Yemekli Tekne Turu

Yemekli Tekne Turu

İstanbul boğazında yemekli tekne turu organizasyonlarına herkes katılabilsin diye; İster münferit(karışık) katılımlı yemekli tekne turu organizasyonumuza, isterseniz grubunuza özel tekne kiralayarak, isterseniz de lüx motoryatlar ile yemekli tekne turları düzenleyebilirsiniz. İstanbulda yemekli tekne turu denildiğinde; tekneorganizasyonu.com

Özel Yat Kiralama ile Yemekli Tekne Turları

İstsnbul boğazında özel yat kiralama hizmeti veriyoruz. Bu hizmetimizde ekstra olarak verilen yemek ile sevdiklerinizle boğazda özel bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Lüx yatlarda yemekli tekne turları organizasyonları en fazla 60 kişiye kadar düzenlenebilmektedir. Romantik bir akşam yemeği organizasyonunda çeşitli süslemeler ile mükemmel bir ambians oluşturularak keman gibi canlı müzik performansları da organizasyonunuza eklenebilmektedir. Özel bir akşam sevdiğinizle baş başa bir yemek, iş yemeği yada doğum günü gibi geniş yelpazede tüm organizasyonlarınızda sizinleyiz.

Size özel lüx yat kiralama ile küçük gruplara yemekli tekne turu imkanı sağlıyoruz. Birbirinden özel motoryatlar ile sunulan hizmetimiz ile tüm organizasyonlarınızı en özel hale getirin.

İstanbul Karışık(münferit) Yemekli Tekne Turu

İstanbul da yaşayan ve İstanbul u gezmek için gelenler; yemekli boğaz turu keyfine varmalısınız. Boğazın güzelliği ve leziz menülerimiz ile muhteşem bir akşam yemeği ile İstanbul boğazını denizden seyredebilirsiniz. Sonrasında birbirinden özel showlar ile eğlenceli vakit geçirebilir ve dj performansla doyasıya eğlenebilirsiniz. Türk gecesi konseptinde düzenlenen bu organizasyonlarımızda mevlana, kılıç dansı, roman dansı, kafkas dansı, dansöz grup gösterisi, Türk halk oyunları ve oryantal performansları da sergilenmektedir.

Karışık gruplardan oluşan yemekli boğaz turu organizasyonumuza en ekonomik fiyatlarla katılabilir kaliteli ve eğlenceli bir gece geçirebilirsiniz. Dilerseniz özel gün kutlaması, dilerseniz sadece bir yemek…

Gruba Özel Yemekli Tekne Turları

Şirket yemekleri, nişan, kına, düğün, mezuniyet kutlamaları, iftar organizasyonu, etkinlikler gibi tüm organizasyonlarınızı grubunuza özel teknelerimiz ile başından sonuna kadar en kusursuz şekilde sizin için gerçekleştiriyoruz. Tüm bu organizasyonlarınızda tekne sadece grubunuza tahsis edilerek 500 kişiye kadar tüm organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz.

Grubunuza tahsis edilen teknelerimiz ile yapacağınız tüm organizasyonlarınızda müsaitlik sorgulayarak bulunması durumunda mutlaka önceden rezervasyon yapmanızı öneririz.


SIKÇA SORULAN SORULAR

Yemekli boğaz turları kaç saat sürüyor?

Grubunuza özel yemekli boğaz turları genelde 4 saat sürmektedir. Bu isteğe göre kısaltılabilir yada uzatılabilir. Münferit katılımlı yemekli tekne turları ise 3 saat sürmektedir.

Yemekli boğaz turlarına kaç kişi katılabiliriz?

Münferit katılımlı turlara dilerseniz 1 kişi dahi katılabilirsiniz. Gruba özel tekne tutmak isterseniz kişi sayısına göre 600 kişiye kadar katılım sağlanabilir.

Rezervasyon için ne yapmalıyım?

05556953309 numaralı telefona arama yada whatsapp üzerinden iletişime geçerek rezervasyon yapabilirsiniz.

Teknede bizden başkası oluyor mu?

Gruba özel yemekli boğaz turlarında sadece tekne personeli ve sizin misafirleriniz bulunur. Münferit katılımlı yemekli boğaz turunda ise başka misafirlerde bulunuyor.

Yemekler nasıl yapılıyor?

Soğuk meze çeşitleri sürekli çalıştığımız cateringimiz tarafından günlük olarak hazırlanır. Ana yemek ve diğerleri ise teknede ahçılarımız tarafından hazırlanmaktadır. Mutfağımız kültür ve turizm bakanlığı tarafından aylık denetlenmekte olup hijyen kuralları ve yemeklerin sıcak servis edilmesi birinci önceliğimiz.

Her gün katılabilirmiyiz?

Her gün düzenlenen münferit katılımlı, türk gecesi programlı yemekli boğaz turu organizasyonumuza katılabilir yada önceden rezervasyon ile müsait her güne yemekli tekne turu düzenleyebilirsiniz.

Kredi kartı geçerli mi?

Önceden bilgi vermek suretiyle; organizasyon tutarına + kdv ve banka komisyonu eklenerek kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Menüler sabit mi?

Münferit katılımlarda sadece ana yemek tercihli sunulmaktadır. Özel tekne ile organize edilen yemekli tekne turu programlarında menüde her türlü değişiklik yapılabilmektedir.

Eğlence ve müzik var mı?

Münferit katılımlı turları, türk gecesi programı ile eğlenceli bir aktivitedir. Gruba özel kiralamalarda dj performans mevcuttur. İstenirse ekstra eğlence aktiviteleri eklenebilir.

Ekstra sunulan hizmetler nelerdir?

Gruba özel yemekli boğaz turlarında; canlı fasıl grubu, oryantal, dans grupları, profesyonel dj, palyaço, sis makinası, projeksiyon gibi tüm istekleriniz karşılanır.

Kalkış noktaları nerelerdir?

Münferit organizasyonda kalkış noktası kabataş dır. Gruba özel tekneler boğaz içinde müsait olan tüm iskelelerden kalkabilir. Sarıyer, istinye, emirgan, arnavutköy, beşiktaş, kabataş, eminönü, beykoz, kuleli, kanlıca, beylerbeyi, üsküdar, kadıköy.

Günün her saati düzenlenebilir mi?

Yemekli boğaz turları gündüz yada akşam olarak düzenlenebilmektedir. Gündüz turları; 09:00-17:00 saatleri arası, akşam turları; 18:00-24:00 saatleri arasında belirlenen 4 saatte yapılır.

Tekneler çok sallanıyor mu?

Tüm teknelerimiz davet teknesi konseptinde olduğundan minimum sallantı olacak şekilde dizayn edilmiştir. Ayrıca kaptanlarımız bunun bilincinde olup oluşabilecek dalgaları gerekli açı ile karşılayarak sallantıyı minimize ederler.

Fiyatlar uygun mu?

Tekne sahibi ve yılların tecrübesi ile minimum fiyatlara en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Siz bütçenizi söyleyin en uygun olabilecek organizasyonu tasarlıyalım.

Garson fiyata dahil mi?

Yemekli organizasyonlarda profesyonel garson ekibi yeterli miktarda ve fiyata dahildir. Sadece tekneyi kiralayarak yemeği kendiniz getirmeniz durumunda garson hizmeti ekstra fiyatlandırılır.

Alkol seçenekleri nedir?

Sınırlı yada sınırsız olarak menüye alkollü içecekler eklenebilir. Dilerseniz menüden hariç tutulup bardan satın alınabilir. Tapdk ruhsatımız vardır. Alkollü içecekler yerli olup rakı, kırmızı şarap, beyaz şarap, bira ve vodka dan oluşur.

Dışarıdan alkol ve yemek getirebilir miyiz?

Tabi ki. Fakat misafirlerimizin sağlığı için dışarıdan getirilen alkollerin faturaları ve bandrolleri olması gerekmektedir.

Ön ödeme (kapora) gerekli mi?

Münferit katılımlarda ön ödeme gerekmeyebilir. Grup katılımları ve özel tekne organizasyonlarında ön ödeme gereklidir.