Teknede Evlenme Teklifi

Teknede Evlenme Teklifi

Birbirinden özel ve donanımlı motor yatlar ile teknede evlenme teklifi organizasyonunuza ev sahipliği yapıyoruz. Tamamen isteğinize göre düzenlenen evlilik teklifi organizasyonu ile dilerseniz sadece romantik bir yemek sonrası teklifinizi yapabilir, dilerseniz volkan şov ve lazer ile boğaz köprüsüne yansıtılan özel teklifiniz ile tamamen size özel organizasyonlar düzenlenmektedir. Bunlara sahilden havai fişek, pankart açma, çiçek buketleri, masa süslemeleri gibi bir çok ekstra hizmetimizde eklenebilmektedir.

Boğazda Unutulmaz Teknede Evlenme Teklifi

teknede evlenme teklifi

Kadınların hayatların istedikleri en önemli isteklerin başında teknede evlenme teklifi gelmektedir. Yuva kurmak için uzun yıllar birbirini tanıyan veya evlenmek için acele eden çiftlerin, birbirlerini memnun etmeleri için mükemmel bir fırsat sunan şirketimiz, Evlilik Teklifi için özel olarak hazırlanmış olan tekneler ve yatlarla birlikte, sorunsuz ve mükemmel ötesi bir tasarım sunmaktadır. Şirketimizle birlikte gireceğiniz bu yolda, problemsiz bir teklif yapabilir; İstanbul Boğazına karşı yapacağınız teklifin kabul edilme olanağı çok yüksek olmakla beraber unutulmaz olacaktır. Sevdiğinizi memnun etmek için atacağınız bu adımda yanınızda olacak olan Mayna, tamamen profesyonel ekip ve süsleme kadrosuyla birlikte, istediğiniz gibi sürprizler hazırlayabilir, sorunsuz bir teklifle birlikte hayatınızın en mutlu gününü birlikte geçirebilirsiniz.

Sürpriz evlenme teklifi yapacağınız teknemizde, sizlerle birlikte oldukça profesyonel bir ekipte yer alacaktır. Dilediğiniz gibi ve mükemmel ötesi bir tasarımın içerisinde kalacak olan partneriniz, yatta evlilik teklifinizi kabul etmesinin ardından, harika bir müzik girişi ve tamamen romantik bir ortamda ilk dansa başlayabilirsiniz. Her şeyin kusursuz olarak düşünüldüğü teklifin ardından yenilecek yemeğinde oldukça keyifli anlara yol açacağı gibi detayların sunulduğu bir teklifle birlikte, kusursuzluğa erişeceksiniz.

Muhteşem Yatta Evlilik Teklifi Organizasyonu

evlilik teklifi

Sevdiğiniz insanı mutlu etmek, en büyük vazifelerimiz arasındadır. Çünkü onunla evlilik düşünüyor ve geleceğe dair planlar yapıyorsak; kesinlikle sorunlardan arındırılmış bir beraberliğe ilk adımı atmalıyız. Evlenme Teklifinizi yatta veya teknede yapılmakta, bunun için özel bir gelişme olacaktır. Herkesin düşünemediği gerçekten etkili, özel ve romantik olmasıyla beraber olumlu sonuçlandığında sevinciniz ikiye katlanacaktır. Kendinize ve sevdiğinize özel bir gün ayırıp, en iyi şekilde yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yatta Evlilik Teklifi Fiyatları

İstanbul da yatta evlilik teklifi organizasyonunuzu en uygun fiyatlarla en kalitelisini yapıyoruz. Kalıplaşmış paketlerden kurtularak kendi paketinizi kendiniz yapabilirsiniz. Her bütçeye uygun teklifi misafirlerimiz kendi isteğine göre tasarlarken organizasyonun daha iyi ne şekilde düzenlenebileceği hakkında fikir vermeye devam ediyoruz.

Hızlı İletişim Tercihleri

Whatsapp iletişimi için tıklayın
Yada Hemen aramak için 0555 695 33 09

Teknede & Yatta Evlilik Teklifi Görselleri
Teknede & Yatta Evlilik Teklifi Videoları
Teknede Evlenme Teklifi
Sıkça Sorulan Sorular
Yatta evlilik teklifi nasıl yapılır?

En çok tercih edilen volkan şov eşliğinde lazer ile köprülere istediğiniz yazıları yansıtarak gerçekleştirilen organizasyonlardır. Bunun dışında pankart ve romantik bir yemek eşliğinde de yapılabiliyor.

Sürpriz organize ediliyor mu?

Tabi. Genellikle lazerli tekliflerde; Uygun noktaya gelindiğinde ekibimiz sizlerden günün anısına bir fotoğraf rica edecekler. Çift fotoğraf çekildiği sırada volkanlar patlayarak lazer ile köprüye yazı yansıtılır.

Rezervasyon nasıl yapabilirim?

Tüm organizasyon düşünülerek netleştikten sonra bir miktar kaparo ödemesi ile rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Yatta Evlilik Teklifi her mevsimde yapılabilir mi?

Evet. Yatın açık alanlar istenildiğinde kapatılabilmekle beraber ısıtıcı sistemleri de mevcuttur. Ayrıca teklif sırasında özellikle yağmur yağması çok özel ve güzel olacaktır.

Neden paketler yok?

Mayna olarak misafirlerimizi kalıplaşmış paketleri tercih etmek zorunda bırakmıyoruz. Tüm imkanlar misafirlerimize sunulur. Kendi paketinizi kendiniz oluşturabilirsiniz.

Hemen Teklif İsteyin