Sariyer Yat Kiralama

Sariyer Yat Kiralama

Sarıyer Yat Kiralama Ve Kiralık Tekne

İstanbul boğazına en fazla kıyısı olan ilçelerden Sarıyer yat kiralama ve kiralık tekne konusunda gelişmeye devam ediyor. Eski bir balıkçı semti olması sebebiyle boğazda ki bir çok kaptanın da ikametidir. İstanbul kalabalığından kaçmak isteyenlerin durağı olan semtimizde yat kiralama ve kiralık tekne hizmeti bir çok organizasyona ev sahipliği yapıyor.

Sarıyer yatta evlilik teklifi hizmeti ile Fazla uzağa gitmeden semtinizden kalkan yat ile evlilik teklifi yapabilir. Hayatınızın dönüm noktası olan o en özel günü ölümsüzleştirebilirsiniz.

Sarıyer yatta doğum günü hizmeti ile doğum günü partinizi ister özel motoryat ile 12 kişiye kadar kutlayabilirsiniz. teknede doğum günü partisi ile ise 600 kişiye kadar çeşitli kapasiteli teknelerimiz mevcuttur.

Sarıyer yüzme turu hizmeti ise İstanbul da deniz, kum, güneş denilince aklına gelen Sarıyer semtimizden kalkışla büyükliman, filburnu, poyrazkoy gibi semtlere kiralık yat ile giderek denize girebileceğiniz eşsiz bir hizmettir. Tekne yada yat kiralayarak organize edilebilecek bu turlar genelde sabah 09:00-17:00 arası yapılmaktadır.

Sarıyer kiralık tekne hizmeti ile boğaz turu, nişan, düğün, kına gibi organizasyonlar yapabilmekle beraber şirket yemeği ve aktiviteleri de düzenlenebilir. Açık alanda ve farklı bir organizasyon olması sebebiyle oldukça ilgi gören ve beğeni toplayan etkinlikler planlayabilirsiniz.

Sarıyer yat kiralama denilince akla gelen firmamız Mayna Tekne Organizasyonu bünyesinde Sarıyer limanına bağlı kiralık motoryat ve tekneleri bulunmaktadır. Kiralık yat Sarıyer semtinin vazgeçilmez organizasyonları arasında yer almakla beraber gezilecek yerleri tekne ile görebilme imkanı sağlamaktadır. Sarıyer yat kiralama fiyatları semtte bağlı olan teknelerden kiralanınca oldukça uygundur.

Sarıyer ilçesi boğazın Avrupa yakası kısmının karadeniz ucu olan garipçe köyünden başlayarak, merkez, Tarabya, Yeniköy, İstinye, Emirgan ve Rumeli hisarına kadar boğaz boyunca oldukça büyük bir yere sahiptir.

İstinye Yat Kiralama

Sarıyer ilçemize bağlı olan İstinye semtimizde bulunan marina da ki yat lar özel olarak kullanılmaktadır. İstinye yat kiralama için en yakın bölgeden kiralık yatımızı İstinye marinaya yönlendirerek misafirlerimizi alıyoruz. Park sorunu olmayan rahat bir kalkış yeri olarak tercih edilebilir.

Yeniköy Yat Kiralama

Yalılarıyla meşhur Yeniköy semtinden yat kiralamak kalkış yeri sebebiyle pek tercih edilmiyor. Yeniköy yat kiralama isteyen misafirlerimizi daha çok İstinye ve Tarabya semtlerindeki kalkış noktalarımıza yönlendirmemiz gerekiyor. Yeniköy kalkışı mecbur ise Yeniköy iskelesinden hızlı bir alış yapabiliyoruz.

Tarabya Yat Kiralama

Tarabya marinada bulunan yatların tümü özel yatlardır. Ticari faaliyet göstermezler. Tarabya yat kiralama isteyen misafirlerimiz için en yakın bölgeden yönlendirdiğimiz kiralık yatımız misafirlerimizi Tarabya marinadan alabiliyor.