Site Loader

İstanbul boğazı ve adalar keyfi için tekne kiralama artık çok kolay! Üstelik teknelerimizin tüm olanaklarına ortak olarak !

Uygun fiyatlara tekne kiralama hizmetlerimizden faydalanmak istermisiniz? İstanbul içi tekne organizasyonu hizmetlerimiz ile müşterilerimize eşsiz İstanbul güzelliğinin yanında tekne üzerinde unutulmaz anlar yaşatmayı hedefliyoruz.

Yıllardır sektörün öncüsü olan firmamız her bütçeye uygun olarak tekne kiralama hizmeti sunmaktadır. Sizde yıl dönümlerinizde, nişan, düğün, mezuniyet ve benzeri önemli günlerinizi, yemek toplantılarınızı gerçekleştirmek için tekne kiralamayı tercih edebilirsiniz.

Peki, neden tekne kiralamayı tercih etmeliyim?

Kısaca sizlere anlatmak istiyorum, örnek düşünün ki: şirketiniz için yemekli toplantılar düzenlemek istiyor ve devamlı hotel ve benzeri yerlerde gerçekleştiriyorsunuz bu tür organizasyonlarınızı bu personelleriniz tarafından belli bir zaman zarfından sonra sıkıcı bir hale gelebilmesi mümkündür.

Mutlu çalışanlar ve samimi iş ortakları edinmek için, iyi bir tekne kiralayarak samimi ve eğlenceli bir ortam kurarak başlayabilirsiniz.

Evet, yanlış duymadınız! Mutlu personeller ve iş ortakları edinmek için, devamlı gerçekleştiriyor olduğunuz yemek organizasyonlarınızı farklılaştırarak tekne üzerinde gerçekleştirdiğiniz zaman çalışanlarınız hotel ve benzeri yerlerdeki bunaltıcı havalar yerine tertemiz bir deniz havası alarak sizinle çalışmaktan daha mutlu olabilirler.

Yazar: Tekne Organizasyonu