Teknede Sünnet Düğünü

Teknede Sünnet Düğünü

Sünnet her Müslüman erkek çocuğun yaşayacağı tecrübeler dendir. Hayatı boyunca bir defa yaşayacağı bu günü en özel günlerinden biri olarak hatırlaması için teknede sünnet düğünü iyi bir tercih olacaktır. Sizlerde evladınızın bu özel gününde misafirlerinizi en güzel ve özel şekilde ağırlamak istemez misiniz?

Alışılmışın dışında İstanbul boğazında teknede sünnet organizasyonları için her bütçeye göre planımız bulunmaktadır. İster sadece tekne kiralayarak tüm yiyecek ve içeceklerinizi getirebilirsiniz, sizlere servisi en iyi şekilde sunarız. Bu hizmet için tekne kiralama dan hariç garsonda kiralamanız gerekecektir. Tekneyi dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. İsterseniz de tüm organizasyonu sizler için planlayabiliriz.

Yemekli sünnet düğünü organizasyonları başlangıç kokteyl, soğuk mezeler, salata, ana yemek, meyve ve sınırsız meşrubat olarak sunulmakta. Dilerseniz ekonomik menüler hazırlanabilmektedir. Ana yemekler teknede profesyonel aşçılarımız tarafından pişirilerek sıcak olarak sunulmaktadır.

Gemide sünnet düğünü organizasyonlarında ekstra aldığınız hizmetlerden olan palyaço, süsleme, oyun ablaları gibi hizmetlerimizde alanının en iyileriyle çalışmaktayız. Çocuğunuzun en özel gününü İstanbul boğazında muhteşem bir şekilde taçlandırabilirsiniz.

Sünnet organizasyonu nuzu başından sonuna kadar profesyonel ekibimiz ile dilediğiniz şekilde düzenliyoruz. İstanbul un bir çok semtinden hareket edebilen teknelerimiz boğaz turu seyrinde iken sünnet düğününüz sürüyor. Her bütçeye uygun teknede sünnet düğünü organizasyonu yapılabilmektedir. Seçenekler ve aklınıza takılan tüm sorular için bizlere ulaşmaktan çekinmeyin.

Her Bütçeye Uygun Teknede Sünnet Düğünü..

Bütçenizi belirtin size en uygun organizasyon hakkında fikirler sunalım. Tekne, kişi sayısı, menü seçenekleri, ekstra hizmetler gibi fiyatı etkileyen bir çok unsurda sizlere yardımcı oluyoruz. Tamamen şeffaf olarak tüm kalemler fiyatlandırılıyor. Dilerseniz ekstra tüm hizmetleri dışarıdan kendinizde temin edebilirsiniz.

Yemekli, yemeksiz ve kokteyl seçenekleriyle gece yada gündüz en hesaplı ve özel teknelerimiz ile çocuklarımızın bu güzel gününe ev sahipliği yapmaktan gurur duyarız.