Beşiktaş Yat Kiralama

Beşiktaş Yat Kiralama

Beşiktaş yat kiralama hizmeti Ortaköy ve Beşiktaş sahilinde yat limanı olmaması sebebiyle ilçeye bağlı olan Kuruçeşme, Arnavutköy ve bebek, semtinde yapılmaktadır. Beşiktaş yat kiralama demek İstanbul’da kiralık yat sektörünün göbeği demektir. Son derece kaliteli yatlara ev sahipliği yapan ilçede onlarca kiralık yat bulunmaktadır. Beşiktaş ta kiralık yat fiyatları değişken olup her bütçeye uygun motor yat bulunmaktadır. Yüzme turları, teknede doğum günü partisi, yatta evlilik yıl dönümü, yatta evlenme teklifi, teknede iş yemeği gibi tüm organizasyonlarınıza cevap bulabilirsiniz.

Bebek Yat Kiralama ile Lüksü Yaşayın

Beşiktaş ilçesine bağlı Bebek semti boğazda muhteşem bir koyda yer alır. Koy olması sebebiyle yat ve teknelerin bağlama yeri olarak yaygın kullanılan bir semttir. Genelde ünlülerin ikamet ettiği ve lüks mekanları ile tanınan semtte boğazın en lüks yatları bulunmaktadır. Yat kiralamak isteyenlerin ilk akıllarına gelen semt olarak da bilinen bebekte yat kiralamaya karar verdiğinizde mutlaka önceden rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Cadde üzerinden biniş yapılabileceği gibi bebek parkında da yata binişler yapılabilmektedir. Bebek yat kiralama hizmeti ile birbirinden özel yatları boğazın tam ortasından kiralamanız sebebiyle kısa kiralamalarda dahi boğazın güzel noktalarını görebilme imkanı sağlar.

Kuruçeşme Yat Kiralama ile Beşiktaş ı Denizden Seyredin

beşiktaş kiralık yat

Beşiktaş ilçesine bağlı olan Kuruçeşme semtinde genelde kiralık yatlar genelde Kuruçeşme parkı civarında bulunmaktadır. Kuruçeşme yat kiralama ile doğum günü, iş yemeği, evlenme teklifi gibi organizasyonlar düzenleyebilmek ile birlikte park sorunu pek bulunmadığından transferler için tercih edilmektedir.

Arnavutköy Yat Kiralama ile Boğazın Tadına Varın

Beşiktaş ilçesine bağlı Arnavutköy semtinde birbirinden özel kiralık yat ve tekneler en uygun fiyatlara bulunabiliyor. Genelde küçük yatlardan çok büyük gezi tekneleri bulunan semt olan Arnavutköy yat kiralama konusunda da isteklerinize yanıt verebilecek düzeydedir. Arnavutköy, konumu itibari ile de müsait olduğundan diğer semtlerden gelen tekne ve yatlar Arnavutköy kalkışlı turlar düzenleyebilmektedir.

besiktas yat kiralama

Beşiktaş Yat Kiralama Fiyatları

Her bütçeye uygun kiralık yat fiyatları istek ve arzularınıza göre değişmektedir. Bir çok ekstra hizmet(lazerle evlenme teklifi, süsleme, yemek vb.) alabileceğinizden organizasyonunuz için bizlerle iletişime geçerek en uygun fiyat teklifinizi alabilirsiniz.

Hızlı İletişim Tercihleri

Whatsapp iletişimi için tıklayın
Yada Hemen aramak için 0555 695 33 09

Sıkça Sorulan Sorular
Evlenme Teklifi, Yıl dönümü, Doğum günü vb. Yapılabilir mi?

Tabi. Kiralık yatlarımız ile tüm organizasyonlarınızı yapmaktayız.

Gece yat kiralayabilir miyiz?

Evet. Dilediğiniz saat aralığında kiralık yat hizmetimiz bulunmaktadır.

Kredi kartı ile ödeme yapabilirmiyim?

Yatlarda kredi kartı sistemi bulunmamaktadır. Fakat önceden bildirmek koşuluyla sanal pos aracılığıyla kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Banka komisyonu uygulanmaktadır.

Teknede bizden başkası oluyor mu?

Gruba özel kiralanan yatlarda kaptan ve gemici harici kimse bulunamamaktadır.

En az kaç saat kiralanabilir?

Gün ve saat müsaitliğe göre 1 saat dahi kiralama yapabilirsiniz.

Kaç kişi katılabiliriz?

Kiralık yatlar 1 kişiden- 60 kişiye kadar hizmet vermektedir. Tekneler ise 650 kişiye kadar hizmet verebilir.

Fiyatlar uygun mu?

Her bütçeye göre motoryatımız mevcut olup. İstanbul genelinden uygun fiyat verebilmekteyiz.