Teknede Evlenme Teklifi

Kampanyalı
Teknede Evlenme Teklifi

Birbirinden özel ve donanımlı motor yatlar ile teknede evlenme teklifi organizasyonunuza ev sahipliği yapıyoruz. Tamamen isteğinize göre düzenlenen evlilik teklifi organizasyonu ile dilerseniz sadece romantik bir yemek sonrası teklifinizi yapabilir, dilerseniz volkan şov ve lazer ile boğaz köprüsüne yansıtılan özel teklifiniz ile tamamen size özel organizasyonlar düzenlenmektedir. Bunlara sahilden havai fişek, pankart açma, çiçek buketleri, masa süslemeleri, kemancı gibi bir çok ekstra hizmetimizde eklenebilmektedir.

Boğazda Unutulmaz Teknede Evlenme Teklifi

Kadınların hayatların istedikleri en önemli isteklerin başında teknede evlenme teklifi gelmektedir. Yuva kurmak için uzun yıllar birbirini tanıyan veya evlenmek için acele eden çiftlerin, birbirlerini memnun etmeleri için mükemmel bir fırsat sunan şirketimiz, Teknede Evlilik Teklifi için özel olarak hazırlanmış olan tekneler ve yatlarla birlikte, sorunsuz ve mükemmel ötesi bir tasarım sunmaktadır. Şirketimizle birlikte gireceğiniz bu yolda, problemsiz bir teklif yapabilir; İstanbul Boğazına karşı yapacağınız teklifin kabul edilme olanağı çok yüksek olmakla beraber unutulmaz olacaktır. Sevdiğinizi memnun etmek için atacağınız bu adımda yanınızda olacak olan Mayna, tamamen profesyonel ekip ve süsleme kadrosuyla birlikte, istediğiniz gibi sürprizler hazırlayabilir, sorunsuz bir teklifle birlikte hayatınızın en mutlu gününü birlikte geçirebilirsiniz.

Sürpriz evlenme teklifi yapacağınız teknemizde, sizlerle birlikte oldukça profesyonel bir ekipte yer alacaktır. Dilediğiniz gibi ve mükemmel ötesi bir tasarımın içerisinde kalacak olan partneriniz, yatta evlilik teklifinizi kabul etmesinin ardından, harika bir müzik girişi ve tamamen romantik bir ortamda ilk dansa başlayabilirsiniz. Her şeyin kusursuz olarak düşünüldüğü teklifin ardından yenilecek yemeğinde oldukça keyifli anlara yol açacağı gibi detayların sunulduğu bir teklifle birlikte, kusursuzluğa erişeceksiniz.

Muhteşem Yatta Evlilik Teklifi Organizasyonu

Sevdiğiniz insanı mutlu etmek, en büyük vazifelerimiz arasındadır. Çünkü onunla evlilik düşünüyor ve geleceğe dair planlar yapıyorsak; kesinlikle sorunlardan arındırılmış bir beraberliğe ilk adımı atmalıyız. Evlenme Teklifinizi yatta veya teknede yapılmakta, bunun için özel bir gelişme olacaktır. Herkesin düşünemediği gerçekten etkili, özel ve romantik olmasıyla beraber olumlu sonuçlandığında sevinciniz ikiye katlanacaktır. Kendinize ve sevdiğinize özel bir gün ayırıp, en iyi şekilde yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kız Kulesi Evlilik Teklifi

Kız kulesinde evlilik teklifi? Kulağa hoş geliyor değil mi? Ama artık sıradanlaşmaya ve yüklü ödemeler yapmaya gerek yok. Deniz hepimizin.. Kiralık yatınız ile romantik bir boğaz turu eşliğinde akşam yemeği sonrasında kız kulesi manzarasında evlilik teklifinizi motor yatımızda volkan eşliğinde yapabilirsiniz. Kız kulesi semalarına geldiğimizde volkanlarımız teknenin ön kısmında hazır olur. Sizleri manzaraya karşı bir anı fotoğrafı çekmek için ön kısma davet ederiz. İşaretiniz ile volkanlar patlar ve teklifinizi gerçekleştirirsiniz. Bu organizasyona dilerseniz pankart eklenerek istediğiniz yazıyı yazdırabilir ve profesyonel fotoğrafçıda ekleyebilirsiniz. Dilerseniz de artık fotoğraf makinası kalitesinde çeken telefonlarınız ile ekibimiz foto ve video çekimi yapabilir. Böylelikle en uygun fiyatlara evlilik teklifi organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yatta evlenme teklifi organizasyonunuzu yaptıktan sonra denizde başlayan serüveninize denizde devam etmek ister misiniz? Evlenme teklifi sonrasında düğün hazırlıklarınızda mutlaka aşağıda belirttiğimiz teknede düğün sayfamızı ziyaret etmenizi bekliyoruz.

https://www.tekneorganizasyonu.com/teknede-dugun/

Teknede Evlenme Teklifi Fiyatları

İstanbul da yatta evlilik teklifi organizasyonunuzu en uygun fiyatlarla en kalitelisini yapıyoruz. Kalıplaşmış paketlerden kurtularak kendi paketinizi kendiniz yapabilirsiniz. Her bütçeye uygun teklifi misafirlerimiz kendi isteğine göre tasarlarken organizasyonun daha iyi ne şekilde düzenlenebileceği hakkında fikir vermeye devam ediyoruz.

2022 Yatta Evlilik Teklifi KAMPANYASI

Daha uygun fiyatlı yatta evlilik teklifi için ayrıca iletişime geçerek uygun bir güne bir saat olarak planlanarak yapılabilir.

Hızlı İletişim Tercihleri

Whatsapp iletişimi için tıklayın
Yada Hemen aramak için 0555 695 33 09

Teknede & Yatta Evlilik Teklifi Görselleri
Teknede & Yatta Evlilik Teklifi Videoları
Teknede Evlenme Teklifi
Sıkça Sorulan Sorular
Yatta evlilik teklifi nasıl yapılır?

En çok tercih edilen volkan şov eşliğinde lazer ile köprülere istediğiniz yazıları yansıtarak gerçekleştirilen organizasyonlardır. Bunun dışında pankart ve romantik bir yemek eşliğinde de yapılabiliyor.

Teknede evlenme teklifi fiyatı ne kadar?

Her bütçeye uygun teklifler organize edilebilmektedir. En uygun fiyatla 900tl den başlayan organizasyonlar düzenlenebilmektedir.

Teknede evlenme teklifine neler eklenebilir?

Lazer ve volkan şov, profesyonel fotoğrafçı ve klip hazırlama, yemek, süsleme, ikramlıklar, çiçek buketi, kemancı ve pasta gibi bir çok hizmet eklenebilir.

Rezervasyon nasıl yapabilirim?

Tüm organizasyon düşünülerek netleştikten sonra bir miktar kaparo ödemesi ile rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Yatta Evlilik Teklifi her mevsimde yapılabilir mi?

Evet. Yatın açık alanlar istenildiğinde kapatılabilmekle beraber ısıtıcı sistemleri de mevcuttur. Ayrıca teklif sırasında özellikle yağmur yağması çok özel ve güzel olacaktır.

Teknede evlilik teklifinde sürpriz organize ediliyor mu?

Tabi. Genellikle lazerli tekliflerde; Uygun noktaya gelindiğinde ekibimiz sizlerden günün anısına bir fotoğraf rica edecekler. Çift fotoğraf çekildiği sırada volkanlar patlayarak lazer ile köprüye yazı yansıtılır.

Teknede evlenme teklifini İstanbul damı düzenleniyor?

Evet. Mayna olarak sadece İstanbul da faaliyet gösteriyoruz.

Hemen Teklif İsteyin