Okulunuzdan mezun olma başarısını gösteren gençler! Bu başarıyı doyasıya eğlenerek teknede mezuniyet inizi kutlamak için, boğazın serin sularına tekne organizasyonu ’ile açılın. Ay ışığı, yıldızlar, ve yakamozlar eğlencenize eşlik etsin. İşte tam burası aradıgınız yer 10 kişiden 400 kişiye kadar luks teknelerimizde yemekli, yemeksiz veya kokteyl seklinde Alkollü yada alkolsuz menulerimizle davet teknelerimizde teknede mezuniyet hizmeti vermekteyiz. Kaç kişi olursanız olun, Tekne organizasyonu bünyesinde barındırdığı geniş yelpazeye sahip alternatifleri ile beklentilerinize cevap verecektir. Birlikte karar verebileceğimiz zengin menü çeşitleri ve içeceklerle, oluşturmak istediğiniz ortama en uygun aksesuar ve süsleme tercihleriyle detaylarda gizli güzellikleri ana temada oluşturabilmek farklılığını birlikte yaşayalım. Yalıların alkışları eşliğinde siz teknede mezuniyet partinizi verin, Tekne organizasyonu ise özel gün için size gerekenleri…

Lüx tekne ve Yatlar ile En Uygun Fiyatlarla..

Mezuniyet organizasyonlarının hayatınızdaki en önemli günlerden birinin olduğunun farkındayız. Bu özel gününüzü boğazın en lüx ve gösterişli tekneleriyle en uygun fiyatlarla kutlayabilirsiniz. İster lüx yat, ister lüx davet tekneleri yada ekonomik teknelerimiz ile her bütçeye uygun mezuniyet balosu için bizden fiyat almadan karar vermeyin.

TEKNEDE PARTİ

Doğum günü, beklediğiniz bir haberin sevinç kutlaması yada dostlarınıza yaşatmak istediğiniz özel saatler. Sıradan yerlerde parti vermekten sıkıldıysanız, Boğaziçi’ nin inanılmaz atmosferi tam aradığınız ortam. Kaç kişi olursanız olun, Koksal Tekneleri bünyesinde barındırdığı geniş yelpazeye sahip alternatifleri ile beklentilerinize cevap verecektir. Birlikte karar verebileceğimiz zengin menü çeşitleri ve içeceklerle, oluşturmak istediğiniz ortama en uygun aksesuar ve süsleme tercihleriyle detaylarda gizli güzellikleri ana temada oluşturabilmek farklılığını birlikte yaşayalım. Yalıların alkışları eşliğinde siz partinizi verin, Tekne organizasyonu bu özel gün için size gerekenleri…

Doğum Günü Partisi, After Party ve dahası..

Bir partiden beklentiniz ne ise hepsini karşılıyoruz. Doğum günü partisi, after party, bekarlığa veda partisi, mezuniyet partisi, yılbaşı partisi gibi bir çok parti organizasyonuna ev sahipliği yapıyoruz. Parti organizasyonlarında güvenliği önemsiyoruz ve sorunsuz bir organizasyon vaat ediyoruz.

https://youtu.be/iusjTxa4ZsU

SIKÇA SORULAN SORULAR

Teknede mezuniyetin avantajları nelerdir?
Sadece bir defa gerçekleşecek bu günü İstanbul boğazında en uygun fiyatlar ile teknede düzenleyebilirsiniz. Ayrıca kaç kişi olursanız olun size uygun yat ve tekneler mevcuttur.
Teknede mezuniyet ucuz mu?
Her bütçeye göre yemekli, yemeksiz, kokteyl tarzı organizasyonlar düzenlenebilmektedir. Bu sebeple denizde mezuniyet programı için oldukça uygun rakamlara bu hizmetten yararlanabilirsiniz.
Teknede mezuniyet balosunda ne giyilir?
Deniz genel olarak rüzgarlı olduğundan uçuşabilecek kıyafetlerden ve ince topuklu ayakkabılardan sakınmanızı tavsiye ederiz. Erkek misafirlerimize ise tavsiyemiz kösele ayakkabılar yerine altı plastik ayakkabı tercih etmelerini önerebiliriz.
Kaç saat sürüyor?
Genelde tavsiye edilen süre 4 saattir. Bu süre talebe göre kısaltılabilmekte yada uzatılabilmektedir.
Süsleme yapıyor musunuz?
Tabi ki. Soft mezuniyet süslemesi ücretsiz yapılmaktadır.
Alkol kullanılabilir mi?
Kontrollü bir şekilde kullanımında sakınca yoktur. 18 yaş altı için yasa gereği alkol kullanımı yasaktır.
Ne kadar önceden rezervasyon yapmalıyız?
Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız istediğiniz tarihte müsait tekne bulma şansınız artacaktır. Bu sebeple olabildiğince erken rezervasyon öneririz. Özellikle hafta sonları yoğunluk çok fazladır.
Rezervasyon için ne yapmam gerekiyor?
Hemen bizlere ulaşarak uygun tarihi belirledikten sonra imzalı sözleşme ile rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.
Kapora (ön ödeme) gerekli mi?
Evet. Netleştirilen tarihin rezerve edilebilmesi için bir miktar kapora ödemesi gerekir.
Müzik ve eğlence nasıl oluyor?
Standart paketlerde dj organizasyon boyunca dilediğinizce müzik yayınını ücretsiz yapıyor. Dilerseniz müzik listesini sizin tercihinize de bırakabiliyoruz. Orkestra, sanatçı, fasıl grubu gibi canlı müzik tercihleri ücretlidir.
Sadece tekne kiralanabilir mi?
Tabi ki. Dilerseniz sadece tekneyi kiralayarak yemeksiz yada tüm organizasyonu kendinizde yapabilirsiniz.
Dışarıdan alkol ve yemek getirilebilir mi?
Tabi ki. Fakat misafirlerimizin sağlığı için dışarıdan getirilen alkollerin faturaları ve bandrolleri olması gerekmektedir.
Garson hizmeti fiyata dahil mi?
Yemekli organizasyonlarda profesyonel garson ekibi yeterli miktarda ve fiyata dahildir. Sadece tekneyi kiralayarak yemeği kendiniz getirmeniz durumunda garson ekstra fiyatlandırılır.
Kalkış noktaları nerelerdir?
Tekneler boğaz içinde müsait olan tüm iskelelerden kalkabilir. Genel olarak; Sarıyer, istinye, emirgan, arnavutköy, beşiktaş, kabataş, eminönü, beykoz, kuleli, kanlıca, beylerbeyi, üsküdar, kadıköy.
Teknede bizden başkası oluyor mu?
Teknede mezuniyet organizasyonları grubunuza özeldir. Kişi sayısına göre ayarlanan tekne veya yatta sadece hizmet personeli ve misafirleriniz bulunur.