçireceğiniz muazzam bir gün için, sizlere birbirinden özel tekliflerimiz var. Gruplara özel olarak tahsis edilen özel yatlarda, birçok imkana erişeceğiniz gibi, daha önce tatmadığınız mükemmel biz hazza ulaşabilirsiniz. Kendinizi mükemmel hissedeceğiniz motoryatlarımızda kalite ve müşteri memnuniyeti her zaman ilk sırada yer almaktadır. Günlük motoryat kiralama işlemi yapabileceğiniz gibi saatlik ve haftalık motoryat kiralama da yapabilirsiniz.

4 mevsimde hizmet veren şirketimizde sürekli kiralayabileceğiniz aktif motoryatlar bulunmaktadır. istanbul motoryat kiralama işlemi yapacağınız yatlarımızı, 1 saat dahi kiralayabileceğiniz gibi, gün boyunca ve haftalık olarak da bu zevke sahip olabilirsiniz.

Firma sahibinin de yat kaptanı olması ve denizcilik alanında yetişmesi ile büyüleyici bir hizmete sahip olan Mayna dan kiralayacağınız motoryatlar için, uçuk fiyatlarla karşılaşmayacaksınız. Ödediğiniz tutarın çok üzerinde bir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz. Uygun fiyata motoryat kiralama işlemlerinden yararlanacağınız gibi, ailenizle veya sevdikleriniz muazzam kalitede bir güne de merhaba diyebilirsiniz.

İstanbul boğazının muhteşem manzarasından mahrum olmayın..

İstanbul boğazının eşsiz görüntüsü ve huzurunu tam anlamıyla içinizde hissedeceksiniz. Dostlarınızla güzel sohbetler ederken denizin size vereceği huzuru da hiçbir yerde bulamayacağınız şekilde karşınıza alacaksınız. Kiralık motoryat ile tüm bunlar için yüksek maliyet yerine, en uygun fiyata sahip olabileceksiniz. Motoryat kiralama fiyatları araştırırken bizden fiyat almadan karar vermeyin.

Yat kiralama ile; sürpriz evlilik teklifi yaparak evlenme yolunda temelleri sağlam atabilirsiniz. Doğum günü organizasyonu düzenleyebilirsiniz. Özel gününüzde baş başa romantik bir aksam yemeği yiyebilirsiniz. Şirket misafirlerinize güzel bir jest yapabilirsiniz. Birbirinden güzel koylarda yüzmeye ve dalışa gidebilir ve İstanbul boğazını lüks motor yatlar ile gezebilirsiniz.

Hayattan farklı bir tat almak, eğlenmeyi, dinlenmeyi, seyahat etmeyi ve muazzam bir huzura kavuşmayı kazanmak için İstanbul da yat kiralama yapabileceğiniz şirketimizin sizlere sunduğu olanakların tamamından yararlanmanız da mümkündür. İstediğiniz kadar kalabalık olabilirsiniz. Fakat her gruba ve sayıya göre değişiklik sunan ve tam potansiyel hizmet vermeyi amaçlayan şirketimizde, kendinize ve dostlarınıza göre bir motor yat bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Kendinize değer verip, bir gün bile olsa şımartmak istediğiniz zamanlarda, iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçip, en şahane turlara katılmanız için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Hayat yaşamaya değer, unutmayın..

Motoryat Kiralama
Sıkça Sorulan Sorular
En az kaç saat kiralayabilirim?

Günün müsayitliğine göre 1 saat dahi yat / tekne kiralama yapabilirsiniz.

Rezervasyon için ne yapmalıyım?

Hemen bizle görüşüp gün ve saat belirlendikten sonra toplam tutarın 3/1 i kadar kapora ödemesi elden yada havale ile alınarak rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

Dışarıdan yiyecek ve içecek getirebiliyor muyuz?

Evet. Dışarıdan getirilen malzemelere ve kişi sayısına göre garson eklemesi yapılması gerekebilir.

Günlük ve haftalık kiralanabilir mi?

Evet. Günlük yada hafta boyu istenirse konaklamalı şekilde kiralama yapılabilir.

Kiralık yat ve teknelerin kapasiteleri nedir?

Boğaz turu, evlilik teklifi, özel gün yemeği, şirket toplantıları, transferler, yüzme turları gibi bir çok organizasyonu yapabilirsiniz.

Teknede bizden başkası oluyor mu?

Kiralık tekne ve yatlarda sadece tekne personeli ve siz bulunursunuz. Harici misafir kabul edilmez.

Kiralık yat ile ne tür organizasyonlar yapılır?

Boğaz turu, evlilik teklifi, özel gün yemeği, şirket toplantıları, transferler, yüzme turları gibi bir çok organizasyonu yapabilirsiniz.

Kiralık tekne ile ne tür organizasyonlar yapılır?

Düğün, nişan, kına, sünnet, şirket etkinlikleri gibi bir çok organizasyon yapabilirsiniz.

Nerede hizmet veriyorsunuz?

İstanbul içerisinde hizmet vermekteyiz. Sadece mavi tur programlı uzun süreli kiralamalarda yine İstanbul dan kalkan yatlar Egeye, Akdenize vs gidebilir.

Süsleme yapabilir miyiz?

Tabi ki. Tarafımızdan süsleme hizmeti verildiği gibi özel süslemelerinizi kendinizde yapabilirsiniz.

Ses sistemi var mı?

Evet. Kiralık yat ve teknelerde ses sistemi kullanımınıza sunulabilir.

Kredi kartı ile ödeme yapılabilir mi?

Evet. Kiralama ücretine + kdv ve banka komisyonu eklenerek ödeyebilirsiniz.

Kiralık yat / tekneler mürettebatlı mı?

Evet. Tekne mürettebatı sabittir. Ek olarak yemek ve organizasyona göre garson eklenebilir.

Benim için doğru yat / tekne yi nasıl seçerim?

Organizasyonunuz ile alakalı detayları, isteklerinizi bize bildirmeniz durumunda size en uygun yönlendirmeyi yapmaktayız.

Kiralama ücreti ne kadar tutar?

Fiyatlar; tekne kapasitesi, kalitesi, yoğunluğa göre belirlenir. Bu sebeple ücretler değişkendir.

İki noktadan kalkabilir miyiz?

Evet. Avrupa yakası-Anadolu yakası gibi iki ayrı noktalardan kalkış ve bitiş yapılabilmekle beraber başlangıç ve bitiş noktaları farklı da olabilir.

Rota nasıl belirleniyor?

Kalkış noktasından itibaren Avrupa yakasından gidilir, Anadolu yakasından dönülür. Bu hava durumu ve akıntı yönüne göre tersi de olabilir.