2023 Teknede Yılbaşı

2023 Teknede Yılbaşı

Hoş geldin 2023 !

2022 yılını acısıyla, tatlısıyla geride bırakırken; 2023 e muhteşem bir organizasyonla girmek ister misiniz? Boğazın en şık teknelerinden olan 3 katlı teknemiz ile muhteşem bir teknede yılbaşı partisi düzenliyoruz.

Covid-19 ile adeta kabus gibi bir yıl geçirdik diyebiliriz. Böylesine geçen bir yılı teknede güvenli ve muhteşem manzara ile uğurlamak istemez misiniz? Maskeli balo edası ile tüm müşterilerimize ücretsiz 2023 maskeleri dağıtılacak ve eğlenceli bir gece geçireceğiz.

Tekneye bindiğiniz andan itibaren başlayan birbirinden özel şovlar ve dj performans ile sınırsız eğlencenin tadına varın. 20:00 gibi tekneye binişler başlayarak 21:00 civarı tekne hareket eder ve 02:00 civarı sonlanır. Leziz menüler ile muhteşem bir akşam yemeği ardından hızlanan program akışı, gece yarısına gelirken yerini eşsiz bir partiye bırakır. Saatler 00:00 ı gösterirken şampanyalar patlar ve istanbul boğazı havai fişek gösterileri ile adeta alev alır. Gece boyunca doyasıya eğlenen misafirlerimiz arasında güvenlik görevlileri de hizmet verecektir.

İstanbul teknede yılbaşı programı, yeni yıla giriş için şahane bir tercih olacaktır. Maske ve şapka dağıtımları teknede yapılmakta olup misafirlerimizin rahatı için kapasite dolduğu anda rezervasyonlar kapatılmaktadır. Sizde bu muhteşem organizasyondan mahrum kalmamak için bir an önce yerinizi ayırtın.

Bir gün değil, her gün organizasyon tecrübesi ile Teknede Yılbaşı..

İstanbul boğazında yemekli boğaz turlarında 25 yıllık tecrübemiz, kesintisiz her gün eğlenceli programlar ve yemekli boğaz turu düzenlediğimiz teknemiz ile bu özel günü muhteşem bir yılbaşı partisi ne çevirmek adına tüm ekibimiz seferber olmaktadır. Profesyonel ekibimiz ve yabancı dil konuşabilen garsonlarımız ile eşsiz bir parti ve unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşayacaksınız.

Karışık (Münferit) Katılımlı Teknede Yılbaşı Galası

PROGRAM
Oryantal gösterisi,
Dansöz grubu gösterisi,
Alev gösterili kılıç dansı,
Roman dansı ve gösterileri,
Kafkas ve zeybek dans gösteri,
Bayan danscılar,
Türk halk oyunları,
Profesyonel DJ Performansı ve daha fazlası..

MENÜ
-Başlangıç; (Kaşar Peynir, Yeşil Zeytin, Karışık Kuruyemiş, Çeri Domates, cips)
– Soğuk meze tabağı (10 çeşit) 
– Mevsim Salata 
-Ara Sıcaklar; Börek, Patates kroket, Tavuk kroket
-Ana yemek; Kestaneli iç pilavli Hindi, püre eşliğinde
-Baklava ve Mevsim Meyveleri
-Sınırsız alkollü ve alkolsüz içecekler

New Years Eve Dinner Cruise on the Bosphorus

Menu
Starter – Yellow Cheese, Green Olives, cherry tomatoes , mixed nuts, crudites , and chips with sauce .
Cold Starter
Different kinds of Cold Mezes
Seasonal Salad
Hot Starter
Borek, , Potato croquettes, Chicken croquettes
Main Course – Turkey with chestnut rice and purée
Seasonal Fruits
Dessert – Baklava
Unlimited local drinks (With or W/O Alcohol) – Include a selection of local wine, beers, gin, vodka, raki, soft drinks and hot drinks (tea, coffee)

2023 YATTA YILBAŞI VE YILBAŞI YAT KİRALAMA

Sadece size veya grubunuza özel olacak yat yada teknelerimiz ile yeni yıla merhaba diyebilmek için yerinizi ayırmayı unutmayın. Birbirinden lüks ve özel yatlarımız ile sevdiklerinizle yat kiralama ile muhteşem yılbaşı partisi düzenleyebilirsiniz. Dilerseniz yemekli veya kokteyl olarak dilerseniz de sadece yat kiralayarak zaman geçirebilirsiniz. Tüm misafirlerimize yeni yılın sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini dileriz.