Teknede Fasıl

Teknede Fasıl

İstanbul boğazında kişi sayısı fark etmeksizin teknede fasıl gecesi organizasyonu düzenleyebilirsiniz. Dilerseniz butik olarak arkadaş çevreniz ile yatta fasıl düzenleyebilir, dilerseniz de şirket etkinliği, dernek gibi kalabalık katılımlarla da boğazda fasıl gecesi düzenleyebilirsiniz. Hava şartlarına göre kapalı yada açık alanda olabilmekle beraber yılın 365 günü düzenlenebilmektedir.

Yatta Fasıl Gecesi ile Meyhaneyi Boğaza Taşıyın

Yatta fasıl organizasyonları ile denizin ortasında, ay ışığı eşliğinde unutulmaz bir gece yaşayın. Fasıl organizasyonlarını kapalı mekanlardan çıkararak sahile vuran dalgalar ve boğazın muhteşem manzarasına taşıyoruz. Sadece grubunuza özel olan bu organizasyonda farklı gözler üzerinizde olmadan grubunuzla dilediğinizce eğlenebilirsiniz. Seçkin fasıl ekibimizin geniş repertuarı ile tüm istekleriniz karşılayabilecek. Kuvvetli insan ilişkileri ile doyası eğlenmenizi sağlayacaklardır.

Siz yemeğinizi yer, içkinizi yudumlarken canlı fasıl ekibi; varsa isteğiniz, yoksa uygun olan parçaları sizin için çalar. Ortama göre yavaş yada hızlı klasik müziklerle devam eder. Yemeğiniz biter mezeler eşliğinde rakınızı yudumlarken fasıl eğlencesi son hızıyla devam eder.

Teknede Fasıl Organizasyonunu Dansöz İle Renklendirin

Fasıl denildiğinde akıllara gelen ilk eğlencelerden dansöz ile yatta fasıl organizasyonunuzu daha hareketli ve eğlenceli hale dönüştürebilirsiniz. Klasik müzikler ve nağmelerden sonra dansöz piste çıkararak sizler için eşsiz bir görsel şov ve eğlence düzenler. Teknede oryantal şov ile eğlencenizi üst seviyeye taşıyarak organizasyon devam eder.

Teknede Fasıl Fiyatları

Teknede fasıl fiyatları değişkenlik gösterdiğinden net bir fiyat vermek doğru değildir. Kişi sayısı, yemek ve içki seçenekleri, kiralık yatınız, istenilen süre gibi bir çok alternatif olduğundan bize isteklerinizi anlatın hemen en uygunu fiyatı verelim. Whatsapp ve arama ile 05556953309 numaralı telefondan fiyat alabilirsiniz.

Whatsapp İle Hızlı İletişime Geçin

Tüm sorularınızı whatsapp üzerinden sormak için tıklayın

Teknede & Yatta Fasıl Görselleri
Teknede & Yatta Fasıl Videoları
Sıkça Sorulan Sorular
Fasıl Ekibi hangi ekipmanları çalıyorlar?

Teknede fasıl ekibi genelde 4kişilik ekipten oluşmaktadır. Ekipmanları kanun, klarnet, darbuka ve bağlama olabilir. Misafirlerin isteğine göre değişiklik gösterebilir.

Teknede Fasıl Ekibi sürekli çalıyor mu?

Evet. Ekip misafirlerin isteğine göre tur boyunca çalabilir. Tabi ki kısa dinlenmeler olacaktır.

Tekneyi kiralayarak fasıl ekibi ve ikramları kendimiz getirebilir miyiz?

Evet. Sadece tekneyi kiralayarak kendi fasıl ekibinizi ve yiyecek içeceklerinizi getirebilirsiniz. Yiyecek içeceklerin servisi için garson görevlendirmek gerekebilir.

Yatta Fasıl pahalı mı?

Fasıl mekanlarının fiyatları baz alındığında böylesi özel bir organizasyon için oldukça uygundur.

Yatta Fasıl kaç saat sürer ?

Yatta fasıl organizasyonu için en az 2 saat kiralama gerekmektedir. Süre tamamen size kalmış olup genelde 4 saat civarı düzenlenmektedir.

Nasıl rezervasyon yapabilirim?

Hemen bizlere ulaşarak uygun gün ve istekler belirtilerek toplam bedelin 3/1 kadar kaparo ödemesi ile rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.