Eminönü Boğaz Turları

Eminönü Boğaz Turları

İstanbul un değerlerini; Sultan ahmeti, kapalıçarşı yı, yeni camiyi vs. gezdiniz ama boğaz turu olmadan istanbul gezisi yaptım diyemeyiz. Eminönü boğaz turları, İstanbul gezilerindeki yorgunluğu atmak için mükemmel bir seçim olacaktır. Grubunuz, bütün günün yorgunluğunu atarken boğazın muhteşem manzarası ve cıvıltısıyla tekneniz süzülürken yeme içme olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Yılın her günü ve saati düzenlenebilen boğaz turları için bizleri önceden arayıp musaitlik sorgulamanız gerekmektedir. Yapılan rezervasyon saatinde tekneniz sizin için hazır beklemektedir.

Gündüz boğaz turları için size özel tekneler ile her keseye uygun organizasyonumuz bulunmaktadır. Bu boğaz turları eminönü kalkışının yanı sıra boğazın bir çok noktasından yapılabilmektedir. Her bütçeye uygun fiyatlar ile organize edilen bu boğaz turlarında sizlerin rahatı için her olanak düşülmektedir. Sadece tekne kiralama organizasyonlarında teknemizde büfeler mevcuttur.

Eminönünden kalkan Karaköy, Kabataş, Beşiktaş, Ortaköy, Arnavutköy, Bebek ve Hisara kadar çıkıp Anadolu yakasında Kandilli, Kuleli, Beylerbeyi ve Üsküdar rotasıyla tekrar emiönüne yanaşan teknelerimizin boğaz turları yaklaşık 1.5-2 saat sürmektedir.

Uygun fiyatlar ve grubunuza özel kalkan teknelerimiz ile boğaz gezisi için tekne organizasyonu hizmetinizdedir.