Kiralık Yat ve Özel Tekne Kiralama

Kiralık Yat ve Özel Tekne Kiralama

Lüx yatlarımız ile sevdiğiniz ile özel gününüzde boğazda romantik bir gece geçirmek, sevdiklerinizle doğum günü partisi düzenlemek yada aileniz ile boğazın en güzel koylarında demirleyerek denize girmek için mayna tekne organizasyonu sizi özel tekne ve kiralık yat hizmeti ile ağırlamaktan gurur duyar.

Kiralık Yat

Yat kiralama hizmeti saatlik olarak ücretlendirilmekte olup diğer hizmetler ekstra sunulmaktadır. Kiralık yat fiyatları bu tarz bir organizasyon için oldukça uygun fiyatlıdır. Mayna tekne organizasyonu; yat kiralama hizmeti için her bütçeye ve zevke uygun seçenekler sunabilmektedir.

Sadece lüx yat ınızı kiralayıp yiyecek ve içeceklerinizi kendiniz getirebilirsiniz. Getirilen malzemelerin sunumunda sizlere yardımcı olmaktan memnun oluruz. Dilerseniz kiralık yat ınızda güzel bir akşam yemeği için sizlere zengin menü seçeneklerimizi sunabiliriz. Kiralık yat ınız boğazda ilerlerken, yalıların ve görkemli yapıların eşliğinde yemeğinizi yiyerek içkinizi yudumlayabilirsiniz.

Hayatınızın dönüm noktası olan evliliğinizin ilk adımını unutulmaz bir güne çevirmek için yatta evlilik teklifi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetimizde; kiralık yat ınızın ön kısmında volkan eşliğinde, köprüye ‘benimle evlenirmisin…’ yazısı yansıtarak evlilik teklifinizi yapabilir ardından romantik akşam yemeğinize devam ederken istanbul boğazının güzelliği ile mutluluğunuzu pekiştirebilirsiniz. Sadece evlilik teklifimi? tabiki hayır ! Sevgililer günü, kadınlar günü, evlilik yıl dönümü gibi hayat arkadaşınızla özel gününüzde ona unutulmaz bir gün yaşatmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul Boğazında Kiralık Yat ile En Özel Organizasyonlar

İstanbul boğazı gündüzde çok güzel ! Pazar günü İstanbulun kalabalığında nerede kahvaltı yapsam? Trafik var mıdır? derdine son verin. Kiralık yat ile güzel bir kahvaltı eşliğinde boğaz turu yaparak eşsiz ve mükemmel bir gün geçirebilirsiniz.

Ayrıca yat kiralama ile boğazın en güzel koylarında denize girme keyfini yaşayabilir güneşin tadına varabilirsiniz. Genellikle büyük liman, fil burnu gibi Karadenize yakın en temiz bölgelerde demirleyerek denize girebilirsiniz. Dilerseniz rotayı adalara çevirerek adaların en güzel koylarında demirleyebiliriz.

Hayat denizde unutmayın..

Özel Tekne Kiralama

Önce teknede gün batımını hafif esen boğaz rüzgarıyla karşıladınız. İstanbul özel tekne kiralamanın mükemmelliğini bir kez daha keşfederken güne içkinizi yudumlarken veda ettiniz. Teknemiz mutfağından leziz ve taze mezelerin tadına bakarken Boğaz’da balık yemenin keyfine daldınız.

Şirketlere ve gruplara kapalı olarak düzenlenen turlarla, müşterinin talebine göre, istenen gün ve saatte, turu düzenleyen kişinin belirleyeceği düzende ağırlayabiliyor. Tekne organizasyonu, düğün, doğum günü, mezuniyet gibi eğlence gezilerinden başka, iş dünyasının gerçekleştireceği şirket yemeği, basın toplantısı, prezantasyon, konuk ağırlama gibi faaliyetleri Mayna ekibinin deneyimli ve profesyonel ekibi ile gerçekleşiyor. Tekne kiralama fiyatları tüm istekleriniz için diğer mekanlara oranla daha uygun fiyatlı olacaktır. Tekne kiralama hizmetimizi sorgulamadan karar vermeyin.

Kiralık Yat ve Özel Tekne Kiralama Fotoğraf Galerisi
Kiralık Yat Videoları
Sıkça Sorulan Sorular
En az kaç saat kiralayabilirim?

Günün müsaitliğine göre 1 saat dahi yat / tekne kiralama yapabilirsiniz.

Rezervasyon için ne yapmalıyım?

Hemen bizle görüşüp gün ve saat belirlendikten sonra toplam tutarın 3/1 i kadar kapora ödemesi elden yada havale ile alınarak rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

Dışarıdan yiyecek ve içecek getirebiliyor muyuz?

Evet. Dışarıdan getirilen malzemelere ve kişi sayısına göre garson eklemesi yapılması gerekebilir.

Günlük ve haftalık kiralanabilir mi?

Evet. Günlük yada hafta boyu istenirse konaklamalı şekilde kiralama yapılabilir.

Kiralık yat ve teknelerin kapasiteleri nedir?

En yüksek kapasiteli yat 60 kişiliktir. En yüksek kapasiteli tekne ise 650 kişiliktir. Boy boy kiralık yat ve teknelerimiz mevcuttur.

Teknede bizden başkası oluyor mu?

Kiralık tekne ve yatlarda sadece tekne personeli ve siz bulunursunuz. Harici misafir kabul edilmez.

Kiralık yat ile ne tür organizasyonlar yapılır?

Boğaz turu, evlilik teklifi, özel gün yemeği, şirket toplantıları, transferler, yüzme turları gibi bir çok organizasyonu yapabilirsiniz.

Kiralık tekne ile ne tür organizasyonlar yapılır?

Düğün, nişan, kına, sünnet, şirket etkinlikleri gibi bir çok organizasyon yapabilirsiniz.

Nerede hizmet veriyorsunuz?

İstanbul içerisinde hizmet vermekteyiz. Sadece mavi tur programlı uzun süreli kiralamalarda yine İstanbul dan kalkan yatlar Egeye, Akdenize vs gidebilir.

Süsleme yapabilir miyiz?

Tabi ki. Tarafımızdan süsleme hizmeti verildiği gibi özel süslemelerinizi kendinizde yapabilirsiniz.

Ses sistemi var mı?

Evet. Kiralık yat ve teknelerde ses sistemi kullanımınıza sunulabilir.

Kredi kartı ile ödeme yapılabilir mi?

Evet. Kiralama ücretine + kdv ve banka komisyonu eklenerek ödeyebilirsiniz.

Kiralık yat / tekneler mürettebatlı mı?

Evet. Tekne mürettebatı sabittir. Ek olarak yemek ve organizasyona göre garson eklenebilir.

Benim için doğru yat / tekne yi nasıl seçerim?

Organizasyonunuz ile alakalı detayları, isteklerinizi bize bildirmeniz durumunda size en uygun yönlendirmeyi yapmaktayız.

Kiralama ücreti ne kadar tutar?

Fiyatlar; tekne kapasitesi, kalitesi, yoğunluğa göre belirlenir. Bu sebeple ücretler değişkendir.

İki noktadan kalkabilir miyiz?

Evet. Avrupa yakası-Anadolu yakası gibi iki ayrı noktalardan kalkış ve bitiş yapılabilmekle beraber başlangıç ve bitiş noktaları farklı da olabilir.

Rota nasıl belirleniyor?

Kalkış noktasından itibaren Avrupa yakasından gidilir, Anadolu yakasından dönülür. Bu hava durumu ve akıntı yönüne göre tersi de olabilir.