İstanbul da Tekne Kiralama

İstanbul da Tekne Kiralama

İstanbul boğazı ve adalar keyfi için istanbul da tekne kiralama artık çok kolay! Üstelik teknelerimizin tüm olanaklarına ortak olarak !

Uygun fiyatlara tekne kiralama hizmetlerimizden faydalanmak ister misiniz? İstanbul içi tekne organizasyonu hizmetlerimiz ile müşterilerimize eşsiz İstanbul güzelliğinin yanında tekne üzerinde unutulmaz anlar yaşatmayı hedefliyoruz.

Yıllardır sektörün öncüsü olan firmamız her bütçeye uygun olarak tekne kiralama hizmeti sunmaktadır. Sizde yıl dönümlerinizde, nişan, düğün, mezuniyet ve benzeri önemli günlerinizi, yemek toplantılarınızı gerçekleştirmek için İstanbul da tekne kiralamayı tercih edebilirsiniz.

Peki, neden tekne kiralamayı tercih etmeliyim?

Kısaca sizlere anlatmak istiyorum. Örnek olarak: şirketiniz için yemekli toplantılar düzenlemek istiyor ve devamlı hotel ve benzeri yerlerde gerçekleştiriyorsunuz bu tür organizasyonlarınız personelleriniz tarafından belli bir zaman zarfından sonra sıkıcı bir hale gelebilmesi mümkündür.

Evet, yanlış duymadınız! Mutlu personeller ve iş ortakları edinmek için, devamlı gerçekleştiriyor olduğunuz yemek organizasyonlarınızı farklılaştırarak tekne üzerinde gerçekleştirdiğiniz zaman çalışanlarınız hotel ve benzeri yerlerdeki bunaltıcı havalar yerine tertemiz bir deniz havası alarak sizinle çalışmaktan daha mutlu olabilirler. Mutlu çalışanlar ve samimi iş ortakları edinmek için, iyi bir tekne kiralayarak samimi ve eğlenceli bir ortam kurarak başlayabilirsiniz.

Tüm organizasyonlarınız için tekne kiralama hizmeti biçilmiş kaftandır. Şirket yemekleri, toplantıları, düğünler, yüzme turları, partiler gibi bir çok organizasyonu boğaz turu eşliğinde teknelerimiz ile tamamlayabilirsiniz.

İstanbul da Tekne Kiralama Ayrıcalığını Yaşayın..

Dünyanın her yanında tekne kiralama hizmeti veriliyor. Bunlar yemekli, yemeksiz, günlük, saatlik, haftalık, aylık gibi bir çok seçenekte yapılıyor. İstanbul boğazı muhteşem manzarası ve ortamı ile dünyada bir inci değerinde. İstanbul da tekne kiralama ile İstanbul u yaşayın, hissedin. Gece veya gündüz ayrı güzellikte olan nadide şehrimizin en önemli özelliği İstanbul boğazını denizden izleyin. Birbirinden değerli tarihi yapıları, Ortaköy cami, Dolmabahçe sarayı, kız kulesi, Küçüksu kasrı, Rumeli hisarı kalesi ve yalıları yakından canlı olarak izlemenin keyfini çıkarın. Bu sırada dilerseniz yemek yada kokteyl ikramları da düzenlenebilmektedir.

Kıyıdan boğaz manzarası izlemek yerine, boğazın manzarası olun.


SIKÇA SORULAN SORULAR

En az kaç saat kiralayabilirim?

Günün müsaitliğine göre 1 saat dahi yat / tekne kiralama yapabilirsiniz.

Rezervasyon için ne yapmalıyım?

Hemen bizle görüşüp gün ve saat belirlendikten sonra toplam tutarın 3/1 i kadar kapora ödemesi elden yada havale ile alınarak rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

Dışarıdan yiyecek ve içecek getirebiliyor muyuz?

Evet. Dışarıdan getirilen malzemelere ve kişi sayısına göre garson eklemesi yapılması gerekebilir.

Günlük ve haftalık kiralanabilir mi?

Evet. Günlük yada hafta boyu istenirse konaklamalı şekilde kiralama yapılabilir.

Kiralık yat ve teknelerin kapasiteleri nedir?

En yüksek kapasiteli yat 60 kişiliktir. En yüksek kapasiteli tekne ise 650 kişiliktir. Boy boy kiralık yat ve teknelerimiz mevcuttur.

Teknede bizden başkası oluyor mu?

Kiralık tekne ve yatlarda sadece tekne personeli ve siz bulunursunuz. Harici misafir kabul edilmez.

Kiralık yat ile ne tür organizasyonlar yapılır?

Boğaz turu, evlilik teklifi, özel gün yemeği, şirket toplantıları, transferler, yüzme turları gibi bir çok organizasyonu yapabilirsiniz.

Kiralık tekne ile ne tür organizasyonlar yapılır?

Düğün, nişan, kına, sünnet, şirket etkinlikleri gibi bir çok organizasyon yapabilirsiniz.

Nerede hizmet veriyorsunuz?

İstanbul içerisinde hizmet vermekteyiz. Sadece mavi tur programlı uzun süreli kiralamalarda yine İstanbul dan kalkan yatlar Egeye, Akdenize vs gidebilir.

Süsleme yapabilir miyiz?

Tabi ki. Tarafımızdan süsleme hizmeti verildiği gibi özel süslemelerinizi kendinizde yapabilirsiniz.

Ses sistemi var mı?

Evet. Kiralık yat ve teknelerde ses sistemi kullanımınıza sunulabilir.

Kredi kartı ile ödeme yapılabilir mi?

Evet. Kiralama ücretine + kdv ve banka komisyonu eklenerek ödeyebilirsiniz.

Kiralık yat / tekneler mürettebatlı mı?

Evet. Tekne mürettebatı sabittir. Ek olarak yemek ve organizasyona göre garson eklenebilir.

Benim için doğru yat / tekne yi nasıl seçerim?

Organizasyonunuz ile alakalı detayları, isteklerinizi bize bildirmeniz durumunda size en uygun yönlendirmeyi yapmaktayız.

Kiralama ücreti ne kadar tutar?

Fiyatlar; tekne kapasitesi, kalitesi, yoğunluğa göre belirlenir. Bu sebeple ücretler değişkendir.

İki noktadan kalkabilir miyiz?

Evet. Avrupa yakası-Anadolu yakası gibi iki ayrı noktalardan kalkış ve bitiş yapılabilmekle beraber başlangıç ve bitiş noktaları farklı da olabilir.

Rota nasıl belirleniyor?

Kalkış noktasından itibaren Avrupa yakasından gidilir, Anadolu yakasından dönülür. Bu hava durumu ve akıntı yönüne göre tersi de olabilir.