Site Loader

İstanbul boğazında yemekli tekne turu organizasyonlarına herkes katılabilsin diye; İster münferit(karışık) katılımlı yemekli tekne turu organizasyonumuza, isterseniz grubunuza özel tekne kiralayarak, isterseniz de lüx motoryatlar ile yemekli tekne turları düzenleyebilirsiniz. İstanbulda yemekli tekne turu denildiğinde; tekneorganizasyonu.com

Özel Yat Kiralama ile Yemekli Tekne Turları

İstsnbul boğazında özel yat kiralama hizmeti veriyoruz. Bu hizmetimizde ekstra olarak verilen yemek ile sevdiklerinizle boğazda özel bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Lüx yatlarda yemekli tekne turları organizasyonları en fazla 60 kişiye kadar düzenlenebilmektedir. Romantik bir akşam yemeği organizasyonunda çeşitli süslemeler ile mükemmel bir ambians oluşturularak keman gibi canlı müzik performansları da organizasyonunuza eklenebilmektedir. Özel bir akşam sevdiğinizle baş başa bir yemek, iş yemeği yada doğum günü gibi geniş yelpazede tüm organizasyonlarınızda sizinleyiz.

Size özel lüx yat kiralama ile küçük gruplara yemekli tekne turu imkanı sağlıyoruz. Birbirinden özel motoryatlar ile sunulan hizmetimiz ile tüm organizasyonlarınızı en özel hale getirin.

İstanbul Karışık(münferit) Yemekli Tekne Turu

İstanbul da yaşayan ve İstanbul u gezmek için gelenler; yemekli boğaz turu keyfine varmalısınız. Boğazın güzelliği ve leziz menülerimiz ile muhteşem bir akşam yemeği ile İstanbul boğazını denizden seyredebilirsiniz. Sonrasında birbirinden özel showlar ile eğlenceli vakit geçirebilir ve dj performansla doyasıya eğlenebilirsiniz. Türk gecesi konseptinde düzenlenen bu organizasyonlarımızda mevlana, kılıç dansı, roman dansı, kafkas dansı, dansöz grup gösterisi, Türk halk oyunları ve oryantal performansları da sergilenmektedir.

Karışık gruplardan oluşan yemekli boğaz turu organizasyonumuza en ekonomik fiyatlarla katılabilir kaliteli ve eğlenceli bir gece geçirebilirsiniz. Dilerseniz özel gün kutlaması, dilerseniz sadece bir yemek…

Gruba Özel Yemekli Tekne Turları

Şirket yemekleri, nişan, kına, düğün, mezuniyet kutlamaları, iftar organizasyonu, etkinlikler gibi tüm organizasyonlarınızı grubunuza özel teknelerimiz ile başından sonuna kadar en kusursuz şekilde sizin için gerçekleştiriyoruz. Tüm bu organizasyonlarınızda tekne sadece grubunuza tahsis edilerek 500 kişiye kadar tüm organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz.

Grubunuza tahsis edilen teknelerimiz ile yapacağınız tüm organizasyonlarınızda müsaitlik sorgulayarak bulunması durumunda mutlaka önceden rezervasyon yapmanızı öneririz.

Yazar: Tekne Organizasyonu