Evlilik Teklifi Fikirleri ve Evlenme Teklifi Organizasyonu

Evlilik Teklifi Fikirleri ve Evlenme Teklifi Organizasyonu

Hayat, iki insanın yollarını kesiştirdiğinde başlayan serüvenin dönüm noktalarından biri olan evlilik teklifi bir çok şekilde yapılabilmektedir. Yıllardır plaj, restoran vb gibi mekanlarda yapılan evlilik teklifleri artık denize taşınıyor. Teknede yapılacak en güzel evlilik teklifi fikirleri için yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.

Evlilik Teklifi Fikirlerinden Bazıları

Lazer ve Volkan Şov ile Evlilik Teklifi

Müstakbel eşiniz ile güzel bir boğaz turu yapmak için yatımıza binilir. Sıcak veya soğuk ücretsiz ikram edilen meşrubatlarınız ile boğazın keyfini yaşarsınız. Boğaz köprüsünün altına geldiğimizde eşinizle günün anısına bir fotoğraf almak için yatın ön kısmına davet edilirsiniz. Bu sırada eş zamanlı ve önceden anlatıldığı şekilde lazer köprüye yansıtılır. Yansıtılan yazı sizin istediğiniz özel bir yazı olabilir. Ardından teklifiniz gerçekleştirilir. “Evet” i aldıktan sonra volkanlar patlar sevinç ve heyecanınız katlanır. Bu özel teklif ve mutlu sonun ardından kısa bir boğaz turu ile tekrar limana yanaşılır.

Volkan Şov ile Evlilik Teklifi

Ekonomik seçenekler her zaman gerekir. Aynı senaryo bu organizasyon içinde geçerlidir. Sadece lazer yansıtma olmayacak yerine volkanların patlamasıyla gelen evlilik teklifi olacaktır.

Pankartlı Evlilik Teklifi

Daha çok yakın arkadaşların katılımıyla gerçekleşen bu organizasyonlarda damat adayı hazırlattığı pankartı arkadaşlarına emanet ederek uygun bir anda teknenin ön kısmında en güzel manzaraya karşı arkadaşların pankartı açmasıyla gerçekleşir. Pankart temini ve açma işlemi istenirse bizim tarafımızdan da temin edilebiliyor. Pankarta yazılan özel sözlere soğuk ateş(volkan) da eşlik edebilir.

Kız Kulesi’nde Evlilik Teklifi

Kız kulesinde derken tabi ki içeride değil bu sefer dışarıdayız. Kız kulesi manzarasında evlilik teklifinizi volkan, pankart gibi alternatiflerle gerçekleştirebilirsiniz. Yada kız kulesinde yenilen romantik bir yemek ardından yatımız sizi alır ve köprüye doğru seyir eder. Köprü altına gelindiğinde lazerle teklifinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı şekilde diğer seçeneklerde kız kulesinden alındıktan sonra gerçekleştirilebilir. Bu tamamen tersi şeklinde önce teklif sonra kız kulesinde yemek şeklinde de gerçekleştirilebilir.

Evlenme Teklifinde Ne Gibi Hizmetler Alınabilir?

  • Lazer ile köprüye yazı yazma
  • Volkan şov ile ışıltılı teklif
  • Masa ve yat süslemesi
  • Canlı keman dinletisi
  • Çiçek buketi
  • Özel araç ile transfer
  • Romantik bir masa eşliğinde yatta akşam yemeği

Kurulan Yuvanın Neresindeyiz?

Peki biz bu serüvenin neresindeyiz? Mayna bu serüvenin tüm alanında ! Sadece kendi işimiz olan denizcilik sektöründe bu işi en iyi yapanlardanız. Sadece evlenme teklifinizi yapıp uğurlamıyoruz. Gerekirse Kına, nişan ve düğününüze de ev sahipliği yapabiliyoruz.

Organizasyonlarımız ‘ EVET ‘ Garantilidir 🙂

Sonsuza kadar hayatınızı birleştireceğiniz, iyi günde ve kötü günde birlikte olacağınız müstakbel eşinize en özel teklifi sunmak sizin borcunuz. Bunu en güzel şekilde organize etmek ise bizim..

Evlilik Teklifi Fikirleri Aldık Peki Nasıl Gerçekleştireceğim?

Hemen aşağıda linkini bıraktığımız Yatta evlilik teklifi sayfamızı ziyaret ederek detaylı bilgi alabilir ve bize ulaşabilirsiniz.