Site Loader
tekne-yat-kirala

Kiralık Tekne

Mayna Tekne Organizasyonu bünyesindeki tekneleri yemekli kiralamanın yanı sıra yemeksiz sadece tekne kiralama hizmetinden yararlanarak organizasyonunuzu yemeksiz yapabilir yada kendi yiyecek ve içeceklerinizi getirebilirsiniz. Getirilen tüm malzemeler ekibimiz tarafından servis edilir, sunumunu kesinlikle düşünmeniz gerekmez.

İstanbul tekne kiralama ile yüzme turu, boğaz turu, kültür turu, transferler, yemekli boğaz turu, tekne düğünü, nişan, kına, after party gibi bir çok etkinlik düzenleyebilirsiniz.

İstanbul Boğazında Kiralık Tekne

Çoğu zaman imkansız gibi görünen ancak herkesin hayalinde olan tekne gezileri, Kiralık tekne olanaklarımızın en uygun fiyata müşterilerimize sunulmasıyla birlikte mükemmel bir hal almaktadır. Çünkü aklınızda gününüzü farklı ve eğlenceli geçirmek yatıyorsa, bizi tercih etmeniz demek; mükemmel bir farklılıkla gününüzü tamamlamanız anlamına gelecektir. Yıllardır hizmetinizde olan şirketimiz; insanların ihtiyaçlarına yönelik olarak Kiralık tekne imkanlarını seferber ettiği gibi, özel isteklerine de cevap vermektedir. Teknede yapmak isteyeceğiniz kutlamalar için özel süslemeler ve yiyecek içecek tedarik etme ve İstanbul boğazında mükemmel bir gün geçirmeniz için sizlere bütün fırsatları sunmaktayız.

Talepleriniz doğrultusunda şekil alacak ve gerçek anlamda kalite ve hizmetteki mükemmel dokunuşu hissedebileceğiniz profesyonel ekibimizle; hizmetin başından sonuna kadar sorunsuzca iletilmesine şahit olacaksınız. Çünkü tamamen eğitimli ve bu işte tecrübeli olan ekip arkadaşlarımızın, müşterilere olan tavrı ve tutumu gerçek anlamda özen gösterilerek hazırlanmaktadır. Doğum günü, sevgililer günü, mezuniyet gibi birçok ihtiyacınıza yönelik olarak Kiralık tekne ihtiyacınızı karşılayan şirketimiz, tüm bu hizmetler içinde bütçenizi zorlamayacak mükemmel fiyat avantajları sunmaktadır. Kiralık tekne fiyatları bir çok salon ve makndan daha uyhundur. İstediğiniz zaman ulaşabileceğiniz ve bir telefonla rezervasyon yapabileceğiniz şirketimizden, sorunsuz hizmetler alabilir ve gününüzü sorunsuzca tamamlayabilirsiniz. Ayrıca saatlik ve günlük olarak Tekne Kiralama hizmetlerimizin de yer almasıyla birlikte, aslında istediğiniz gibi şekillendirilecek bir hizmet olduğuna şahit olabilirsiniz.

İstanbul Boğazında Kiralık Yat

Sevdiklerinizi mutlu etmek, onlara mükemmel sürprizler yapmak ve İstanbul’un boğucu havasından bir nebze olsun kurtulmak için seçeceğiniz Kiralık motoryat aktivitemiz sonucunda, kendinize geleceksiniz. İstanbul Boğazının eşsiz manzarası ve mükemmel havası eşliğinde manzaralara erişip, tam bir geziyle de Kiralık yat işleminden yüksek verim almanız sağlanmaktadır. Hafta sonu için başka planınız yoksa, kesinlikle şirketimizin olanaklarından yararlanmanız için sizleri bekliyor olacağız. Hemen arayıp, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yazar: Tekne Organizasyonu