Kiralık Yat

Lüx yatlarımız ile sevdiğiniz ile özel gününüzde boğazda romantik bir gece geçirmek, sevdiklerinizle doğum günü partisi düzenlemek yada aileniz ile boğazın en güzel koylarında demirleyerek denize girmek için tekneorganizasyonu sizi özel tekne ve kiralık yat hizmeti ile ağırlamaktan gurur duyar.

Yat kiralama hizmeti saatlik olarak ücretlendirilmekte olup diğer hizmetler ekstra sunulmaktadır. Tekne organizasyonu ; yat kiralama hizmeti için her bütçeye ve zevke uygun seçenekler sunabilmektedir.

Sadece lüx yat ınızı kiralayıp yiyecek ve içeceklerinizi kendiniz getirebilirsiniz. Getirilen malzemelerin sunumunda sizlere yardımcı olmaktan memnun oluruz. Dilerseniz kiralık yat ınızda güzel bir akşam yemeği için sizlere zengin menü seçeneklerimizi sunabiliriz. Kiralık yat ınız boğazda ilerlerken, yalıların ve görkemli yapıların eşliğinde yemeğinizi yiyerek içkinizi yudumlayabilirsiniz.

Hayatınızın dönüm noktası olan evliliğinizin ilk adımını unutulmaz bir güne çevirmek için yatta evlilik teklifi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetimizde; kiralık yat ınızın ön kısmında volkan eşliğinde, köprüye ‘benimle evlenirmisin…’ yazısı yansıtarak evlilik teklifinizi yapabilir ardından romantik akşam yemeğinize devam ederken istanbul boğazının güzelliği ile mutluluğunuzu pekiştirebilirsiniz. Sadece evlilik teklifimi? tabiki hayır ! Sevgililer günü, kadınlar günü, evlilik yıl dönümü gibi hayat arkadaşınızla özel gününüzde ona unutulmaz bir gün yaşatmak için bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca boğaz gündüzde çok güzel ! Güzel bir kahvaltı kiralık yat ile güzel bir kahvaltı ardından boğazın en güzel koylarında denize girme keyfini yaşayabilir güneşin tadına varabilirsiniz.

Özel Tekne Kiralama

Önce teknede gün batimini hafif esen bogaz rüzgariyla karsiladiniz. Istanbul özel tekne kiralama nın mükemmelligini bir kez daha kesfederken güne içkinizi yudumlarken veda ettiniz. Teknemiz mutfagindan leziz ve taze mezelerin tadina bakarken Bogaz’da balik yemenin keyfine daldiniz.

Sirketlere ve gruplara kapali olarak düzenlenen turlarla, müsterinin talebine göre, istenen gün ve saatte, turu düzenleyen kisinin belirleyecegi düzende agirlayabiliyor. Tekne organizasyonu, dügün, dogum günü, mezuniyet gibi eglence gezilerinden baska, is dünyasinin gerçeklestirecegi sirket yemegi, basin toplantisi, prezantasyon, konuk agirlama gibi faaliyetleri TekneOrganizasyonu’nun deneyimli ve profesyonel ekibi ile gerçeklesiyor. Yat kiralama hizmetimizi sorgulamadan karar vermeyin.

Özel tekne kiralama ve lüx yat kiralama her gece eğlence !