Gece Boğaz Turları

Gece Boğaz Turları

Genelde hava kararmadan bir saat önce başlayan yemekli boğaz turları organizasyonları güneşin batışını izleme imkanı ve boğazın gece görünen ihtişamlı manzarasını misafirlerimize sunar. İstanbul boğazının gece manzarası görülmesi gereken harika ortamlardan biridir. Harika manzara lezzetli menülerimiz ve içeceklerimiz ile unutulmaz bir gün yaşayacaksınız.

Gece Boğaz Turu Keyfi Bir Başka

Haftanın her akşamı, dilediğiniz saatler arası ve 2 kişiden 500 kişiye kadar gece boğaz turları düzenlenmektedir. Misafirler isteğe bağlı olarak; Sarıyer, Kireçburnu, Tarabya, İstinye, Bebek, Kabataş , Arnavutköy , Beylerbeyi, Kuleli, Beykoz semtlerinde müsait iskelelerden alınarak tura başlanır. Güzergah misafirlerimizin alındığı noktadan başlar Avrupa ve Anadolu yakaları sahillerini takip ederek aynı noktada sonlanır. İsteğe göre kalkış ve bitiş iskeleleri farklı semtler olabilir.

İstanbul boğazı gündüz güzelliği yanı sıra gece bir başka güzeldir. Boğaz köprüleri, Camileri, lüks villaları, tarihi değeri yüksek yalı ve köşkleri ile görkemli bir görsel şov adeta. Bazı geceler denizin üstüne düşen ay ışığı İstanbul boğazının güzelliğine ayna yansıtmaktadır. Bu turlar önceleri mehtap turları olarak adlandırılmaktaydı. Mehtaplı bir gece de seyir eden tekneniz tüm yorgunluğunuzu almakla beraber sevdiklerinizle hoş zaman geçirmeniz için tam yeri. Dilerseniz bu güzelliği eşsiz bir parti ile renklendirebilirsiniz. Özel dj ve ses sistemlerimiz ile davet tekneniz adeta yüzen bir eğlence mekanından farksız olmaktadır.

Size özel yat kiralayarak gece boğaz turu için inceleyin; https://www.tekneorganizasyonu.com/yat-kiralama/

Tur güzergâhı yukarıda belirtildiği gibidir. Bu turlarda misafirlerimiz sadece tekneyi kiralayıp, yiyecek ve içeceklerini kendileri getirebilirler. Teknemizde tüm servis malzemeleri mevcuttur. Bu tür organizasyonlarda tekne kirası varsa servis bedeli ayrı ayrı hesaplanır. Teknenin güzergâhı boğaz içi sınırlarında kalmak şartı ile misafir tarafından belirlenebilir.

KARIŞIK(MÜNFERİT) KATILIMLI AKŞAM BOĞAZ TURLARI

Grup olarak özel tekne kiralayamadığınız durumlarda karışık gruplardan oluşan Türk gecesi programlı gece yemekli boğaz turlarımıza ister 1 kişi isterseniz 400 kişi her akşam katılabilirsiniz. Bu organizasyonlarda size özel masanızda tüm olanaklardan yararlanabileceksiniz. Birbirinden özel dans gösterileri eşliğinde özel menülerinizi alkollü veya alkolsüz seçebilir, gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Bu programımızın detayı için Teknede Türk Gecesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. https://www.tekneorganizasyonu.com/bogazda-turk-gecesi/