Tekne Kiralama

Tekne Kiralama

Tekne Kiralama

Tekne Kiralama işlemi hakkında, insanların bilmesi gereken temel detaylar vardır. Aslında her koşulda değişik bir his ve mükemmel bir işlem hacmi içeren şirketimiz, tüm ihtiyaçlarınıza cevap verirken, hayatınızı kolaylaştıracak değişiklikleri de Tekne Kiralama sayesinde yapabilirsiniz. Çünkü sıradan ve monoton bir yaşantıdan ziyade, her zaman en iyi sonuçları alacağınız bu şekildeki mükemmel hizmetlerle birlikte, sizlerde eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Düğün, Nişan, Sünnet Düğünü, Mezuniyet, Doğum günü partisi, özel partiler, evlilik teklifi organizasyonları, sevgililer gününe özel tekneler gibi, her ihtiyacınızı karşılayacağınız ve her zaman en iyi hizmeti alacağınız şirketimiz, tüm isteklerinize yanıt vermektedir.

Tekne Kiralama; İstanbul boğazının eşsiz görüntüsü ve dinlendirici etkisini damalarınıza kadar hissedeceğiniz, gezi veya özel günlerinizi kutlamanız için sizlere tahsis edilen bir hizmettir. Tekne kiralamak için 1 kişiden başlayıp, 500 kişiye kadar gelebilecek olan misafirlerimize sorunsuzca tekne organizasyon hizmeti vermekteyiz. Hem lüks teknelerimiz, hem de standart özelliklere sahip teknelerimizle birlikte, isteğinize ve bütçenize göre Tekne Kiralama işlemi yapabilirsiniz. Lüks teknelerimiz haricindeki diğer teknelerimize, ister kendiniz yiyecek ve içecek getirin; isterseniz bizler sizin isteklerinizi tahsis edelim. Özel günlerde gerekli olan kuruyemiş, pasta ve içecekleri şirketimiz sizlere tedarik ederken, sizlerde isteğe göre tedarik edebilirsiniz. Teknelerimizin tamamında son model ses sistemleri mevcuttur. İsteyenlere Tekne Kiralama işlemi içerisinde Canlı müzik veya DJ performansı sunulduğu gibi, isteyenler içinde USB girişiyle birlikte kendi müziklerini dinleme fırsatı sunuyoruz.

Kiralık tekne ile her türlü organizasyona kapı aralayın..

Teknelerimizin tamamında bulunan masa ve sandalyelerin süslenmiş ve giydirilmiş olması, her türlü kutlamanızda ve partinizde sorunsuz hizmet anlayışımızın içerisindedir. Daima temiz ve hijyen kurallarına uygun vaziyette bekletilen teknelerimizde, sorunsuz hizmetler alabilirsiniz. Kiralık tekne işleminde, ücretsiz olan tüm iskelelerden müşterilerimizi almaktayız. Genel itibariyle teknelerimizin bulunduğu limana gelmeniz daha sağlıklı olacaktır. Boğaz turları gündüz yada akşam günün her saatinde yapılabilmektedir.

Teknelerimizin tamamı hizmet sonrasında temizlenip, yeni müşterilerimiz için özel olarak standart hale getirilerek, eksikler tamamlandıktan sonra hizmete sunulmaktadır. Bu nedenle gün içerisinde bile isteseniz, sizlere tekne tedarik etmemiz mümkündür. Bu nedenle, Tekne Kiralama işlemini ne zaman isterseniz yapabiliriz. Tamamen uygun fiyat avantajlarını da içerisinde bulunduran bu mükemmel hizmetimize ulaşmak için, iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşıp, sorunsuzca rezervasyon yaptırdıktan sonra belirlediğiniz gün için hazırlanmamız uygun olacaktır. Sizlerde en iyi hizmet için, bizleri tercih edebilirsiniz. Ek olarak daha küçük gruplar ve daha lüks tekneler için kiralık yat sayfamıza göz atabilirsiniz.


SIKÇA SORULAN SORULAR

En az kaç saat kiralayabilirim?

Günün müsaitliğine göre 1 saat dahi yat / tekne kiralama yapabilirsiniz.

Rezervasyon için ne yapmalıyım?

Hemen bizle görüşüp gün ve saat belirlendikten sonra toplam tutarın 3/1 i kadar kapora ödemesi elden yada havale ile alınarak rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

Dışarıdan yiyecek ve içecek getirebiliyor muyuz?

Evet. Dışarıdan getirilen malzemelere ve kişi sayısına göre garson eklemesi yapılması gerekebilir.

Günlük ve haftalık kiralanabilir mi?

Evet. Günlük yada hafta boyu istenirse konaklamalı şekilde kiralama yapılabilir.

Kiralık yat ve teknelerin kapasiteleri nedir?

En yüksek kapasiteli yat 60 kişiliktir. En yüksek kapasiteli tekne ise 650 kişiliktir. Boy boy kiralık yat ve teknelerimiz mevcuttur.

Teknede bizden başkası oluyor mu?

Kiralık tekne ve yatlarda sadece tekne personeli ve siz bulunursunuz. Harici misafir kabul edilmez.

Kiralık yat ile ne tür organizasyonlar yapılır?

Boğaz turu, evlilik teklifi, özel gün yemeği, şirket toplantıları, transferler, yüzme turları gibi bir çok organizasyonu yapabilirsiniz.

Kiralık tekne ile ne tür organizasyonlar yapılır?

Düğün, nişan, kına, sünnet, şirket etkinlikleri gibi bir çok organizasyon yapabilirsiniz.

Nerede hizmet veriyorsunuz?

İstanbul içerisinde hizmet vermekteyiz. Sadece mavi tur programlı uzun süreli kiralamalarda yine İstanbul dan kalkan yatlar Egeye, Akdenize vs gidebilir.

Süsleme yapabilir miyiz?

Tabi ki. Tarafımızdan süsleme hizmeti verildiği gibi özel süslemelerinizi kendinizde yapabilirsiniz.

Ses sistemi var mı?

Evet. Kiralık yat ve teknelerde ses sistemi kullanımınıza sunulabilir.

Kredi kartı ile ödeme yapılabilir mi?

Evet. Kiralama ücretine + kdv ve banka komisyonu eklenerek ödeyebilirsiniz.

Kiralık yat / tekneler mürettebatlı mı?

Evet. Tekne mürettebatı sabittir. Ek olarak yemek ve organizasyona göre garson eklenebilir.

Benim için doğru yat / tekne yi nasıl seçerim?

Organizasyonunuz ile alakalı detayları, isteklerinizi bize bildirmeniz durumunda size en uygun yönlendirmeyi yapmaktayız.

Kiralama ücreti ne kadar tutar?

Fiyatlar; tekne kapasitesi, kalitesi, yoğunluğa göre belirlenir. Bu sebeple ücretler değişkendir.

İki noktadan kalkabilir miyiz?

Evet. Avrupa yakası-Anadolu yakası gibi iki ayrı noktalardan kalkış ve bitiş yapılabilmekle beraber başlangıç ve bitiş noktaları farklı da olabilir.

Rota nasıl belirleniyor?

Kalkış noktasından itibaren Avrupa yakasından gidilir, Anadolu yakasından dönülür. Bu hava durumu ve akıntı yönüne göre tersi de olabilir.