Eminönü Boğaz Turları

Eminönü Boğaz Turları

İstanbul un değerlerini; Sultanahmet’i, Kapalı çarşıyı, yeni camiyi vs. gezdiniz ama boğaz turu olmadan İstanbul gezisi yaptım diyemeyiz. Tarihi yarımadayı denizden görme imkanı ise kulağa hoş geliyor değil mi? Eminönü boğaz turları, İstanbul gezilerindeki yorgunluğu atmak için mükemmel bir seçim olacaktır. Grubunuz, bütün günün yorgunluğunu atarken boğazın muhteşem manzarası ve cıvıltısıyla tekneniz süzülürken yeme içme olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Yılın her günü ve saati düzenlenebilen boğaz turları için bizleri önceden arayıp müsaitlik sorgulamanız gerekmektedir. Yapılan rezervasyon saatinde tekneniz sizin için hazır beklemektedir.

Gündüz boğaz turları için size özel tekneler ile her keseye uygun organizasyonumuz bulunmaktadır. Bu boğaz turları Eminönü kalkışının yanı sıra boğazın bir çok noktasından yapılabilmektedir. Her bütçeye uygun fiyatlar ile organize edilen bu boğaz turlarında sizlerin rahatı için her olanak düşülmektedir. Sadece tekne kiralama organizasyonlarında teknemizde büfeler mevcuttur.

Eminönü Boğaz Turları Rotası

Eminönü’nden kalkan teknemiz Karaköy, Kabataş, Beşiktaş, Ortaköy, Arnavutköy, Bebek ve Hisara kadar çıkıp Anadolu yakasına geçerek Kandilli, Kuleli, Beylerbeyi ve Üsküdar rotasıyla tekrar Eminönü’ne yanaşan teknelerimizin boğaz turları yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Eminönü Yat Kiralama

İstanbul a gezi amacıyla gelen herkesin uğramadan gitmediği semtimiz Eminönü yat kiralama içinde oldukça cazip bir noktadır. Gerek ulaşım konusunda gerekse tarihi yerleri görebilmek için tercih sebebi olmaktadır. Sultanahmet gibi noktalara yakın olduğundan turistik geziler sonrasında kalkış noktası için en uygun yerlerdendir. Ulaşım konusunda tramvay, metro ve otobüs duraklarına yakın olması ise yerli misafirlerimiz için oldukça cezbedici oluyor. Eminönü tekne kiralama hizmetinde ise davet teknelerimiz ile tüm organizasyonlarınıza ev sahipliği yapabiliyoruz.

Karaköy Yat Kiralama

Haliç e girmeden direk boğaza devam etmek isteyen misafirlerimiz için tercih edilen Karaköy kalkışları Eminönü tarafında otopark sorunu yaşamak istemeyen misafirler için kullanılabiliyor. Karaköy de bulunan İspark a ait katlı otopark a bırakılan araçlardan Karaköy iskelesine ulaşım oldukça basit. Ayrıca tramvay istasyonu da iskeleye çok yakın.

Haliç Yat Kiralama ile Haliç Turu

Şu zamanlarda boğaz turu modası mevcut ama eskilerde haliç turu diye bir kavramda vardı. Halice can suyu projesi ile daha da cazip hal alan haliç de turlar ayrıca keyifli. Haliç yat kiralama ile misafirler istenirse kısa bir haliç turu sonrası boğaza açılır. İsterse haliç içinde kısıtlı kalır. Boğaza nazaran daha sakin sular olduğundan ayrıca tercih edilebiliyor. Ulaşım konusunda da hem haliç metro istasyonuna yakın olması hem de aracıyla gelecek misafirler için otopark sorunu olmaması Haliç tekne kiralamayı seçilebilir kılıyor.

Eminönü Boğaz Turu Fiyatları

Eminönü boğaz turları ile çok kapsamlı organizasyonlar yapılabildiğinden kişi sayısı, tekne, yemek tercihi, saat ve gün gibi bir çok etken vardır. Bu sebeple size en uygun fiyatı alabilmek için hemen aşağıda belirtilen hızlı iletişim tercihlerinden bizlere ulaşarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Eminönü Boğaz Turları Hizmetimiz Gruplara Özeldir

Eminönü boğaz turu hizmetimiz sadece grubunuza özeldir. Aile, arkadaş çevresi, şirket etkinliği yada turizm amaçlı grubuna özel kiralanan teknelerimizle boğaz turu hizmeti verebiliyoruz. Eğer Eminönü’nden karışık yolcu teknelerine katılım ile boğaz turu yapmak isterseniz İ.B.B Şehir Hatları web sitesinden bilgi alabilirsiniz. Unutmayın toplamda verdiğiniz ücret ile kendinize özel yat kiralama şansınızda var! Karışık katılımlı olarak düzenlediğimiz Teknede Türk Gecesi programına ayrıca göz atabilirsiniz.

Uygun fiyatlar ve grubunuza özel kalkan teknelerimiz ve motor yatlarımız ile boğaz gezisi için Mayna Tekne Organizasyonu hizmetinizdedir.

Hızlı İletişim Tercihleri

Whatsapp iletişimi için tıklayın
Yada Hemen aramak için 0555 695 33 09

Sıkça Sorulan Sorular
Eminönü boğaz turları saat kaçta?

Gruplara özel hizmet verdiğimiz için saati siz belirleyebilirsiniz.

Eminönü boğaz turu karışık katılımlı mı?

Hayır. Sadece grubunuza özel tekne ve yat kiralıyoruz.

Farklı noktalardan kalkış ücretli mi?

Hayır. Eminönü, Haliç ve Karaköy kalkışlarında ekstra ücret talep edilmez.

Eminönü boğaz turu kaç saat sürer?

Eminönü kalkışla yapılan boğaz turları genelde hisara kadar uzanmakta olup 2 saat kadar sürüyor. Daha kısa olması istenir ise tekne Ortaköy den dönerek 1 saat 15dk da tamamlayabilir.

En az kaç saat kiralayabiliriz?

Yat kiralamaları 2 saatten başlayarak dilediğiniz kadar kiralanabilir. Turizm amaçlı turlar ise kısa(75dk) ve uzun tur(120dk) olmak üzere fiyatlandırılır.