Kiralık Tekne

Kiralık Tekne

Mayna Tekne Organizasyonu bünyesindeki kiralık tekne leri yemekli veya yemeksiz kiralayabilirsiniz. Dilerseniz kendi yiyecek ve içeceklerinizi getirebilirsiniz. Getirilen tüm malzemeler ekibimiz tarafından servis edilir, sunumunu kesinlikle düşünmeniz gerekmez.

İstanbul kiralık tekne ile yüzme turu, boğaz turu, kültür turu, transferler, yemekli boğaz turu, tekne düğünü, nişan, kına, after party gibi bir çok etkinlik düzenleyebilirsiniz.

İstanbul Boğazında Kiralık Tekne

Çoğu zaman imkansız gibi görünen ancak herkesin hayalinde olan tekne gezileri, Kiralık tekne olanaklarımızın en uygun fiyata müşterilerimize sunulmasıyla birlikte mükemmel bir hal almaktadır. Çünkü aklınızda gününüzü farklı ve eğlenceli geçirmek yatıyorsa, bizi tercih etmeniz demek; mükemmel bir farklılıkla gününüzü tamamlamanız anlamına gelecektir. Yıllardır hizmetinizde olan şirketimiz; insanların ihtiyaçlarına yönelik olarak Kiralık tekne imkanlarını seferber ettiği gibi, özel isteklerine de cevap vermektedir. Teknede yapmak isteyeceğiniz kutlamalar için özel süslemeler ve yiyecek içecek tedarik etme ve İstanbul boğazında mükemmel bir gün geçirmeniz için sizlere bütün fırsatları sunmaktayız.

Talepleriniz doğrultusunda şekil alacak ve gerçek anlamda kalite ve hizmetteki mükemmel dokunuşu hissedebileceğiniz profesyonel ekibimizle; hizmetin başından sonuna kadar sorunsuzca iletilmesine şahit olacaksınız. Çünkü tamamen eğitimli ve bu işte tecrübeli olan ekip arkadaşlarımızın, müşterilere olan tavrı ve tutumu gerçek anlamda özen gösterilerek hazırlanmaktadır. Doğum günü, sevgililer günü, mezuniyet gibi birçok ihtiyacınıza yönelik olarak Kiralık tekne ihtiyacınızı karşılayan şirketimiz, tüm bu hizmetler içinde bütçenizi zorlamayacak mükemmel fiyat avantajları sunmaktadır. Kiralık tekne fiyatları bir çok salon ve makndan daha uyhundur. İstediğiniz zaman ulaşabileceğiniz ve bir telefonla rezervasyon yapabileceğiniz şirketimizden, sorunsuz hizmetler alabilir ve gününüzü sorunsuzca tamamlayabilirsiniz. Ayrıca saatlik ve günlük olarak Tekne Kiralama hizmetlerimizin de yer almasıyla birlikte, aslında istediğiniz gibi şekillendirilecek bir hizmet olduğuna şahit olabilirsiniz.

İstanbul Boğazında Kiralık Yat

Sevdiklerinizi mutlu etmek, onlara mükemmel sürprizler yapmak ve İstanbul’un boğucu havasından bir nebze olsun kurtulmak için seçeceğiniz Kiralık motoryat aktivitemiz sonucunda, kendinize geleceksiniz. İstanbul Boğazının eşsiz manzarası ve mükemmel havası eşliğinde manzaralara erişip, tam bir geziyle de Kiralık yat işleminden yüksek verim almanız sağlanmaktadır. Hafta sonu için başka planınız yoksa, kesinlikle şirketimizin olanaklarından yararlanmanız için sizleri bekliyor olacağız. Hemen arayıp, detaylı bilgi alabilirsiniz.


SIKÇA SORULAN SORULAR

En az kaç saat kiralayabilirim?

Günün müsaitliğine göre 1 saat dahi yat / tekne kiralama yapabilirsiniz.

Rezervasyon için ne yapmalıyım?

Hemen bizle görüşüp gün ve saat belirlendikten sonra toplam tutarın 3/1 i kadar kapora ödemesi elden yada havale ile alınarak rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

Dışarıdan yiyecek ve içecek getirebiliyor muyuz?

Evet. Dışarıdan getirilen malzemelere ve kişi sayısına göre garson eklemesi yapılması gerekebilir.

Günlük ve haftalık kiralanabilir mi?

Evet. Günlük yada hafta boyu istenirse konaklamalı şekilde kiralama yapılabilir.

Kiralık yat ve teknelerin kapasiteleri nedir?

En yüksek kapasiteli yat 60 kişiliktir. En yüksek kapasiteli tekne ise 650 kişiliktir. Boy boy kiralık yat ve teknelerimiz mevcuttur.

Teknede bizden başkası oluyor mu?

Kiralık tekne ve yatlarda sadece tekne personeli ve siz bulunursunuz. Harici misafir kabul edilmez.

Kiralık yat ile ne tür organizasyonlar yapılır?

Boğaz turu, evlilik teklifi, özel gün yemeği, şirket toplantıları, transferler, yüzme turları gibi bir çok organizasyonu yapabilirsiniz.

Kiralık tekne ile ne tür organizasyonlar yapılır?

Düğün, nişan, kına, sünnet, şirket etkinlikleri gibi bir çok organizasyon yapabilirsiniz.

Nerede hizmet veriyorsunuz?

İstanbul içerisinde hizmet vermekteyiz. Sadece mavi tur programlı uzun süreli kiralamalarda yine İstanbul dan kalkan yatlar Egeye, Akdenize vs gidebilir.

Süsleme yapabilir miyiz?

Tabi ki. Tarafımızdan süsleme hizmeti verildiği gibi özel süslemelerinizi kendinizde yapabilirsiniz.

Ses sistemi var mı?

Evet. Kiralık yat ve teknelerde ses sistemi kullanımınıza sunulabilir.

Kredi kartı ile ödeme yapılabilir mi?

Evet. Kiralama ücretine + kdv ve banka komisyonu eklenerek ödeyebilirsiniz.

Kiralık yat / tekneler mürettebatlı mı?

Evet. Tekne mürettebatı sabittir. Ek olarak yemek ve organizasyona göre garson eklenebilir.

Benim için doğru yat / tekne yi nasıl seçerim?

Organizasyonunuz ile alakalı detayları, isteklerinizi bize bildirmeniz durumunda size en uygun yönlendirmeyi yapmaktayız.

Kiralama ücreti ne kadar tutar?

Fiyatlar; tekne kapasitesi, kalitesi, yoğunluğa göre belirlenir. Bu sebeple ücretler değişkendir.

İki noktadan kalkabilir miyiz?

Evet. Avrupa yakası-Anadolu yakası gibi iki ayrı noktalardan kalkış ve bitiş yapılabilmekle beraber başlangıç ve bitiş noktaları farklı da olabilir.

Rota nasıl belirleniyor?

Kalkış noktasından itibaren Avrupa yakasından gidilir, Anadolu yakasından dönülür. Bu hava durumu ve akıntı yönüne göre tersi de olabilir.