Beykoz Yat Kiralama

Beykoz Yat Kiralama

İstanbul Beykoz denildiğinde akıllara genelde deniz gelir. Boğazın en güzel ve büyük koylarından olan Beykoz koyunda bulunan yat ve teknelerimizi Beykoz yat kiralama hizmeti ile saatlik, günlük yada haftalık kiralayabilirsiniz.

Beykoz Yat Kiralama İle Boğaza Merhaba

Beykoz Yat Kiralama ile Saatlik kiralamalarda doğum günü, evlilik teklifi, boğaz turu, iş yemeği gibi etkinlikler yapılırken, Günlük kiralamalar genelde yüzme turu ve etkinlikler yapılıyor. Haftalık konaklamalı kiralamalar ise tatil amaçlı olup daha çok boğaz dışına çıkılan kiralamalardır.

Ayrıca Beykoz Yat Kiralama Hizmeti, balık restoranları ile ünlü semtimiz olan Beykoz da bulunan lacivert restaurant, uskumru restaurant ve Çubuklu Hayal kahvesinden tekne transferleri yapılabilmekte olup Beykoz koyunda ve Poyraz köy de yüzme turu içinde kullanılmaktadır.

Beykoz Kiralık tekne ile ise bir çok organizasyon düzenlenebilir. Tekne kiralama hizmetinde Beykoz iskelesi tercih edilen konumlardandır. Detaylı bilgiyi yazımızı okumaya devam ederek alabilirsiniz.

Anadolu Hisarı Yat Kiralama ile Boğaza Küçüksu ve Göksu dan Katılın

Anadolu Hisarı Yat Kiralama hizmetimiz de Göksu deresi ve Küçüksu civarından kalkışla yapılabilmektedir. Bu civardan yapılan turlarda genelde butik daha taka tarzı tekneler kullanılmaktadır. Göksu deresi tekne kiralama ile genellikle 6-7 kişilik tekneler ile yapılan boğaz turu ve organizasyonları yapılıyor. Küçüksu da kalkış iskelesi bulunmadığından Küçüksu dan katılmak isteyen misafirlerimizi Göksu deresi girişine davet ediyoruz.

Kanlıca Yoğurdu Eşliğinde Çengelköy ve Çubuklu Yat Kiralama

beykoz yat kiralama

Çengelköy yat kiralama organizasyonlarında pek fazla tercih edilen kalkış noktalarından değildir. Daha çok bu civardaki misafirlerimiz Göksu yada Beykoz a gelmektedir. Fakat istenirse Çengelköy iskelesinden alım yapılabilmektedir.

Çubuklu yat kiralama da Çengelköy e benzer olarak farklı kalkış noktalarına gelen misafirler yada vapur iskelesine yönlendirdiğimiz kiralık yatımız ile yapılmaktadır. Bu işleyişin sebebi ise bu semtlerde kiralık yat limanı bulunmaması denilebilir.

Kanlıca yat kiralama mı demeli Teknede Kanlıca yoğurdu keyfi mi? Daha çok 2000 li yıllarda tercih edildiğini hatırladığımız bu keyifli turlarda misafirlerimizi Beykoz dan aldıktan sonra boğaz seyri yaparken Kanlıca ya uğrayarak meşhur kanlıca yoğurdumuzu alıp boğaz sefamıza eşsiz lezzeti de misafir ediyorduk. Tabi ki yat kiralama hizmetinizi kanlıca vapur iskelesine yönlendirdiğimiz kiralık yat ilede yapabilirsiniz.

Beykoz Yat Kiralama ya Paşabahçe ve Anadolu Kavağı da Dahildir

beykoz yat kiralama

Beykoz yat kiralama hizmetinde diğer bahsettiğimiz semtlere ek olarak daha az tercih edilen Paşabahçe ve Anadolu Kavağı da ekleniyor. Bu iki semtimizde yat limanı bulunmadığından daha çok yakın kalkış noktalarımıza yönlenen misafirlerimiz her durumda bu semtlerden yata binmek isterlerse çaresi tabi ki var. En yakın yatımızı Paşabahçe yat kiralama da Paşabahçe vapur iskelesinden, Anadolu Kavağı yat kiralama da ise Anadolu Kavağı limanından misafirlerimizi alabiliyoruz.

Beykoz Yat Kiralama Fiyatları

Beykoz yat kiralama fiyatları, kiralanan yatın boyutu, saati, alınacak iskele ve bir çok organizasyon detayına göre değişebilmekte olup net fiyat bilgisini bizlere aşağıda belirtilen tercihler ile hızlı bir şekilde ulaşarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Unutmayın, En kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunabilmek için çalışıyoruz.

Hızlı İletişim Tercihleri

Whatsapp iletişimi için tıklayın
Yada Hemen aramak için 0555 695 33 09

Sıkça Sorulan Sorular
Tüm kalkış noktalarından tekneye binebilirmiyiz?

Evet. Belirtilen tüm semtlerde uygun iskele bulunmaktadır.

Beykoz yat kiralama ile tüm kalkış noktaları ücretsiz mi?

Hayır. Seçtiğiniz yatın bulunduğu limandan katılım ücretsizdir. Farklı noktalara çağırılan yatlar için yakıt farkı ve var ise iskele ücreti kiralama fiyatına ilave edilir.

Beykoz yat kiralamada en az kaç saat kiralayabilirim?

Gün ve yatın müsait liğine göre 1 saat bile kiralamalar yapılabilmektedir.

Nasıl rezervasyon yapabilirim?

Bizlerle iletişime geçerek tüm detaylar görüşüldükten sonra bir miktar kaparo ödemesi ile ilgili tarihi kendiniz için rezerve edebilirsiniz.