Üsküdar Yat Kiralama

Üsküdar Yat Kiralama

İstanbul un nadide semtlerinden Üsküdar da yat kiralama hizmetini uygun olan tüm semtlerinden kalkışla düzenlemekteyiz. Kandilli, Kuleli, Vaniköy, Beylerbeyi semtleri de Üsküdar yat kiralama hizmetine dahildir. Anadolu yakasında yat kiralama denildiğinde ulaşım açısından en uygun noktalardandır. Üsküdar yat kiralama ile doğum günü, evlilik teklifi, şirket yemeği, özel gün kutlaması, yüzme turu, boğaz gezisi gibi bir çok etkinlik düzenleyebilirsiniz.

Üsküdar Yat Kiralama İle Kız Kulesini Yakından Seyredin

kız kulesi üsküdar

Üsküdar yat kiralama nın en önemli avantajlarından biri ise toplu taşımaya yakın olmasıdır. Kız kulesine en yakın kalkış noktası Üsküdar dır. Üsküdar dan kalkan kiralık yatınız kız kulesini seyrederek boğaz içine doğru yol alır. Kız Kulesi hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse;

Kız Kulesi, hakkında çeşitli rivayetler anlatılan, efsanelere konu olan, İstanbul Boğazı’nın Marmara Denizi’ne yakın kısmında, Salacak açıklarında yer alan küçük adacık üzerinde inşa edilmiş yapıdır.
Üsküdar’ın sembolü haline gelen kule, Üsküdar’da Bizans devrinden kalan tek eserdir. MÖ 24 yıllarına kadar uzanan tarihi bir geçmişe sahip olan kule, Karadeniz’in Marmara ile birleştiği yerde küçük bir ada üzerinde kurulmuştur. Bazı Avrupalı tarihçiler buraya Leander Kulesi derler. Kule hakkında pek çok rivayetler bulunmaktadır. Evliya Çelebi kuleyi şöyle tarif eder:

Deniz içinde karadan bir ok atımı uzak, dört köşe, sanatkarane yapılmış bir yüksek kuledir. Yüksekliği tam 80 (seksen) arşındır. Sathı mesehası iki yüz adımdır. İki taraftan kapısı vardır.
@wikipedia

Beylerbeyi Yat Kiralama

üsküdar beylerbeyi denizden

Üsküdar semtinde yat kiralamaya karar verdiğinizde kalkış noktası olarak seçilebilecek yerlerden olan beylerbeyi yat kiralama konusunda tercih edilen semtlerdendir. Daha çok kalabalık organizasyonlar ve davet teknelerin kalkış noktası olarak değerlendirilen beylerbeyi otopark bolluğu, e5 otoyolu ve 15 temmuz şehitler köprüsüne yakın olması ile ön plana çıkıyor. Beylerbeyi semtinde yat limanı bulunmadığından en yakın limandaki yatımızı yönlendirerek misafirlerimizi beylerbeyi parkından alabiliyoruz.

Kuleli Yat Kiralama

kuleli askeri lisesi

Kuleli askeri lisesi önünden kalkışla yapılan Kuleli yat kiralama hizmeti Anadolu yakası kalkışı için en çok tercih edilen noktalardan biridir. Boğazın ortasında yer aldığından kısa düzenlenen turlarda gezip görebileceğiniz alan daha fazla olacaktır. Genel itibariyle sakin bir semt olduğundan araçla gelecek misafirler içinde oldukça rahat konumdadır. Kuleli semti hali hazırda yat limanımıza da yakın olduğundan tercih edilebilecek yat seçeneğiniz fazladır.

Kandilli Yat Kiralama

Kandilli yat kiralama hizmeti tem otoyoluna Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne yakınlığı ile öne çıkmaktadır. Ayrıca Kandilli semti hali hazırda yat limanımıza da yakın olduğundan tercih edilebilecek yat seçeneğiniz fazladır.

Üsküdar Yat Kiralama Fiyatları

Üsküdar yat kiralama fiyatı seçilen yat, tur süresi, yemek menüleri, lazer, süsleme gibi bir çok ekstraya göre değişmekte olup size en uygun fiyatı verebilmemiz için hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Hızlı İletişim Tercihleri

Whatsapp iletişimi için tıklayın
Yada Hemen aramak için 0555 695 33 09

Sıkça Sorulan Sorular
Üsküdar yat kiralama da hangi semti seçmeliyim?

Tercih edilen kiralanan yatınızın ücretsiz kalkış noktalarından herhangi birini seçebilirsiniz.

Farklı noktalardan alım ücretli midir?

Tüm yatlarımız için ücretsiz olan kalkış noktaları vardır. Örneğin seçtiğiniz kiralık yat a noktasına yakın ise ücretsizdir. Siz c noktası isterseniz bir miktar yol farkı alınabilir.

Anadolu yakasında farklı noktalardan da alabiliyor musunuz?

Evet. Anadolu yakasında bir çok noktadan kalkışlı kiralık yat ve teknelerimiz mevcuttur.

Dışarıdan yiyecek içecek getirebiliyor muyuz?

Evet. Dışarıdan yiyecek içecek getirebilirsiniz. Fakat gelen malzemeler servis gerektirecek boyutta ise önceden bilgi vermeniz gerekmektedir.

Rezervasyon için ne gerekiyor ?

Hemen bizimle iletişim kanallarından irtibata geçerek, Belirlediğiniz tarih ve ekstralar ile beraber her şeyi netleştirip bir miktar kaparo ödemesi ile yatınızı rezerve edebilirsiniz.