Teknede Bekarlığa Veda

Teknede Bekarlığa Veda

Bayanlar, Baylar yeni bir hayata adım atmadan önceki son partinizi veriyorsunuz ! Eşiniz ile yeni bir dünyaya ‘Merhaba’ demeden önce hemcins arkadaşlarınız ile güzel bir gün geçirerek doyasıya eğlenin. Teknede bekarlığa veda partisi ile bu özel gününüzü en güzel şekilde Mayna ile düzenleyebilirsiniz.

Teknede Bekarlığa Veda Partisi ile Doyasıya Eğlence

Hayatınızın aşkına evet demeden önce yapılacaklar listesinde yer alan ve en yakın arkadaşlarınız ile hayalini kurduğunuz bekarlığa veda partinizi profesyonel ekibimizle birlikte organize ederek gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul boğazının muhteşem manzarası eşliğinde yakın dostlarınızla size özel hazırlanan partide eğlenceli bir gece ile unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Eğlenceniz süresince ister müzik sistemine kendiniz bağlanarak yayını yönetebilir, isterseniz de profesyonel dj ile doyasıya eğlenebilirsiniz. Bunun yanında oryantal, zenne gibi dansçılar da organizasyonunuza renk katabilir.

Yatta Bride Partisi

“Bride to be” Türkçesi gelin olacak partisi olarak adlandırılan organizasyon yurtdışında da evlenen çiftlerin kaçınılmaz organizasyonları olarak ilk sırada yer alır. Bu organizasyonların en önemli özelliği ise doyasıya eğlenen en yakın arkadaşların aynı elbiseleri giymesidir. Bride partisinde yatta ve teknelerde nasıl giyinilmesi konusunda ise kısaca topuklu ayakkabılardan kaçınılmasını önerebiliriz.

Tekne Bizden İçecekler Sizden

Teknede bekarlığa veda partisinde sadece tekne kiralayarak içecek ve yiyeceklerinizi getirip eğlencenizi organize edebilirsiniz. Size uygun yat veya tekne mutlaka vardır. Gelen malzemeler ve kişi sayısına göre ekstra servis personeli çağırmak gerekebilir. Bunun yanı sıra sadece yat kiralama ile yat süslemesine kadar a dan z ye tüm organizasyonu elinize alabilirsiniz.

Her Şey Dahil Teknede Bekarlığa Veda Eğlencesi

Sadece tekne kiralamanın yanı sıra tüm hizmetler için yıllardır ve yüzlerce düzenlediğimiz bekarlığa veda partisi deneyimimizden yararlanabilirsiniz. Kişi başı yemek tercihleri, kokteyl menüleri, alkollü içecekler, tekne süslemesi, Dj performans, dansöz veya zenne, lazer ve volkan şov, konuşma balonları gibi bir ekstra hizmet ile doyumsuz bir eğlence ve en özel organizasyonlara imza atabilirsiniz.

Yatta Bekarlığa Veda Avantajları

  • Size özel yat ve teknede grubunuza özel bir kutlama
  • Lüks bir mekan
  • Tamamen sizin kontrolünüzde müzik ve organizasyon seçeneği
  • Aynı anda açık ve kapalı alan imkanı
  • Mükemmel boğaz manzarası eşliğinde
  • Her bütçeye uygun fiyat alternatifleri

Teknede Bekarlığa Veda Fiyatları

Teknede ve yatta bekarlığa veda partisi fiyatları kişi sayısından ekstra hizmetlere kadar bir çok koşuldan ötürü değişkendir. Sadece tekne kiralama gibi hizmetlerde bulunduğundan size en uygun tercihleri bize aşağıda belirtilen hızlı iletişim tercihleri ile bildirirseniz en kısa sürede en uygun fiyatı Mayna kalitesi ile alabilirsiniz.

Yatta Bekarlığa Veda partinizi Yüzme Turu eşliğinde de yapabilirsiniz. Dilerseniz ilgili sayfamıza göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz. https://www.tekneorganizasyonu.com/yuzme-turlari/

Dilerseniz de Saatlik Yat Kiralama sayfamıza göz atarak fikir edinebilir akabinde size uygun yat ve tekneyi seçmek için galeriler kısmını geçebilirsiniz. https://www.tekneorganizasyonu.com/yat-kiralama/

Hızlı İletişim Tercihleri

Whatsapp iletişimi için tıklayın
Yada Hemen aramak için 0555 695 33 09

Yatta & Teknede Bekarlığa Veda Görselleri
Sıkça Sorulan Sorular
Yiyecek ve içecekleri dışarıdan getirebilir miyiz?

Evet. Sadece yat kiralama ile yiyecek ve içeceklerinizi kendiniz getirebilirsiniz. Fakat gelen malzemenin durumuna göre ekstra servis personeli gerekebilir.

Teknede erkek personel bulunuyor mu?

Kaptan ve gemici ekibimiz mecburen erkektir. Fakat tekne hareket ettikten sonra kaptan mahallinde bulunurlar. Servis personeli olarak talebe istinaden kadın personel bulundurulur.

Tekne süslemesi yapılabilir mi?

Evet. Dilerseniz tekneyi bizler süsleyebilir, dilerseniz de kendiniz süsleyebilirsiniz.

En fazla kaç kişi katılabilir?

Kiralanan yat ve teknenin boyutlarına göre istediğiniz sayıda organizasyon düzenlenebilir. Motor yat ve davet teknelerine galeriler kısmından göz atabilirsiniz.

Teknede bekarlığa veda nasıl kutlanır?

İsterseniz iki, üç, dört saat gibi gündüz yada akşam saatlik kiralama ile kutlayabilir, dilerseniz de günlük kiralama ile hem yüzme keyfi hem de partinizi en güzel koylarda düzenleyebilirsiniz.

Yatta bekarlığa veda organizasyonu için rezervasyon nasıl yapılır?

Hemen bizlerle iletişime geçerek tüm detayları görüştükten sonra toplam bedelin 3/1 i kadar kaparo ödemesi ile rezervasyonu tamamlayabilirsiniz.