Boğaziçinde Teknede Kokteyl

Boğaziçinde Teknede Kokteyl

Yıllardır hotel ve benzeri alanlarda gerçekleştirmiş olduğunuz kokteyller sıkıcı bir hale geliyor ve artık heyecanının kalmadığını düşünenlerdenmisiniz?
O halde hemen teknede kokteyl yapma fikrine ne dersiniz?

İstanbul boğazı nın eşsiz güzelliği ile birlikte mükemmel manzaralar altında, istanbul boğazında son çıkan yerli ve yabancı hit parçalar eşliğinde profesyonel dj ekibimiz ile gemide kokteyl gerçekleştirebilirsiniz. Özel günleriniz için düzenleyeceğiz kokteylleri teknelerimizde uygun fiyatlara gerçekleştirebilmeniz için çalışıyoruz. Ekonomik fiyatlar ile unutulmaz anlar yaşamak isteyenler yıllardır firmamız ile teknede kokteyl yapmayı tercih ediyor.

Peki, boğazda kokteyl yapmanın diğerlerinden farkı ne?

Sizler tarafından arandığımızda en çok bize yöneltilen soruların başında bu geliyor, bu sorunun cevabı aslında sorduğunuz soruda gizli diyebiliriz.

Şöyle ki; hotel ve benzeri yerlerde gerçekleştirmiş olduğunuz kokteyller genel olarak aynı şekilde ilerlemektedir, ne kadar da özel olması için çaba göstermiş olsanız da artık gelen misafirlerinize aynı gelmeye başlar, teknede kokteyl verdiğinizi hayal etmenizi rica ediyorum; muhteşem bir İstanbul boğaz manzarası eşliğinde seçkin müzikler ile eğlenceli tekne gezisi eşliğinde kokteyller gerçekleştirebilirsiniz.