Gece Boğaz Turları

Gece Boğaz Turları

GECE BOĞAZ TURLARI

Genelde hava kararmadan bir saat önce başlayan yemekli boğaz turları organizasyonları güneşin batışını izleme imkanı ve boğazın gece görünen ihtişamlı manzarasını misafirlerimize sunar. İstanbul boğazının gece manzarası görülmesi gereken harika ortamlardan biridir. Harika manzara lezzetli menülerimiz ve içeceklerimiz ile unutulmaz bir gün yaşayacaksınız.

Haftanın her akşamı, dilediğiniz saatler arasi ve 2 kişiden 500 kişiye kadar gece boğaz turları düzenlenmektedir. Misafirler istege bagli olarak; Sariyer, Kireçburnu, Tarabya, Istinye, Bebek, Kabataş , Arnavutköy , Beylerbeyi, kuleli, beykoz semtlerinde musait iskelelerden alinarak tura baslanir. Güzergah misafirlerimizin alındığı noktadan başlar avrupa ve anadolu yakaları sahillerini takip ederek aynı noktada sonlanır. İsteğe göre kalkış ve bitiş iskeleleri farklı semtler olabilir.

İstanbul boğazı gündüz güzelliği yanı sıra gece bir başka güzeldir. Boğaz köprüleri, Camileri, lüx villaları, tarihi değeri yüksek yalı ve köşkleri ile görkemli bir görsel show adeta. Bazı geceler denizin üstüne düşen ay ışığı istanbul boğazının güzelliğine ayna yansıtmaktadır. Bu turlar önceleri mehtap turları olarak adlandırılmaktaydı. Mehtaplı bir gece de seyir eden tekneniz tüm yorgunluğunuzu almakla beraber sevdiklerinizle hoş zaman geçirmeniz için tam yeri. Dilerseniz bu güzelliği eşsiz bir parti ile renklendirebilirsiniz. Özel dj ve ses tesisatlarımız ile davet tekneniz adeta yüzen bir eğlence mekanın dan farksız olmaktadır.

TEKNE KİRALAMA

Tur güzergahi yukarida belirtildigi gibidir. Bu turlarda misafirlerimiz sadece tekneyi kiralayip, yiyecek ve içeceklerini kendileri getirebilirler. Teknemizde tüm servis malzemeleri mevcuttur. Bu tür organizasyonlarda tekne kirasi varsa servis bedeli ayri ayri hesaplanir. Teknenin güzergahi bogaz içi sinirlarinda kalmak sarti ile misafir tarafindan belirlenebilir.

KARIŞIK(MÜNFERİT) KATILIMLI GECE BOĞAZ TURLARI

Grup olarak özel tekne kiralayamadığınız durumlarda karışık gruplardan oluşan türk gecesi programlı gece yemekli boğaz turları mıza ister 1 kişi isterseniz 400 kişi her akşam katılabilirsiniz. Bu organizasyonlarda size özel masanızda tüm olanaklardan yararlanabileceksiniz. Birbirinden özel dans gösterileri eşliğinde özel menülerinizi alkollü veya alkolsüz seçebilir, gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Bu programımızın detayı için teknede türk gecesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.